fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.
Otsi
 

Medaliga lõpetanud

2021/2022. ÕPPEAASTA
Ragne Rahuoja – kuldmedal
Anu Talvar – kuldmedal
Anete Elisabeth Adler – kuldmedal
Anne-Mai Melles – kuldmedal
Saskia Ormak – kuldmedal
Maarja Plaser – kuldmedal
Eva Liisa Kuivonen – hõbemedal
Emili Liis Osula – hõbemedal

2020/2021. ÕPPEAASTA
Laura Eliisabeth Christel Lään – kuldmedal (Otepää)
Hendrik Peterson – kuldmedal (Otepää)
Pippi Lotta Enok – hõbemedal
Hanna Väät – hõbemedal
Mari Linnus – hõbemedal (Otepää)

2019/2020. ÕPPEAASTA
Taavi Eistre – kuldmedal
Anna-Maria Vjazemski – kuldmedal
Carl Bret Parko – kuldmedal
Ran Andre Pehka – kuldmedal
Merili-Mai Kivimets – hõbemedal
Kustu Künnapas – hõbemedal (Otepää)

2018/2019. ÕPPEAASTA
Egert Sekk – kuldmedal
Jaan Erik Lepp – kuldmedal
Oliver Suurorg – kuldmedal
Robin Erik Parts – kuldmedal
Siim Troost – kuldmedal
Anette Hallik – kuldmedal
Kaisa Siimann – kuldmedal
Andreas Välis – hõbemedal

2017/2018. ÕPPEAASTA
Kristel Naelso– kuldmedal
Marite Ennuste– kuldmedal
Ron Arnar Pehka – kuldmedal

2016/2017. ÕPPEAASTA
Kertu Laak – kuldmedal
Silvia Pertens – hõbemedal
Mairit Laine – hõbemedal
Siiri Kliimson – hõbemedal

2015/2016. ÕPPEAASTA
Triin Junson – kuldmedal
Karmen Reivik – hõbemedal

2014/2015. ÕPPEAASTA
Kristella Jurkatamm – kuldmedal
Raul Kartsep – kuldmedal
Kadri-Ann Lass – kuldmedal
Kristi Tamp – kuldmedal
Hanna-Loore Õunpuu – kuldmedal
Alan Joonatan Rebane – hõbemedal

2013/2014. ÕPPEAASTA
Trine Kasemägi – kuldmedal
Aet Laurik – kuldmedal
Oliver Orav – kuldmedal
Mari-Liis Tulev – kuldmedal
Triinu Rooni – kuldmedal (Otepää)

2012/2013. ÕPPEAASTA
Aleksis Anijärv – hõbemedal
Peeter Tarvis – hõbemedal (Otepää)

2011/2012. ÕPPEAASTA
Kadi Ilves – kuldmedal
Reele Komi – kuldmedal
Gerda Pikkur – kuldmedal
Anete Sokko – hõbemedal
Kätlin Mannas – hõbemedal
Hans-Peeter Tulmin – hõbemedal

2010/2011. ÕPPEAASTA
Kadi Kullerkann –  hõbemedal
Kadri Lutter – hõbemedal
Liis Noormets – hõbemedal
Kristin Tattar – hõbemedal (Otepää)
Selin Valk – hõbemedal (Otepää)
Allar Soo – hõbemedal (Otepää)

2009/2010. ÕPPEAASTA
Liis Kullerkann – kuldmedal
Lauri Varmann – kuldmedal
Kadri Lenk – hõbemedal
Tauri Tikerpe – kuldmedal (Otepää)
Liisi Rist – hõbemedal (Otepää)
Raido Ränkel – hõbemedal (Otepää)

2008/2009. ÕPPEAASTA
Minna Kuslap – kuldmedal
Rando Tomingas – kuldmedal
Siim Ennemuist – hõbemedal
Katre Arniste – hõbemedal
Norman Pirk – kuldmedal (Otepää)
Mairi Kants – hõbemedal (Otepää)

2007/2008. ÕPPEAASTA
Kaia Kosk – kuldmedal
Viive-Kai Rebane – kuldmedal
Sandra Andersson – kuldmedal
Marit Rjabov – kuldmedal (Otepää)

2006/2007. ÕPPEAASTA
Anne Viskov – hõbemedal
Sirli Laager – hõbemedal
Berit Jürgenson – hõbemedal
Kati Rooni – hõbemedal
Nele Noormägi – hõbemedal

2005/2006. ÕPPEAASTA
Anna-Helena Kase – kuldmedal
Lauri Erm – hõbemedal
Viktoria Leks – hõbemedal
Taavi Tohvri – hõbemedal

2004/2005. ÕPPEAASTA
Kadri Green – hõbemedal
Priit Heinaste – hõbemedal

2003/2004. ÕPPEAASTA
Piret Kuresson – hõbemedal
Marina Loomus – hõbemedal
Timo Subert – hõbemedal
Lauri Ott – hõbemedal (Otepää)
Märt Raud – hõbemedal (Otepää)

2002/2003. ÕPPEAASTA
Olesja Bondarenko – kuldmedal
Liis Laanesaar – hõbemedal
Kristi Võhmar – hõbemedal

2001/2002. ÕPPEAASTA
Kristi Märk – hõbemedal
Karolina Lill – hõbemedal

Jalus