Korvpalli tunniplaan

Korvpalli tunniplaan 2017/2018. hooajal

Pallisaalid 1, 2, 3 ja KJ hall asuvad Audentese Spordikeskuses (Tondi 84).

Grupp Vanus Treener Toimumise aeg Lisainfo
ÜKE 5. 5–6-aastased Kati Rausberg

T, N 17.00–18.00

pallisaal 3
pallimängud
ÜKE 6. 6–7-aastased Kati Rausberg

T, N 18.00–19.00

pallisaal 3
pallimängud
KP 1. 2005. sündinud tüdrukud Reet Rausberg

E, T, N 15.30–17.00
K 16.30–18.00
R 16.00–17.30

pallisaal 2
pallisaal 1/ÜKE
pallisaal 3
KP 2. 2007. sündinud poisid Sixten Tomingas
Meelis Songe
T 15.30–17.00
K, R 15.00–16.30
L 11.00–12.30
pallisaal 3
pallisaal 1
pallisaal 2
KP 3. 2001. ja varem sündinud poisid Sixten Tomingas
Meelis Songe
Erik Mäe
E 18.00–19.30
T, N 16.30–18.00
R 17.30–19.00
L 12.30–14.00
Inglise Kolledž
Inglise Kolledž
pallisaal 2
pallisaal 1
KP 4. 2002.–2003. sündinud poisid Rauno Pehka
Allan Siiman
E, K 17.00–18.30
R 18.00–19.30
L 14.00–15.30
P 14.30–16.00
Südalinna Kool
pallisaal 1
pallisaal 2
pallisaal 2
KP 5. 2005.–2006. sündinud poisid Erik Mäe T, N 15.00–16.30
K 16.30–18.00
P 11.30–13.00
Inglise Kolledž
pallisaal 1
pallisaal 2
KP 7. 2008. ja hiljem sündinud poisid Meelis Songe
Sixten Tomingas
T, N 14.00–15.30
R 14.30–16.00
L 9.30–11.00
pallisaal 2
pallisaal 3
pallisaal 2
KP 8. 2006.–2007. sündinud tüdrukud

Reet Rausberg

Kati Rausberg

E 15.30–17.00
T 17.00–18.30
K 15.00–16.30
R 14.30–16.00
L 11.00–12.30 (2007. sündinud ja nooremad)
pallisaal 2
ÜKE KJ hall
pallisaal 3
pallisaal 2
pallisaal 3
KP 9. 1999.–2002. sündinud tüdrukud Marek Koitla Reet Rausberg

E 18.00–19.30
T 19.00–20.30
K 17.30–19.00
N ÜKE
R 16.30–18.00

pallisaal 3
pallisaal 2
pallisaal 2
areen
pallisaal 1
KP 10. 2008.-2009. sündinud tüdrukud Andra Viirpalu

E 15.00–16.30
K 14.30–16.00
L 11.00–12.30

pallisaal 3
pallisaal 2
pallisaal 3
KP 11. 2004. sündinud poisid Rauno Pehka
Tair Tenno
E 15.30–17.00
K, R 16.00–17.30
N 15.00–18.00 ÜKE
L 12.30–14.00
P 13.00–14.30
pallisaal 1
pallisaal 2
KJ hall* kokkulepe treeneriga
pallisaal 2
pallisaal 2
KP 12. 2003.–2004. sündinud tüdrukud Andra Viirpalu E 16.30–18.00
T, N 15.30–17.00
K 16.30–18.00
R 16.00–17.30
pallisaal 3
pallisaal 2
ÜKE/pallisaal 1
pallisaal 3
KP 13. 2007. ja hiljem sündinud poisid

Tair Tenno

Laupäeviti treenerid Meelis Songe, Sixten Tomingas

E 17.30–18.30
R 17.00–18.30
L 11.00–12.30
21. Kool
21. Kool
pallisaal 2
KP 14. 1.–3. klass tüdrukud ja poisid Liana Piirsoo T, K, N 15.00–16.30 Endine Sõle põhikool,
Sõle 40
KP 15. 4.–6. klassi poisid Liana Piirsoo T, K, N 16.30–18.00 Endine Sõle põhikool,
Sõle 40

KP 16.

 

7.–12. klassi poisid Liana Piirsoo
T, K, N 18.00–19.30
Endine Sõle põhikool,
Sõle 40
KP Kuristiku 1.–3. klassi tüdrukud Andra Viirpalu/Liana Piirsoo
E 14.40-16.00

T 17.00-18.30

R 13.30-15.00

Kuristiku Gümnaasium
Audentese Spordikeskus (ÜKE)
Kuristiku Gümaasium

Audentese Spordiklubi

Tondi 84/2, 11316 Tallinn
Telefon 699 6580, 699 6572
noortesport@audentes.ee

Spordiklubi töötajad
Spordiklubi treenerid

Facebook

Treeningud toimuvad 4.09.2017–31.05.2018

Jalus