fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Orienteerumine

Orienteerumissport annab eluks vajalikke teadmisi ja oskusi, kuidas erinevatel maastikel edukalt liikuda. Treeningud kujundavad last igakülgselt, arendades tema kiirust, vastupidavust, koordinatsiooni ja jõudu ning andes ühtlasi hea kaardilugemis- ja teevalikuoskuse.

Treeningute eesmärk on

  • õpetada lapsele, kuidas tundmatus keskkonnas kaardi abil hakkama saada, ja
  • tõsta tema üldise kehalise ettevalmistuse taset.

Orienteerumistreeningutel kombineerime eri spordialasid (kergejõustik, pallimängud, võimlemine), kuhu lisame juurde orienteerumisoskusi arendavaid tehnilisi harjutusi. Maastikul kaardi järgi orienteerumist alustab laps tuttavas keskkonnas. Hiljem suudab ta orienteeruda ja oma liikumisteed planeerida ka tundmatul maastikul, kasutades kompassi ning juba detailsemat kaarti.

Orienteerumine on tervise- ja võistlusspordiala, mis pakub elamusi ning väljakutseid igas vanuses ning igal tasemel tegutsejale. Harrastajate võistlusel valivad osavõtjad endale sobiva kiiruse, nautides looduses liikumist koos samaaegse mõttetööga. Võistlusspordina nõuab orienteerumine kiirust ja vastupidavust ning head kaardilugemis- ja teevalikuoskust.

Treeningud toimuvad peamiselt Audentese lähiümbruses (Tondimõisa park, Sütiste mets, Järve mets), kuid kasutame ka Audentese spordikeskuse staadioni ja halli suurepäraseid võimalusi.

Orienteerumistreeningutele on oodatud vähemalt 7-aastased poisid ja tüdrukud. Treeningutel osalemiseks on vaja spordijalatseid ja -riietust, kaasa tuleks võtta ka isiklik veepudel.

Soovi korral saab laps omandatud oskusi näidata ja ennast proovile panna, osaledes järgmistes Audentese spordiklubi ettevõtmistes:

  • orienteerumise kevadvõistlus,
  • kergejõustiku sügisvõistlus,
  • kergejõustiku jõuluvõistlus ja
  • Paunküla spordibaasis toimuvad suvelaagrid.

Jalus