2015. aasta kalender

Võistluste kalender 2015

DETSEMBER 2015
Kuupäev Kell Võistlus
01.12 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – Rakvere Tarvas
05.12 12.00 võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Võru Võrkpalliklubi
05.12 12.45 naiste korvpallivõistlus 1182 – Tartu Ülikool
05.12 18.00 Saja Liiga 2015/2016 Selver Tallinn – Rakvere Võrkpalliklubi
06.12 14.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – Läti U16 koondis
08.12 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – TLÜ/Kalev
08.12 19.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – Tartu Ülikool
09.12 16.30–20.00 Audentes spordiklubi mudilaste jõuluvõistlus, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
10.12 15.00–18.00 Audentes spordiklubi sprindi kolmevõistlus, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
12.12 12.00 võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – VK Täht
16.12 13.00–19.00 Audentese spordiklubi lahtised jõuluvõistlused, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
18.12 spordikeskus avatud 06.30–20.00
19.12 17.00 Saja Liiga 2015/2016 Selver Tallinn – RTU/Robežsardze
20.12 17.00 Saja Liiga 2015/2016 Selver Tallinn – ASK Kuldiga
24.12 spordikeskus suletud
25.–26.12 spordikeskus avatud 08.00–20.00
31.12 spordikeskus avatud 08.00–20.00
NOVEMBER 2015
Kuupäev Kell Võistlus
07.11 16.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – SK Cesis
10.11 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – BC Valga-Valka/Maks&Moorits
14.11 12.00 poiste võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Narva SK Energia/SK Viktoria
14.11 17.00 Saja Liiga 2015/2016 Selver Tallinn – Daugavpils Universitate
15.11 18.00 Saja Liiga 2015/2016 Selver Tallinn – SK Jekabpils Luši
21.11 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga telemäng Audentese noortekoondis – TTÜ KK
21.11 20.00 Eesti meeste karikavõistlus Selver Tallinn – Pärnu
24.11 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – AVIS Rapla
25.11 19.00 Naiste EM kvalifikatsioonimäng Eesti – Horvaatia
28.11 12.00 poiste võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – TTÜ Kiili
29.11 12.00 poiste võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Narva SK Energia/SK Viktoria
OKTOOBER 2015
Kuupäev Kell Võistlus
03.10 12.00 võrkpalli treeningmäng Eesti – Holland, heitenurk treeninguteks suletud
07.10 14.30–18.00 Audentese spordiklubi kehalised katsed, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
08.10 16.00–21.00 Sügisspartakiaad 2015, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
09.10 18.30 naiste korvpallivõistlus 1182 – TTT juuniorid
10.10 15.00 tüdrukute korvpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Liepaja
11.10 11.00–19.00 võistlus “Draakoni-Mõõk 2015”
13.10 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga Audentese noortekoondis – TÜ/Rock
17.10 17.00 karikamäng Selver Tallinn – Liider
24.10 15.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – RSU Merks
25.10 15.00 tüdrukute korvpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Läti Ülikool
JUULI 2015
Kuupäev Kell Võistlus
07.–12.07 Kergejõustiku U23 EM treeningud
15.07 11.00–18.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
JUUNI 2015
Kuupäev Kell Võistlus
13.06 12.00–17.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
16.06 13.30–18.30 Tallinna noorte kergejõustiku meistrivõistlused, staadion treeninguteks suletud
17.06 13.30–19.00 Tallinna noorte kergejõustiku meistrivõistlused, staadion treeninguteks suletud
23.–24.06 maja suletud
MAI 2015
Kuupäev Kell Võistlus
09.05 11.00–16.30 noorte heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
13.–15.05 heitenurk ja jooksuareeni peasirge suletud
14.05 13.00–19.00 noorte heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
15.05 spordikeskus treeninguteks suletud
16.05 11.00–17.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
20.05 17.00–20.00 Audentese spordiklubi mudilaste kergejõustikuvõistlus, staadion treeninguteks suletud
21.05 15.00–18.00 kergejõustikuvõistlused, staadion treeninguteks suletud
22.05 13.00–17.30 ujumisvõistlus “Lõbus Delfiin”
28.05 09.00–11.00 Audentese erakooli spordipäev, staadion treeninguteks suletud
28.05 13.00–19.00 noorte heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
MÄRTS 2015
Kuupäev Kell Võistlus
21.03 17.00–21.00 kergejõustikuareen ja heitenurk on treeninguteks suletud
22.03 10.00–12.00 kergejõustikuareen ja heitenurk on treeninguteks suletud
24.03 18.00 võrkpalli Eesti MV poolfinaal
27.03 12.30–17.30 ujula suletud
27.–29.03 Euroopa Noorte Korvpalliliiga
30.03 18.00 võrkpalli Eesti MV poolfinaal
VEEBRUAR 2015
Kuupäev Kell Võistlus
03.02 19.00 tüdrukute korvpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Rapla
04.02 10.00–12.00 Kristiine LOV lasteaedade spordipäev, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
06.–08.02 Euroopa Noorte Korvpalliliiga
07.02 14.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – Cesis
10.02 19.00 poiste võrkpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Eesti Maaülikool
17.02 19.00 tüdrukute korvpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Tallinna Kalev
21.02 16.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – RSU Merks
21.02 19.00 meeste võrkpallivõistlus Selver Tallinn – Võru
22.02 18.00 meeste võrkpallivõistlus Selver Tallinn – Järvamaa
24.02 spordikeskus on avatud 08.00–20.00
28.02 17.00 poiste korvpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Rapla
JAANUAR 2015
Kuupäev Kell Võistlus
01.–04.01 korvpalliturniir Baltic Sea Cup
09.–11.01 võrkpalli TU20 MM valikturniir
12.01 20.30 korvpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Kalev Cramo
16.01 19.00 korvpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – TÜ Rock
20.01 19.15 korvpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Valga
24.01 14.30 naiste korvpallivõistlus 1182 – TTT Riga
27.01 19.15 korvpallivõistlus Audentese spordigümnaasium – Rakvere Tarvas

Jalus