fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Mudilaste üldkehaline ettevalmistus (ÜKE)

Audentese spordiklubi ootab treeningutele 47-aastaseid poisse ja tüdrukuid, kes soovivad liikuda, õppida uusi oskusi ning leida sportides toredaid sõpru. Mudilaste üldkehalise ettevalmistuse treeningul toetame ja kiirendame lapse füüsilist arengut, rakendades mängulisi tegevusi. Treeningud hõlmavad tutvumist kergejõustiku ja akrobaatikaga ning sissejuhatust pallimängudesse.

Laps

  • omandab kergejõustikualade algtõed, et tulevikus harrastada jooksu-, hüppe- ja heitealasid. Ta harjutab takistuste ületamist, teeb tutvust viskevahenditega ja õpib võistlusreegleid;
  • harjutab akrobaatilisi elemente, näiteks kukerpalli, tiritamme, hundiratast, veeremist ja ronimist;
  • õpib pehmete pallidega püüdma ja viskama, teeb koordinatsiooniharjutusi ning tutvub palliplatsil liikumise ja pallimängureeglitega.

Kõiki oskusi õpetab treener mänguliselt, et lapsel püsiks huvi liikumise ja sportimise vastu ka vanemas eas. Tulevikus saab laps jätkata Audentese spordiklubi teistel erialadel ning siirduda oskuste ja huvi korral ka võistlusspordi rühma.

Treeningud toimuvad

  • soojemal ajal võimaluse korral värskes õhus, kas Audentese staadionil või lähedalasuvas pargis;
  • külmemal ajal kergejõustikuhallis ja maadlus- või pallimängusaalis.

Treeninguteks on vaja spordijalatseid, õuetreeninguks pikki dresse (soovitatavalt kihiline riietus) ja sisetreeninguks lühikesi dresse.

Soovi korral saab laps omandatud oskusi näidata ja ennast proovile panna Audentese spordiklubi ettevõtmistes, milleks on

  • Jõulujämm, kus osalevad ka lapsevanemad ja jõuluvana;
  • kevadine kergejõustiku võistlus (pallivise, kaugushüpe ja jooksualad) ning
  • Paunküla spordibaasis toimuv neljapäevane suvelaager 57-aastastele lastele.

Jalus