Otsi
 

Korvpall

Audentese Spordiklubi pakub tipptasemel treeningvõimalusi nii noortele kui ka Eesti tippklassi kuuluvatele korvpalluritele. Meie eesmärgiks on kaasa aidata Eesti korvpalli arengule, olles kasvulavaks uutele Martin Müürseppadele.

Aasta aastalt on klubi noorkorvpallurite osakaal suurenenud. Tänaseks harjutab Audentese Spordiklubi 16. treeningrühmas 11 treeneri käe all juba ligi 250 noorkorvpallurit. Naiste meistriliiga võistkond 1182 on klubi esindusvõistkond, kes on mitmekordne Eesti Meister. Esindusvõistkonna tuumiku moodustavad Audentese Spordiklubi kasvandikud ja Audentese spordigümnaasiumi endised ning praegused õpilased. 1182 korvpallinaiskond on võtnud eesmärgiks läbi noorte arendamise saada Baltikumi tippklubiks, mille eesmärgiks on olla parim Eestis ning kardetud vastane Euroopas.

Lisaks on meil „maasikad” ehk siis noored viljad endi kasvulavalt, kes on oma vanuseklassi Eesti meistrivõistlustelt ja Karikavõistlustelt koju toonud medaleid. Lisaks osalevad mõned vanuseklassid rahvusvahelises EYBL sarjas.

Meie põhiliseks treeningbaasiks on Audentese Spordikeskus, kuid treeningud toimuvad ka Sõbra Spordihoones, Inglise Kolledžis, Südalinna Gümnaasiumis ja Tallinna 21. koolis.

Jalus