Võistluste kalender 2017

MAI 2017
Kuupäev Kell Võistlus
1.05 maja avatud 8.00–20.00
9.05 14.30–18.30 heitjate võistlus, staadion treeninguteks suletud
12.05 14.00–19.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
24.05 16.30–20.00 võistlused, staadion treeninguteks suletud
25.05 17.00–20.00 võistlused, staadion treeninguteks suletud
31.05 12.00–19.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
APRILL 2017
Kuupäev Kell Võistlus
2.04 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – Pärnu VK
8.04 Rahvusvaheline judovõistlus
9.04 18.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – Pärnu VK
10.04 19.30 Alexela Korvpalli Meistriliiga BC Kalev/Cramo Rakvere – Tarvas/Palmse Metall
14.04 maja avatud 8.00–20.00
15.04 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Tartu
16.04 maja avatud 8.00–20.00
16.04 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – BIGBANK Tartu
21.04 9.00–13.00  Lasteaedade spordipäev, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
23.04 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – BIGBANK Tartu
30.04 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – BIGBANK Tartu
MÄRTS 2017
Kuupäev Kell Võistlus
25.04 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Tartu
28.04 14.30–18.00 noorte mitmevõistlus, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
 28.04 19.00  Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – AVIS/Rapla
VEEBRUAR 2017
Kuupäev Kell Võistlus
 2.02 10.00–12.00  Kristiine LOV talvetrall, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
 11.02  12.00  meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – TTÜ/Kiili
 11.02  15.00  Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – RTU Riia
11.02  18.30  Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – BC Tartu
15.02 14.00–17.00 Hüppevõistlused, areen treeninguteks suletud
19.02 12.00–16.00 areen treeninguteks suletud
JAANUAR 2017
Kuupäev Kell Võistlus
1.01  maja suletud
 2.–5.01  korvpalliturniir Baltic Sea Cup
 7.01 11.00–19.00  Eesti U17 meistrivõistlused vehklemises
10.01 19.15  Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – Kalev/Cramo
13.01  19.00  Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Pärnu Sadam
 14.01  17.00  Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Flamingo Volley SM Tauras
 15.01 17.00  Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Elga Master Idea SM Dubysa
21.01  17.00  Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – Rakvere Tarvas
 21.–22.01  vehklemisvõistlused, kergejõustikuareen treninguteks suletud
24.01 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – TLÜ Kalev
25.01 19.00 Meistrite liiga Kohila VK – Stuttgarti Allianz MTV
29.01 12.00  meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – Pärnu SK/VK
29.01 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Pärnu Võrkpalliklubi
31.01 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Kalev/Cramo

 

Audentese spordikeskus

Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon 699 6699
sport@audentes.ee

Spordikeskuse töötajad

Sisehooajal avatud 1.09–31.05
E–R 6.3023.00; L, P 8.0022.00

Välishooajal avatud 1.06–31.08
E–R 6.3022.00; L, P 8.0020.00

Jalus