Võistluste kalender 2014

Võistluste kalender 2014

DETSEMBER 2014
Kuupäev Kell Võistlus
03.12 16.30–20.00 jõuluvõistlus, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
 06.12 18.00 meeste võrkpallivõistlus Selver Tallinn – Poliurs
 07.12  16.00 meeste võrkpallivõistlus Selver Tallinn – Jelgava
 10.12  14.15–18.00 jõuluvõistlus, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
 17.12  12.30–17.30 jõuluvõistlus, kergejõustikuareen treeninguteks suletud
 24.12 spordikeskus suletud
 25.–26.12 spordikeskus avatud 08.00–20.00
31.12 spordikeskus avatud 08.00–20.00
 NOVEMBER 2014
 Kuupäev Kell Võistlus
08.11 19.00 I liiga tüdrukute korvpallivõistlus Eesti – RSU
09.11 12.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – Läti U16
09.11 12.00 I liiga poiste võrkpallivõistlus Audentese Spordigümnaasium – Lähte Ühisgümnaasium
14.11 18.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – Tartu
16.11 16.00 meeste võrkpallivõistlus Selver Tallinn – TTÜ
 23.11  12.00 I liiga poiste võrkpallivõistlus Audentese Spordigümnaasium – Kiili
OKTOOBER 2014
Kuupäev Kell Võistlus
 05.10 12.00 I liiga poiste võrkpallivõistlus Audentese Spordigümnaasium – Liider
10.10 18.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – Tallinna Ülikool
17.10 18.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – Audentese Spordigümnaasium
 25.10  18.00 meeste võrkpallivõistlus Selver Tallinn – Pärnu
25.10 15.00 korvpallivõistlus 1182 – Cesis
25.10 18.00 I liiga tüdrukute korvpallivõistlus Eesti – Läti
26.10 14.00 naiste korvpallivõistlus 1182 – TTT
26.10 12.00 I liiga poiste võrkpallivõistlus Audentese Spordigümnaasium – Narva
26.10 16.30 I liiga tüdrukute korvpallivõistlus Eesti – LU
SEPTEMBER 2014
Kuupäev Kell Võistlus
 12.09 13.00–18.00 heitjate seeriavõistlus, staadion treeninguteks suletud
JUUNI 2014
Kuupäev Kell Võistlus
 04.06 14.00–18.00 heitjate seeriavõistlus
 MAI 2014
Kuupäev Kell Võistlus
 02.05 8.30–13.30 üle-eestiline lasteaedade spordipäev
 03.05 15.00 naiste korvpalli finaalmäng
 15.05 14.30–18.00 kergejõustikuvõistlus
 16.05 13.00–18.00 heitjate seeriavõistlus
 19.05 14.30–18.00 kergejõustikuvõistlus
 20.05 15.00–20.00 heitjate seeriavõistlus
 22.05  16.30–20.00 Audentese Spordiklubi mudilaste võistlus
 24.05 11.00–17.00 judovõistlus
 24.05  11.00–16.00 Eesti Invaspordi Liidu kergejõustiku karikasarja I etapp
29.05 13.00–18.00 heitjate seeriavõistlus
31.05 15.00–20.00 heitjate seeriavõistlus
APRILL 2014
Kuupäev Kell Võistlus
04.–06.04 Nordea ühisliiga Final 6 korvpalliturniir
12.04 16.00 Selver Tallinn finaalmäng
13.04 16.00 Selver Tallinn finaalmäng
19.04 Tallinna Kurtide Spordiseltsi Talkur võrkpallivõistlus
 19.04  18.00 Eesti–Soome võrkpallivõistlus, 95. a sünd. poisid
20.04 12.00 Eesti–Soome võrkpallivõistlus, 95. a sünd. poisid
26.04 14.00 võitluskunstide praktiline seminar
27.04 10.00 võitluskunstide praktiline seminar
24.–27.04 rahvusvaheline võrkpalliturniir, 95. a sünd. poisid

 

Jalus