Otsi
 

Sporditegevuse toetuse määramine

Täname Teid, et olete oma lapse toonud Audentese Spordiklubi treeningutele. Teeme omalt poolt kõik, et treeningud oleksid huvitavad, motiveerivad ja arendavad.

Lapse seaduslikul esindajal (üldjuhul lapsevanem) tuleb läbi riigiportaali elektrooniliselt kinnitada, millisele spordiklubile sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnitust järgneva aasta sporditegevuse toetuse määramiseks saab teha kuni 30. novembrini, kasutades seda linki.

Autentimiseks on vajalik ID-kaardi või mobiil-ID. Valige Kinnitan soovi toetuse andmise kohta“. Kui tuli “Jah“, siis on kinnitus tehtud ning võite välja logida.

Neile, kes ei soovi/või ei saa teha kinnitus elektrooniliselt, palume minna Tallinna Spordi-ja Noorsooametisse. Tallinna Spordi-Ja Noorsooamet Asub Kalevi Spordihallis aadressil Juhkentali 12 (sissepääs on Staadioni tänava poolt maja otsast). Kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Andke palun teada, kui määrate toetuse teisele spordiklubile, kui Teie laps ei osale enam treeningutel või kui Te vajate abi määramisel.

Spordiklubi teenustasu on arvutatud eeldusel, et tegu on Eesti rahvastikuregistri andmetel Tallinnas elava lapsega, kelle vanem või seaduslik esindaja on kinnitanud hiljemalt 1. detsembriks soovi määrata Tallinna linna poolt makstav 7-19 aastaste laste sporditegevuse toetus Audentese Spordiklubile. Toetuse määramist Audentese Spordiklubile saab kinnitada ka Tallinna Spordi-ja Noorsooametis kohapeal.

Juhul kui õpilane ei ela rahvastikuregistri andmetel Tallinnas või ei tehta sporditegevuse toetuse kinnitust Audentese Spordiklubi kasuks, siis on õpilase treeningtasu 30% võrra suurem hinnakirjas kehtestatust. Väljaspool Tallinna elavate laste vanemad saavad infot sporditegevuse toetuse saamise võimalikkusest elukohajärgsest kohalikust omavalitsusest või Audentese Spordiklubist.

Lapsevanemad, kellel on raske majanduslik olukord või kellel käivad meie klubis mitu last, palun pöörduge meie poole avaldusega soodustuse saamiseks. Meie eesmärk on pakkuda kõikidele lastele kvaliteetseid treeningtingimusi ja rõõmu sportimisest.

Jalus