fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Tennis

Tennis on pallimängudest üks väheseid individuaalalasid ning seda on võimalik mängida oma sõpradega igal tasemel ja igas vanuses. Tänapäeva jõuline mängustiil toetab lapse mitmekülgsust, arendades tema koordinatsiooni, kiirust, jõudu ja töökust, aga ka keskendumisvõimet ja loogilist mõtlemist. Sellepärast võrreldakse tennist malemänguga, mis nõuab samuti head taktikalist mõtlemist ja tugevat mentaalset valmisolekut.

Ootame tennisetreeningutele lapsi vanuses

  • 6–12 aastat (vähemalt kaks treeningut nädalas) ja
  • 4–5 aastat (üks treening nädalas).

Tavaliselt toimuvad klubi treeningud Audentese tennisehallis septembrist maini. Aga soovijate olemasolul komplekteerima rühma ka suvisteks treeninguteks. Ühtlasi korraldame igal suvel laagri Paunküla spordibaasis.

Treeningutel osalemiseks on vaja tennisejalatseid ja spordiriietust. Soovi korral võib laps kasutada spordiklubi tennisereketeid.

Tennisega on meie klubis võimalik tegeleda nii harrastus- kui ka võistlustasemel. Harrastajad treenivad nädalas enamasti kaks korda ja võistlejad vähemalt kolm-neli korda. Kui laps omandab vajalikud oskused, siis saab ta soovi korral osaleda Eesti Tennise Liidu võistlustel.

Meie klubist, mis on kasvulava nii harrastus- kui ka võistlussportlastele, on sirgunud juba mitu Eesti paremikku kuuluvat või kuulunud mängijat, näiteks Robert Raag ja Kätriin Reinvald, samuti täiskasvanute klassis Eesti meistriks tulnud Eva Paalma.

Jalus