VII lend (2007)

KERGEJÕUSTIK
Roland Laprik – treeneri I astme kutse
Marek Niit
Nele Noormägi – hõbemedal, treeneri I astme kutse
Teet Tarros – treeneri I astme kutse
Liina Tšernov – treeneri I astme kutse
Oksana Bondarenko – treeneri I astme kutse
Veera Duman – treeneri I astme kutse
Inge Elvet – treeneri I astme kutse
Berit Jürgenson – hõbemedal, treeneri I astme kutse
Janno Koobak – treeneri I astme kutse
Emma-Pauline Meema – treeneri I astme kutse
Ebe Reier – treeneri I astme kutse
Anne Viskov – hõbemedal, treeneri I astme kutse

KORVPALL
Indrek Kajupank
Joosep Kivimäe
Mihkel Niine – treeneri I astme kutse
Ingmar Nöps – treeneri I astme kutse
Arkko Pakkas
Monika Põldma – treeneri I astme kutse
Pirgit Püü – treeneri I astme kutse
Rein Raam
Raina Raamat
Triin Taal
Ivar Tulit
Lauri Vahtramäe

VÕRKPALL
Oksana Bosjanok – treeneri I astme kutse
Aleksei Firsanov
Liana Kipper
Sirli Laager – hõbemedal, treeneri I astme kutse
Kadri Puri – treeneri I astme kutse
Joonas Põllumäe
Sander Steinberg
Kristiin Tael – treeneri I astme kutse
Mariann Thalfeldt – treeneri I astme kutse
Krista Vahter – treeneri I astme kutse

TENNIS
Anet Kaasik – treeneri I astme kutse
Sven Käsper – treeneri I astme kutse
Uno Lapimaa – treeneri I astme kutse
Jürgen Zopp – treeneri I astme kutse

MAADLUS
Jaanus Lepik – treeneri I astme kutse
Magnus Piirits – treeneri I astme kutse

LASKMINE
Erko Vilba – treeneri I astme kutse

ILUVÕIMLEMINE
Nele Põldvere – treeneri I astme kutse

JUDO
Taavi Bekker
Julia Bežko – treeneri I astme kutse
Arvet Bärg
Martin Järveoja
Aleksandra Nevski

KÄSIPALL
Andres Koger
Janar Mägi
Sander Saks – treeneri I astme kutse
Taavi Tibar – treeneri I astme kutse
Sten Toomla

ORIENTEERUMINE
Kati Rooni – hõbemedal

MURDMAASUUSATAMINE
Andres Kollo
Liisa Kvell
Timo Juursalu
Kaido Koemets
Argo Kruusmaa
Timo Lomp
Risto Mägi
Annika Orula
Marit Rjabov
Eeri Vahtra
Siim Tõnisson

LASKESUUSATAMINE
Siim Ala
Martin Pajos
Priit Päärson

KAHEVÕISTLUS
Aldo Leetoja

JALGRATTASPORT
Egert Kivistik
Erik Olkonen
Martin Puusepp
Silver Schultz

Jalus