Kergejõustiku tunniplaan

Kergejõustiku tunniplaan 2016/2017 hooajal

Alates 2014. aasta septembrist on kõigil kergejõustiku treeningutel käivatel 7–14-aastastel lastel (soovi korral ka vanematel) võimalik osaleda laupäeviti kell 15.00–16.30 ujumise treeningul Audentese ujulas. Treenerid on Sirli Lindorg/Karen Vapper. Vajalik on eelnev registreerimine. GRUPID ON TÄITUNUD!

Grupp Vanus Treener Toimumise aeg Lisainfo

ÜKE 15

HOMMIKUNE RÜHM

UUS!

(6) 7–8-aastased poisid ja tüdrukud Kaire Kaljusto/ Annette Rohunurm
T, K 10.00–11.00
Hommikune kergejõustiku grupp
Audentese spordikeskus
2 vaba kohta
KJ 1. 7–10-aastased tüdrukud ja poisid Heiko Väät
T 14.00-15.30
K, R 14.30–16.00
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 2. 2003.–2006. sündinud tüdrukud ja poisid Kelly Kvarnstrom
T, K, R 15.30–17.00
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 3. 7–10-aastased tüdrukud ja poisid Kristel Lääts T, N, R 14.30–16.00 Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 4. 11–14-aastased tüdrukud ja poisid Heiko Väät
T 15.30-17.00
K, R 16.00–17.30
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 5. 2002. sündinud ja vanemad tüdrukud ja poisid Kelly Kvarnstrom
E, T, K, R  16.30–18.00
L 11.00–12.30
Audentese spordikeskus
Võistlusspordi rühm
KJ 6. 11–14-aastased tüdrukud ja poisid Kristel Lääts
T, K 16.30–18.00
R 16.00–17.30
Audentese spordikeskus
KJ 7. 14-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Heiko Väät
E, N 18.30-20.00
K, R 19.00–20.00
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
(Eelmise hooaja lapsed saavad veel registreerida)
KJ 8a. 7-10-aastased poisid ja tüdrukud Huko Linnas T, N 15.00-16.30 Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 8b. 11-15-aastased poisid ja tüdrukud Huko Linnas E, K, R 16.00–17.30 Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 8c. 15-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Huko Linnas E, K, R 17.30-19.00 Lasnamäe kergejõustikuhall

KJ 8.

Spordigrupp

15-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Huko Linnas E–L 11.00–13.00 Lasnamäe kergejõustikuhall
Treeneri valikul.
* Ajad treeneriga kokkuleppel.
Võistlusspordi rühm
KJ 9. 11–13-aastased tüdrukud ja poisid Kätlin Tõllasson E, K 16.00–17.30
R 15.30-17.00
Audentese spordikeskus
KJ 10. 13-aastased ja vanemad poisid Sven Andresoo E, T, K, R 15.30–18.00*
L 10.00–11.30*
Audentese spordikeskus
Treeneri valikul.
* Ajad treeneriga kokkuleppel.
Võistlusspordi rühm
KJ 11. 2003.–2005. sündinud tüdrukud ja poisid Kristel Lääts
E, K 15.00–16.30
N 16.00–17.30
Audentese spordikeskus
Võistlusspordi rühm
KJ 12. 14-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Juhan Toimet E, T, N, R 15.00–18.00* Audentese spordikeskus
Heitealad
* Ajad treeneriga kokkuleppel
KJ 13a. 7–9-aastased tüdrukud ja poisid Krista Viipsi T, N 14.45–16.15
R 15.00–16.30
Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 13b. 10–12-aastased tüdrukud ja poisid Krista Viipsi T, N 16.00–17.30
R 15.00–16.30
Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 14. 13-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Toivo Ruut E, T, N, R 17.00–19.00
L 11.00–12.30
Audentese spordikeskus
KJ 15. 10–12-aastased tüdrukud ja poisid Sigrid Sempelson E, N 15.15–16.45
K 16.30–18.00
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!

KJ 16.

