fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Akrobaatika

Audentese spordiklubi akrobaatikatreeningutel keskendutakse kehaliste võimete igakülgsele arendamisele. Akrobaatikatrenni ootame vähemalt 4-aastaseid lapsi ning samuti noori ja täiskasvanuid.

Audenteses pakutavad alad on

  • akrobaatiline rühmvõimlemine (teamgym);
  • cheerleading;
  • sportakrobaatika ja
  • mudilaste akrobaatika.

Akrobaatiline rühmvõimlemine ehk teamgym on vaatemänguline võistlusala, mis hõlmab kolme eraldi osa: vabaharjutust, akrobaatikarada (tumbling) ja minibatuudilt (trampett) tehtavaid akrobaatilisi hüppeid. See ala arendab igat võimlejat eraldi, aga samas liidab nad ühtseks võistkonnaks. Osaleda on võimalik harrastus- või võistlusrühmas ja osaleja peab olema vähemalt 7-aastane.

Cheerleading on praegu suurt populaarsust koguv spordiala, mis on välja kasvanud pallimängude vaheajal toimuvast ergutustantsijate esinemisest. Vaatemänguline ja akrobaatiline ala nõuab tugevat meeskonnatööd ning häid akrobaatilisi oskusi. Selle spordiala elementide hulka kuuluvad püramiidid, tõsted, visked ja akrobaatilised hüpped. Osaleda on võimalik harrastus- või võistlusrühmas ja osaleja peab olema vähemalt 7-aastane.

Sportakrobaatika on kahe- kuni neljaliikmelises tiimis tehtav spordiala, kus olulisel kohal on meeskonnatöö ja usaldus. Esitatakse kava, mis sisaldab nii individuaalhüppeid kui ka paari või nelikuna sooritatavaid tõsteid ja püramiide. Osaleda on võimalik harrastus- või võistlusrühmas ja osaleja peab olema vähemalt 7-aastane.

Mudilaste akrobaatika treeningutel keskendume väikelapse kehaliste võimete arendamisele. Treeningul kasutame mitmesuguseid akrobaatilisi vahendeid. Mudilaste treeningud on mängulised ja lõbusad ning annavad neile väga hea koordinatsiooni kogu eluks. Osaleda on võimalik 4- kuni 6-aastastel lastel.

Akrobaatikatreeningutel osalevad lapsed, noored ja täiskasvanud saavad omandatud oskusi näidata ning ennast proovile panna alguses kohalikel ja hiljem ka rahvusvahelistel võistlustel.

Treeningud toimuvad Audentese spordikeskuses või värskelt renoveeritud Erika võimlas. Treeningutel osalemiseks on vaja sportlikke riideid ja kaasa tuleks võtta ka isiklik joogipudel.

Jalus