Otsi
 

Kergejõustiku tunniplaan

Kergejõustiku tunniplaan 2018/2019 hooajal

 

Grupp Vanus Treener Toimumise aeg Lisainfo
Ujumine (KJ) 7–14-aastased tüdrukud ja poisid Karen Vapper
Sirli Lindorg
Karl Johan Leichter

L 14.00–15.30

algajad/edasijõudnud
Grupp on täitunud!
Ujumine (KJ 1)  UUS!
7–14-aastased tüdrukud ja poisid Karen Vapper
Sirli Lindorg

L 15.00–16.30

algajad/edasijõudnud
Grupp on täitunud!
KJ 1. 7–10-aastased tüdrukud ja poisid Heiko Väät
T, K, R 14.30–16.00
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 2. 2005.–2008. sündinud tüdrukud ja poisid Kelly Kvarnstrom
T, K, R 15.30–17.00
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
 
 KJ 3. 7–9-aastased tüdrukudja poisid Kätlin Tõllasson
E, K, R 16.00–17.30
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 4. 11–14-aastased tüdrukud ja poisid Heiko Väät
T, K, R 16.00–17.30
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 5. 2004. sündinud ja vanemad tüdrukud ja poisid Kelly Kvarnstrom
E, T, K, R 17.00–18.30
L 11.00–12.30
Audentese spordikeskus
Võistlusspordi rühm
KJ 6.
HOMMIKUNE RÜHM
7–9-aastased poisid ja tüdrukud Kaire Kaljusto
E, K 9.00–10.00
Audentese spordikeskus
KJ 7. 7–9-aastased Krista Viipsi
T, N 15.00–16.30
R 14.30–16.00
Audentese spordikeskus

KJ 8.
10-13-aastased Krista Viipsi T, N 16.30-18.00
R 16.00-17.30
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 10. 13-aastased ja vanemad poisid Sven Andresoo E, T, K, R 17.30–19.00* Audentese spordikeskus
Treeneri valikul.
* Ajad treeneriga kokkuleppel.
Võistlusspordi rühm
 KJ 11. 13-aastased ja vanemad tüdrukud Sven Andresoo E, K, R 16.00–17.30 Audentese spordikeskus
Treeneri valikul.
* Ajad treeneriga kokkuleppel.
Võistlusspordi rühm
KJ 12. 14-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Juhan Toimet E, T, N, R 15.00–18.00* Audentese spordikeskus
Heitealad
* Ajad treeneriga kokkuleppel
KJ 13. 8–12-aastased tüdrukud ja poisid Krista Viipsi E, K 15.30–17.00 Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 14. 13-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Toivo Ruut E, T, N, R 17.00–19.00
L 11.00–12.30
Audentese spordikeskus
* Ajad treeneriga kokkuleppel
KJ 15. 10–12-aastased tüdrukud ja poisid Sigrid Sempelson E, N 15.15–16.45
T 16.00–17.30
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!

KJ 16.

 

7–9-aastased tüdrukud ja poisid

1–3 klassi lapsed

Kaire Kaljusto E, K, N 15.10–16.30 Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 17. 16-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Kätlin Tõllasson E, K 18.30–20.00
N 17.00–18.30
R 17.30–19.00
Audentese spordikeskus
KJ 18. 11-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Heiko Väät E 15.30–17.00
T 19.05–20.05
K 17.30–19.00
N 15.30–17.00; 19.05–20.05
R 17.30–19.00
Audentese spordikeskus
Treeneri valikul.
Võistlusspordi rühm
Grupp on täitunud!
KJ 19. 7–9-aastased tüdrukud ja poisid Sigrid Sempelson E 14.00–15.15
T 14.45–16.00
K 15.00–16.30
Audentese spordikeskus
KJ 20. 8–10-aastased tüdrukud ja poisid Leonid Brjuhov
T, N 16.15–17.45
L 13.00–14.30
Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 21. 11–12-aastased tüdrukud ja poisid Leonid Brjuhov
E, K, R 16.15–17.45
Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 22. 13–14-aastased tüdrukud ja poisid Leonid Brjuhov
T, N 17.45-19.15
L 11.30-13.00
Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 23. 15-18-aastased poisid ja tüdrukud Leonid Brjuhov
E, K, R 17.45-19.15
L 10.00-11.30
 

Lasnamäe kergejõustikuhall

NB! Pühapäevane treening Pirita metsas

KJ 24. 14–17-aastased tüdrukud ja poisid Valter Espe E, T, N, R 17.00–18.30 Audentese spordikeskus
Võistlusspordi rühm
Kiirjooksu rühm
KJ 25a. 2003.–2004. sündinud tüdrukud ja poisid Liivi Eerik
E, T, N 16.30–18.00
Audentese spordikeskus
KJ 25b. 2005.–2006. sündinud tüdrukud ja poisid Liivi Eerik

K, R 16.30–18.00
L 13.00–14.30

Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 26. 2002. sündinud ja vanemad tüdrukud ja poisid Liivi Eerik
E, T, K, R 18.00–19.30
L 11.00–12.30
Audentese spordikeskus
Treeneri valikul
KJ 28. 2000.–2005. sündinud poisid ja tüdrukud Maile Mangusson
E 17.00-18.30
T 17.15-18.45
K 16.00-17.30
N 17.00-18.00
Audentese spordikeskus
Sobib ka keskmaajooksjatele + võistlussport
* Ajad treeneriga kokkuleppel
KJ 29. 2005.–2007. aastal sündinud tüdrukud ja poisid Annette Rohunurm E, T, N 16.00–17.30
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!

KJ 30.
2006 a. sündinud ja vanemad poisid ja tüdrukud Jaak Uudmäe
E, T, N, R 16.15–17.45 Audentese spordikeskus
 
KJ 31. 2005.–2007. sündinud poisid ja tüdrukud Maie Uudmäe E, T, N, R 16.15–17.45 Audentese spordikeskus
KJ 32. 2007.–2009. aastal sündinud poisid ja tüdrukud Maie Uudmäe E, T, N 18.00–19.30 Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 33. 2007.–2009. sündinud poisid ja tüdrukud Liivi Eerik
E, N, R 15.00–16.30

Audentese spordikeskus

Grupp on täitunud!

KJ 34.

 

13–15-aastased tüdrukud ja poisid Sigrid Sempelson
E, K 16.30–18.00
N 16.15–17.45

Audentese spordikeskus

Grupp on täitunud!

 

 

 

Jalus