Otsi
 

Võistluste kalender 2019

VEEBRUAR 2019
Kuupäev Kell Võistlus
12.02.2019 19.00 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: Audentese Spordiklubi- G4S Noorteliiga (korvpall)
15.02.2019 18.30 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: Audentese Spordiklubi- TTT Riga Juniors (korvpall)
16.02.2019 12.00 Audentese SG/Noortekoondis – Tallinna Spordikool (võrkpall)
17.02.2019 12.00 Audentese SG/Noortekoondis – IMsport/Järvamaa (võrkpall)
17.02.2019 11.30 TU14-klassi EMV Audentese SK – BC Kalev Star (korpall)
17.02.2019 13.00 PU18-klassi EMV Audentese SK – KK Viimsi Kesklinna KK/TSK (korvpall)
18.02.2019 19.15 OlyBet NKML II divisjon: Audentese SK – Eesti Maaülikool/Vabank  Tartu Club (korvpall)
19.02.2019 17.30 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: G4S Noorteliiga – Tartu Ülikool/Kalev (korvpall)
22.02.2019 18.30 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: Audentese SK – BK Saldus (korvpall)
22.02.2019 19.30 Eesti naiste meistrivõistlused 2018/2019: Audentes SG/Noortekoondis – Saaremaa (võrkpall)
23.02.2019 14.30 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: G4S Noorteliiga – BK Saldus (korvpall)
23.02.2019 17.00 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: Audentese Spordiklubi – Liepajas Papirs/LSSS (korvpall)
24.02.2019 12.30 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: G4S Noorteliiga – Liepajas Papirs/LSSS (korvpall)
MÄRTS 2019
Kuupäev Kell Võistlus
07.03.2019 17.30 Saku I liiga: G4S Noorteliiga – KA Tallinna Kalev/TLÜ (korvpall)
09.03.2019 12.30 PU16-klassi EMV: Audentese SK – Kuremaa Spordikool (korvpall)
09.03.2019 17.30 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: G4S Noorteliiga – Daugavpils University (korvpall)
09.03.2019 terve päev EMV standardtantsus (tants)
10.03.2019 10.00 PU14-klass EMV: Audentese SK – Kose Spordikool (korvpall)
10.03.2019 11.30 PU14-klass EMV: TTÜ/Rae Spordikool 06 – RSKsPORTKUNDA (korvpall)
10.03.2019 13.00 TU14-klassi EMV: Audentese SK – KA Tallinna Kalev (korvpall)
10.03.2019 14.30 PU14-klass EMV: Kose Spordikool – TTÜ/Rae Spordikool 06 (korvpall)
10.03.2019 14.30 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: G4S Noorteliiga – BK Jelgava (korvpall)
10.03.2019 16.00 PU14-klass EMV: RSKsPORTKUNDA – Audentese SK (korvpall)
10.03.2019 18.00 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: Audentese Spordiklubi – Daugavpils University (korvpall)
11.03.2019 15.00 Naiste Eesti-Läti Ühisliiga: Audentese Spordiklubi – BK Jelgava (korvpall)
14.03.2019 17.30 Saku I liiga: G4S Noorteliiga – Eesti Maaülikool/Limited x autoklaasid (korvpall)
17.03.2019 13.00 PU 18-klassi EMV: Audentese SK – TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge (korvpall)
21.03.2019 17.30 Saku I liiga: Tartu Ülikool/Kuremaa SK – G4S Noorteliiga (korvpall)
24.03.2019 13.00 TU14-klassi EMV: Audentese SK – Audentese SK/Siili (korvpall)
28.03.2019 17.30 Saku I liiga: G4S Noorteliiga – RSK Tarvas (korvpall)
31.03.2019 17.30 TU 18-klassi EMV: Audentese SK/TSK – Pärnu Spordikool (korvpall)

 

Jalus