Otsi
 

Sporditegevuse toetuse määramine

Lugupeetud lapsevanem

Täname Teid, et olete oma lapse toonud Audentese Spordiklubi treeningutele. Teeme omalt poolt kõik, et treeningud oleksid huvitavad, motiveerivad ja arendavad.

Ka käesoleval aastal tuleb lapse seaduslikul esindajal (üldjuhul lapsevanem) läbi riigiportaali elektrooniliselt kinnitada, millisele spordiklubile sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnitust 2015. aasta sporditegevuse toetuse määramiseks saab teha kuni 30.11.2014, kasutades seda linki.

Valige sealt „LAPSEVANEM, SISENE SIIT“ ning kasutades autentimist ID-kaardi, mobiil-ID või panga kaudu, teha vastav kinnitus. Palume kinnitus teha esimesel võimalusel. Juhul, kui Te ei näe oma lapse andmeid, on ilmselt puudu Teie lapse isikukood. Sel juhul palun võtke meiega ühendust.

Kinnitust saavad teha lapsevanemad, kelle laps on rahvastikuregistri järgi Tallinna elanik. 2015. aasta sporditegevuse toetuse kinnitust saab teha lastele, kes on sündinud aastatel 1995–2007 (v.a ujumine ja akrobaatika, kus toetus laieneb ka 20010. aastal ja varem sündinutele).

Neil, kes ei soovi teha kinnitust elektrooniliselt, palume minna Tallinna Spordi- ja Noorsooametisse aadressil Vabaduse väljak 10b (IV korrus) ja teha kinnitus kohapeal (kaasa võtta isikut tõendav dokument). Lapsele, kellele ei määrata sporditegevuse toetust Audentese Spordiklubi kasuks (lapsevanem ei tee kinnitust või ei märgi toetuse saajaks Audentese Spordiklubi), oleme sunnitud kehtestama 30% kallima kuutasu. Lapsevanemad, kellel on raske majanduslik olukord või kellel käivad meie klubis mitu last, palun pöörduge meie poole avaldusega soodustuse saamiseks. Meie eesmärk on pakkuda kõikidele lastele kvaliteetseid treeningtingimusi ja rõõmu sportimisest.

Meeldivat koostööd soovides
Peeter Tishler
Audentese Spordiklubi
juhataja
Telefon 504 1370, 699 6572
noortesport@audentes.ee

Jalus