Vaatan 2016. aasta kalendrit

Võistluste kalender 2016

DETSEMBER 2016
Kuupäev Kell Võistlus
3.12 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – VK Biolars/Jelgava
4.12 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – ASK/Kuldiga
4.12 11.00–17.00 kergejõustikuareen treeninguteks suletud
6.12 14.00–17.00 kergejõustikuareen treeninguteks suletud
6.12 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – Tartu Ülikool
7.12 16.30–20.00 kergejõustikuareen treeninguteks suletud
7.12 18.30 meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – Järvamaa
10.12 13.00–15.30 kergejõustikuareen treeninguteks suletud
10.12 12.00 meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – VK Täht
10.12 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – TTÜ
14.12 19.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Rakvere
16.12 maja avatud 6.30–20.00
21.12 13.00–19.00 kergejõustikuareen treeninguteks suletud
21.12 19.00 Meistrite liiga Selver Tallinn – VK CEZ Karlovarsko
22.12 13.00–18.00 ujumisvõistlus, ujula treeninguteks suletud
24.12 maja suletud
25.–26.12 maja avatud 8.00–20.00
31.12 maja avatud 8.00–20.00
NOVEMBER 2016
Kuupäev Kell Võistlus
1.11 18.00 Meistrite liiga Kohila VK – Belgradi Vizura
2.11 19.00 Meistrite liiga Selver Tallinn – Belgradi Crvena Zvezda
6.11 15.00 Eesti – Läti Ühisliiga Audentese noortekoondis – Läti Ülikool
10.11 17.30 Saku I liiga G4S noorteliiga – Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY
12.11 10.00–18.00 kergejõustikuareen broneeritud
15.11 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – AVIS Rapla
18.–20.11 PU 16 EYBL
19.11 18.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – BC Valga-Valka / Maks&Moorit
24.11 17.30 Saku I liiga G4S noorteliiga – Ambla Spordiklubi
26.11 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – TLÜ Kalev
27.11 12.00 meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – Kikas
29.11 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – BC Kalev/Cramo
30.11 17.45 Eesti meeste karikavõistlused Selver Tallinn – BIGBANK Tartu
OKTOOBER 2016
Kuupäev Kell Võistlus
8.10 18.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Pärnu Sadam
9.10 10.00–18.00 Vehklemisvõistlus “Draakoni mõõk”
14.10 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – TTÜ
15.10 12.00 meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – Liider
15.10 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Järvamaa
16.10 11.00 Eesti – Läti Ühisliiga Audentese noortekoondis – TTT Riga
18.10 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – BC Valga-Valka / Maks&Moorits
22.10 18.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Rakvere Tarvas
26.10 18.00 Eesti meeste karikavõistlus Selver Tallinn – Rakvere VK
29.10 12.00 võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Neemeko
29.10 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Daugapils
30.10 12.00 võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Saaremaa
30.10 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Jekapils
SEPTEMBER 2016
Kuupäev Kell Võistlus
27.09 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – Pärnu Sadam
JUULI 2016
Kuupäev Kell Võistlus
23.07 11.00–17.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
JUUNI 2016
Kuupäev Kell Võistlus
23.–24.06 spordikeskus suletud
MAI 2016
Kuupäev Kell Võistlus
01.05 maja avatud 8.00–20.0
02.05 19.10 Alexela Korvpalli Meistriliiga BC Kalev/Cramo – AVIS Rapla
03.05 19.10 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – TÜ/Rock
05.05 20.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2015/2016 Selver Tallinn – Pärnu VK
07.05 12.00–16.00 Tallinna Meistrivõistluste finaalmängud võrkpallis
9.05 14.00–19.00 noorte heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
10.05 14.30–18.30 heidete kolmikvõistlus, staadion treeninguteks suletud
12.05 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – AVIS Rapla
17.05 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – AVIS Rapla
18.05 14.00–19.00 noorte heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
19.–22.05 Naiste võrkpalli EM valikmängud
21.05 14.00–20.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
28.05 15.00–16.30 staadion treeninguteks suletud
30.05 14.00–19.00 noorte heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
APRILL 2016
Kuupäev Kell Võistlus
02.04 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – TTÜ KK
02.04 12.00–18.00 ujumisvõistlus, ujula treeninguteks suletud
05.04 18.00 I liiga poolfinaal võrkpallis Audentese noortekoondis – TTÜ Kiili
