Otsi
 

Võistluste kalender 2018

MAI 2018
Kuupäev Kell Võistlus
 1.05 maja avatud 8.00–20.00
5.04 11.00–14.00 Tallinna meistrivõistluste finaalmängud võrkpallis
5.05 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2017/2018 Selver Tallinn – Pärnu Võrkpalliklubi
8.05 14.30–17.00 heitjate võistlus, staadion treeninguteks suletud
9.05 19.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2017/2018 Selver Tallinn – Pärnu Võrkpalliklubi
14.05 14.00–19.00 heitjate seeriavõistls, staadion treeninguteks suletud
20.05 maja avatud 8.00–20.00
25.05 11.00–17.00 ujumisvõistlus “Lõbus delfiin”
31.05 14.00–19.00 heitjate seeriavõistls, staadion treeninguteks suletud
APRILL 2018
Kuupäev Kell Võistlus
 1.04 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2017/2018 Selver Tallinn – Rakvere Võrkpalliklubi
1.04 maja avatud 8.00–20.00
10.04 19.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2017/2018 Selver Tallinn – Saaremaa VK
14.–15.04 Rahvusvaheline judovõistlus “Audentes Cup”
27.04 9.00–14.00 Lasteaedade spordipäev, kergejõustikuhall treeninguteks suletud
VEEBRUAR 2018
Kuupäev Kell Võistlus
 3.02 18.00  Eesti – Läti Ühisliiga G4S noorteliiga – Liepāja SSS
 4.02  12.00  meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – Tallinna Ülikool
 4.02  14.30 Eesti – Läti Ühisliiga G4S noorteliiga – Daugavpils Ülikool
 8.02 10.00–12.00  Kristiine LOV talvetrall, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
13.02 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – Tartu Ülikool
14.02 14.00–17.30 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
18.02 12.00 meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – EMÜ SK
JAANUAR 2018
Kuupäev Kell Võistlus
1.01  maja suletud
 3.–5.01  korvpalliturniir Baltic Sea Cup
 13.01 15.00  Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – BC Valga-Valka/Maks&Moorits
20.01 16.00  Eesti – Läti Ühisliiga G4S noorteliiga – Läti U16
 22.01  17.30   Eesti – Läti Ühisliiga G4S noorteliiga – Läti U17
 26.–28.01  U14 poiste korvpalliturniir
 27.01  10.00–20.30  Eesti Meistrivõistlused standardtantsudes
28.01 9.00–12.00 Ujula võistlusteks broneeritud
28.01 11.00–14.00 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
28.01 19.00 Credit24 Mesitriliiga 2017/2018 Selver Tallinn – VK Biolars/Jelgava
30.01 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – BC Kalev/Cramo

 

Audentese spordikeskus

Tondi 84/2, 11316 Tallinn
Telefon 699 6699
sport@audentes.ee

Spordikeskuse töötajad

Sisehooajal avatud 1.09–31.05
E–R 6.3023.00; L, P 8.0022.00

Välishooajal avatud 1.06–31.08
E–R 6.3022.00; L, P 8.0020.00

Jalus