fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Korvpall

Audentese spordiklubi korvpalliosakonna eesmärk on juurutada noortesse sportlikke ja tervislikke eluviise. Ühtlasi on meie siht kasvatada järelkasvu Eesti rahvuskoondistele ja aidata kaasa siinse korvpalli arengule.

Pakume treeninguvõimalust nii algajale kui ka juba edasijõudnud sportlasele. Korvpallitreeningutele on oodatud poisid ja tüdrukud alates esimesest klassist. 3–7-aastaseid lapsi ootame mudilaste pallimängurühmadesse. Treeningutel juhendavad lapsi ja noori tunnustatud ning kogenud treenerid.

Treeningud toimuvad Audentese spordikeskuses.

Treeningul osalemiseks on vaja spordijalatseid ja -riietust, kaasa tuleks võtta ka isiklik veepudel. Võistlusspordi tasemel on vajalikud ka korvpallijalanõud.

Esimestel aastatel tegeleme rohkem lapse üldiste kehaliste võimete ja koordinatsiooni arendamisega. Lapsed mängivad palju liikumismänge ja õpivad korvpallitehnika elemente. Võistlussportlased arendavad kehalisi võimeid korvpallitreeningute kõrval ka eraldi üldkehalise ettevalmistuse (ÜKE) treeningutel.

Meie spordiklubi sportlased on esindatud kõigis Eesti meistrivõistluste noortesarjades, alates vanuseklassist U10 kuni vanuseklassini U19. Audentese esindusnaiskond, mis koosneb üksnes meie spordiklubi lõpetajatest ja parimatest noormängijatest, osaleb naiste esiliiga meistrivõistlustel.

Noorte võistkonnad osalevad veel EGBL-i  ja EYBL-i võistlussarjades, mis annavad väga hea eri riikide eakaaslastega võistlemise kogemuse. Lisaks võtavad meie tublimad noored mõõtu ka täiskasvanute võistlussarjades. Suviti saavad noored korvpallurid osa võtta meie Paunküla spordibaasis toimuvatest treeninglaagritest.

Praegustele noortele on eeskujuks mitmed USA ülikoolidesse mängima ja õppima suundunud Audentese spordiklubi korvpallurid, näiteks Kati Rausberg, Viive-Kai Rebane, Sandra Andresson, Jane Svilberg, Kadri-Ann Lass, Anna-Helena Ehala, Maik-Kalev Kotsar, Taavi Jurkatamm, Matthias Tass, Leemet Böckler ja Ran Andre Pehka. Samuti on klubist välja kasvanud professionaalseid sportlasi, kes mängivad korvpalli Euroopa klubides. Nende tippude hulka kuuluvad Janne Pulk, Birgit Piibur, Kristjan Kullamäe, Mikk Jurkatamm ja Kregor Hermet.

Jalus