06.04 19.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2015/2016 Selver Tallinn – Rakvere VK
08.–10.04 Eesti – Läti Ühisliiga Final 6 finaalturniir
11.04 18.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2015/2016 Selver Tallinn – Rakvere VK
14.04 19.10 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Pärnu Sadam
15.04 18.30 Naiste meistriliiga 1182 – Audentese noortekoondis
17.04 15.30 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – BC Valga-Valka/Maks&Moorits
19.04 19.10 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Pärnu Sadam
22.04 9.00–14.00 üle-eestiline lasteaedade spordipäev, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
22.04 17.30 Naiste meistriliiga 1182 – Tallinna Ülikool
22.04 20.04 Eesti meeste meistrivõistlused 2015/2016 Selver Tallinn – Pärnu VK
23.04 8.00–22.00 Audentes International Judo Cup, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
28.04 20.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2015/2016 Selver Tallinn – Pärnu VK
MÄRTS 2016
Kuupäev Kell Võistlus
08.03 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – Rakvere Tarvas
09.03 18.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – AVIS Rapla
10.03 14.30–18.00 Noorte mitmevõistlus, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
12.03 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Pärnu Sadam
12.03 18.00 Eesti – Läti Ühisliiga Audentese noortekoondis – RSU/MERKS
13.03 10.00–18.30 Tallinna lahtised meistrivõistlused epeevehklemises
15.03 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – TLÜ Kalev
26.03 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – BC Valga-Valka / Maks&Moorits
29.03 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – AVIS Rapla
VEEBRUAR 2016
Kuupäev Kell Võistlus
02.02 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – TTÜ KK
04.02 10.00–12.00 Kristiine LOV lasteaedade talvetrall, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
06.02 19.45 Eesti – Läti Ühisliiga Audentese noortekoondis – SK Cesis
07.02 12.00–16.00 Eesti Triatloni Liidu võistlussari “Uju ja jookse”, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
07.02 14.00 Eesti – Läti Ühisliiga 1182 – Riia TTT juuniorid
09.02 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – BC Valga-Valka / Maks&Moorits
10.02 14.00–17.00 Hüpete võistlus, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
13.02 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ/Kalev – TÜ/Rock
14.02 12.00 Heategevuslik korvpallivõistlus loomade eest
14.02 16.00 Saja Liiga 2015/2016 Selver Tallinn – BIGBANK Tartu
16.02 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – TÜ/Rock
19.02 19.30 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ/Kalev – Rakvere Tarvas
20.02 17.00 Naiste EM kvalifikatsioonimäng Eesti – Holland
21.02 17.00 Saja Liiga 2015/2016 Selver Tallinn – Järvamaa Võrkpalliklubi
24.02 17.00 Naiste EM kvalifikatsioonimäng Eesti – Prantsusmaa
24.02 spordikeskus avatud 08.00–20.00
27.02 14.30 Eesti – Läti Ühisliiga 1182 – Riia TTT
27.02 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – Pärnu Sadam
28.02 17.00 VTB Ühisliiga BC Kalev/Cramo – Nizhny Novgorod
JAANUAR 2016
Kuupäev Kell Võistlus
02.–05.01 korvpalliturniir Baltic Sea Cup
08.–10.01 heitenurk treeninguteks suletud
09.01 11.00–14.00 kergejõustikuareen treeninguteks suletud
09.01 15.00 Ida-Euroopa Naiste Korvpalliliiga 1182 – TTT Riga
09.01 17.00 Ida-Euroopa Naiste Korvpalliliiga Horizont Minsk – Astana Tigers
09.01 12.00 võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Järvamaa VK II
10.01 12.00 Ida-Euroopa Naiste Korvpalliliiga Astana Tigers – TTT Riga
10.01 14.00 Ida-Euroopa Naiste Korvpalliliiga 1182 – Horizont Minsk
10.01 12.00 võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Liider / Rae vald
10.01 17.00 Saja Liiga 2015/2016 Selver Tallinn – Pärnu Võrkpalliklubi
12.01 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – Pärnu Sadam
14.01 17.30 Saku I liiga Audentese noortekoondis – BC Kalev II
15.01 18.30 naiste korvpallivõistlus 1182 – Catz
16.01 18.00 Eesti – Läti Ühisliiga Audentese noortekoondis – Läti U16 koondis
16.–17.01 vehklemise Euroopa karikavõistluse etapp U14
23.01 12.00 võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Tallinna Ülikool
23.01 17.00 Saja Liiga 2015/2016 Selver Tallinn – Flamingo Volley-SM Tauras
26.01 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – BC Kalev / Cramo
28.01 17.30 Saku I liiga Audentese noortekoondis – TÜ / Rock II
30.01 10.30–18.30 Sisesõudmise võistlus ALFA 2016, kergejõustikuareen treeninguteks suletud

 

Jalus