Otsi
 

Vaatan 2017. aasta kalendrit

Võistluste kalender 2017

DETSEMBER 2017
Kuupäev Kell Võistlus
2.12 11.00–16.00 Eesti meistrivõistlused TeamGymis
3.12 11.30–15.00 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
3.12 16.30 Credit24 Mesitriliiga 2017/2018 Selver Tallinn – Pärnu Võrkpalliklubi
5.12 14.00–17.00 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
6.12 17.00–18.30 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
7.12 16.00–18.30 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
7.12 17.30 Saku I liiga G4S noorteliiga – BC Kalev/Cramo I
7.12 19.40 Eesti – Läti Ühisliiga G4S noorteliiga – Läti U16
9.12 16.00–18.30 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
9.12 12.45–17.00 ujula võistluseks broneeritud
10.12 12.00–15.30 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
12.12 19.35 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – Tallinna Kalev/TLÜ
15.12 maja avatud 6.30–20.00
16.12 11.00–13.30 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
17.12 12.00 meeste I liiga 2017/2018 Audentese SG/Noortekoondis – Liider/Rae vald
17.12 16.00–18.30 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
20.12 13.00–18.00 Kergejõustikuhall ürituseks broneeritud
24.12 maja suletud
25.–26.12 maja avatud 6.30–20.00
31.12 maja avatud 6.30–20.00
NOVEMBER 2017
Kuupäev Kell Võistlus
4.11 12.00 meeste I liiga 2017/2018 Audentese SG/Noortekoondis – LotusTimber/Neemeco
4.11 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2017/2018 Selver Tallinn – Raseinial “Norvelita”
4.11 18.00 Eesti – Läti Ühisliiga G4S noorteliiga – Daugabils
5.11 13.00 meeste I liiga 2017/2018 Audentese SG/Noortekoondis – Võru VK/SK
5.11 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2017/2018 Selver Tallinn – Elga-Master Idea, Šiauliai
8.11 19.00 Credit24 Mesitriliiga 2017/2018 Selver Tallinn – Saaremaa VK
12.11 11.00–19.00 Noorte vehklemisvõistlus “Tuleviku / etapp”
18.11 17.10 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – Pärnu Sadam
18.11 20.00 Credit24 Mesitriliiga 2017/2018 Selver Tallinn – SK Jēkabpils Lūši
19.11 12.00 meeste I liiga 2017/2018 Audentese SG/Noortekoondis – Rakvere VK II
19.11 18.00 Credit24 Mesitriliiga 2017/2018 Selver Tallinn – DU
22.11 19.00 Eesti Karikavõistlused Tallinn Selver – Saaremaa VK
25.–26.11 Maailma Karikaetapp Võistlustantsus, kergejõustikuhall treeninguteks suletud
OKTOOBER 2017
Kuupäev Kell Võistlus
4.10 19.00 Credit24 Mesitriliiga 2017/2018 Selver Tallinn – Rakvere VK
7.10 19.00 Credit24 Mesitriliiga 2017/2018 Selver Tallinn – BIGBANK Tartu
5.10 17.30 Saku I liiga G4S noorteliiga – SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool
9.10 17.30 Eesti – Läti Ühisliiga G4S noorteliiga – Tartu Ülikool/Kalev
12.10 17.30 Saku I liiga G4S noorteliiga – Paide Viking Window
18,10 14.00–18.00 kergejõustikuhall treeninguteks suletud
19.10 17.30 Saku I liiga G4S noorteliiga – Eesti Maaülikool
21.10 13.00 meeste I liiga 2017/2018 Audentese SG/Noortekoondis – Kuressaare
22.10 12.00 meeste I liiga 2017/2018 Audentese SG/Noortekoondis – Pärnu SK/VK
29.10 11.00 Eesti – Läti Ühisliiga G4S noorteliiga – Liepāja II
SEPTEMBER 2017
Kuupäev Kell Võistlus
1.09 14.00–19.00 heitjate võistlus, staadion treeninguteks suletud
2.09 12.00–17.00 heitjate võistlus, staadion treeninguteks suletud
9.09 10.00–14.00 võistlused, staadion treeninguteks suletud
11.09 14.00–19.00 heitjate võistlus, staadion treeninguteks suletud
MAI 2017
Kuupäev Kell Võistlus
1.05 maja avatud 8.00–20.00
9.05 14.30–18.30 heitjate võistlus, staadion treeninguteks suletud
12.05 14.00–19.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
24.05 16.30–20.00 võistlused, staadion treeninguteks suletud
25.05 17.00–20.00 võistlused, staadion treeninguteks suletud
31.05 12.00–19.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
APRILL 2017
Kuupäev Kell Võistlus
2.04 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – Pärnu VK
8.04 Rahvusvaheline judovõistlus
9.04 18.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – Pärnu VK
10.04 19.30 Alexela Korvpalli Meistriliiga BC Kalev/Cramo Rakvere – Tarvas/Palmse Metall
14.04 maja avatud 8.00–20.00
15.04 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Tartu
16.04 maja avatud 8.00–20.00
16.04 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – BIGBANK Tartu
21.04 9.00–13.00 Lasteaedade spordipäev, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
23.04 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – BIGBANK Tartu
30.04 17.00 Eesti meeste meistrivõistlused 2016/2017 Selver Tallinn – BIGBANK Tartu
MÄRTS 2017
Kuupäev Kell Võistlus
25.04 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Tartu
28.04 14.30–18.00 noorte mitmevõistlus, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
28.04 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – AVIS/Rapla
VEEBRUAR 2017
Kuupäev Kell Võistlus
2.02 10.00–12.00 Kristiine LOV talvetrall, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
11.02 12.00 meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – TTÜ/Kiili
11.02 15.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – RTU Riia
11.02 18.30 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – BC Tartu
15.02 14.00–17.00 Hüppevõistlused, areen treeninguteks suletud
19.02 12.00–16.00 areen treeninguteks suletud
JAANUAR 2017
Kuupäev Kell Võistlus
1.01 maja suletud
2.–5.01 korvpalliturniir Baltic Sea Cup
7.01 11.00–19.00 Eesti U17 meistrivõistlused vehklemises
10.01 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – Kalev/Cramo
13.01 19.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Pärnu Sadam
14.01 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Flamingo Volley SM Tauras
15.01 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Elga Master Idea SM Dubysa
21.01 17.00 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – Rakvere Tarvas
21.–22.01 vehklemisvõistlused, kergejõustikuareen treninguteks suletud
24.01 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga G4S noorteliiga – TLÜ Kalev
25.01 19.00 Meistrite liiga Kohila VK – Stuttgarti Allianz MTV
29.01 12.00 meeste I liiga 2016/2017 Audentese spordigümnaasium – Pärnu SK/VK
29.01 17.00 Credit24 Mesitriliiga 2016/2017 Selver Tallinn – Pärnu Võrkpalliklubi
31.01 19.15 Alexela Korvpalli Meistriliiga TLÜ Kalev – Kalev/Cramo

Jalus