 

7–9-aastased tüdrukud ja poisid

1-3 klassi lapsed

Kaire Kaljusto E, K, N 15.00–16.30 Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 17. 14-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Kätlin Tõllasson E, K 17.30–19.00
N 16.00-17.30
R 17.00-18.30
Audentese spordikeskus
KJ 18a. 15-aastased ja vanemad tüdrukud Kristel Lääts
E 16.30–18.00
T 16.00–17.30
N, R 17.30–19.00
Audentese spordikeskus
Treeneri valikul.
Võistlusspordi rühm
KJ 18b. 11-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Heiko Väät T, K, R 17.30–20.30 Audentese spordikeskus
Treeneri valikul.
Võistlusspordi rühm
Grupp on täitunud!
KJ 19. 7–9-aastased tüdrukud ja poisid Sigrid Sempelson E, N 14.00–15.15
K 15.00–16.30
Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 20. 8–10-aastased tüdrukud ja poisid Leonid Brjuhov
T, N 16.00–17.30
L 11.00–12.30
Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 21. 11–12-aastased tüdrukud ja poisid Leonid Brjuhov
E, K, R 16.00–17.30
Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 22. 13–14-aastased tüdrukud ja poisid Leonid Brjuhov
T, N 17.30–19.00
L 12.30–14.00
Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 23. 15-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Leonid Brjuhov
E, K, R 17.30–19.00
P 10.00–11.30
Lasnamäe kergejõustikuhall
KJ 24. 14–17-aastased tüdrukud ja poisid Valter Espe E, T, N, R 15.30–17.00 Audentese spordikeskus
Võistlusspordi rühm
Kiirjooksu rühm
KJ 25a. 2003.–2004.  sündinud tüdrukud ja poisid Liivi Eerik
T, N 16.00–17.30
L 11.00-12.30
Audentese spordikeskus
 KJ 25b. 2005.–2006. sündinud tüdrukud ja poisid Liivi Eerik

T, N 15.00–16.15
R 15.00-16.30

Audentese spordikeskus
KJ 26. 2002. sündinud ja vanemad tüdrukud ja poisid Liivi Eerik
E, K, R 17.00–18.30
L 12.00–13.30
Audentese spordikeskus
Treeneri valikul
KJ 27. 10–13-aastased tüdrukud ja poisid Maile Mangusson
E 15.00-16.30
T 16.00-
17.30
N 15.15-16.45
Audentese spordikeskus
KJ 28. 13-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Maile Mangusson
E 16.00-17.45
T 17.00-18.30
K 16.00-17.30
N 16.15-17.45
Audentese spordikeskus
Sobib ka keskmaajooksjatele + võistlussport

KJ 29a.

 

7–9-aastased tüdrukud ja poisid Annette Rohunurm E, T, N 15.30–17.00 Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!

KJ 29b. 2003.–2006. sündinud tüdrukud ja poisid Annette Rohunurm E, T, N 17.00–18.30 Audentese spordikeskus
Grupp on täitunud!
KJ 31. 13-aastased ja vanemad tüdrukud ja poisid Maie Uudmäe E, T, N, R 16.00–17.30 Audentese spordikeskus
KJ 32. 8–12-aastased tüdrukud ja poisid Maie Uudmäe E, K, N 18.00–19.30

Audentese Spordikeskus

Grupp on täitunud!

KJ 33. 2007. sündinud ja nooremad tüdrukud ja poisid Liivi Eerik
E, K, R 15.00–16.30
Audentese spordikeskus

KJ 34.

 

12–14-aastased tüdrukud ja poisid Sigrid Sempelson
E, N 16.30–18.00
T 16.00–17.30
Audentese spordikeskus
Spordigrupp
KJ. Ants Kiisa   Ants Kiisa
E, N 12.00–14.00
E, T, N 15.45–17.00
T, K, R 10.00–11.15
 Treeneri valikul.
* Ajad treeneriga kokkuleppel.
Võistlusspordi rühm
KJ. Valter Espe   Valter Espe
E 19.15–21.30
T 19.15–21.15
K, R 17.00–19.15
L 11.00–13.15
 Treeneri valikul.
* Ajad treeneriga kokkuleppel.
Võistlusspordi rühm

 

 

Audentese Spordiklubi

Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon 699 6580, 699 6572
noortesport@audentes.ee

Spordiklubi töötajad
Spordiklubi treenerid

Facebook

Treeningud toimuvad 5.09.2016–31.05.2017

Jalus