Otsi
 

Korvpalli tunniplaan

Korvpalli tunniplaan 2018/2019. hooajal

Pallisaalid 1, 2, 3 ja KJ hall asuvad Audentese Spordikeskuses (Tondi 84).

Grupp Vanus Treener Toimumise aeg Lisainfo
KP 1. 2005. sündinud tüdrukud Reet Rausberg E 16.30–18.00
T, N 15.30–18.00
K, R 16.30–18.00
pallisaal 3
pallisaal 2
pallisaal 1
KP 2. 2007. sündinud poisid Sixten Tomingas
Meelis Songe
T 15.30–17.15
K, R 15.00–16.30
L 11.00–12.30
pallisaal 3
pallisaal 1
pallisaal 2
KP 3. 2002. ja varem sündinud poisid Sixten Tomingas
Meelis Songe
Erik Mäe
E 18.00–19.30
T, N 16.30–18.00
R 17.30–19.00
L 12.30–14.00
Inglise Kolledž
Inglise Kolledž
pallisaal 2
pallisaal 1
KP 4. 2003-2004(2005). aastal sündinud poisid Rauno Pehka
Tair Tenno
E 15.30–17.00
K 16.00–17.45
N 16.00–19.00
R 16.00–17.30
L 12.30–14.00
P 16.30–18.00
pallisaal 1
pallisaal 2
KJ areen ÜKE
pallisaal 2
pallisaal 2
pallisaal 1
KP 5. 2004.–2006. sündinud poisid Erik Mäe T, N 15.00–16.30
K 16.30–18.00
P 11.30–13.00
Inglise Kolledž
pallisaal 1
pallisaal 2
KP 6 1.-3. klassi tüdrukud Marek Koitla T, K, R 16.00–17.15 Jakob Westholmi Gümnaasium
KP 7. 2008. sündinud ja nooremad poisid Meelis Songe
Sixten Tomingas
T, N 14.00–15.30
L 9.30–11.00
P 16.00–17.30
pallisaal 2
pallisaal 2
pallisaal 3
KP 8. 2006.–2007. sündinud tüdrukud Reet Rausberg E, T 15.30–17.00
K 15.00–16.30
R 14.30–16.00
pallisaal 2
pallisaal 3
pallisaal 2
KP 9. 2010.–2011. sündinud tüdrukud Andra Viirpalu

E 15.00–16.30
K 14.30–16.00
L 10.00–11.30

pallisaal 3
pallisaal 2
pallisaal 3
KP 10. 2008.-2009. sündinud tüdrukud Andra Viirpalu

E 15.00–16.30
K 14.30–16.00
L 11.30–13.00

pallisaal 3
pallisaal 2 pallisaal 3
KP 11. 2001. sündinud ja vanemad tüdrukud Howard Frier
Reet Rausberg

Andra Viirpalu
E 18.00–19.30
T 19.00–20.30
K 17.45–19.15
N 16.00–19.00
R 18.00–20.00
P 17.15–18.45
ÜKE KJ areen
pallisaal 1
Soku KK
ÜKE KJ areen
pallisaal 1
pallisaal 2
KP 12. 2003.–2004. sündinud tüdrukud Andra Viirpalu E 19.00–20.30
T 17.15–18.45
K 16.30–18.00
R 17.15–18.45
pallisaal 2
Kristiine PMM
pallisaal 1
Kristiine PMM
KP 13. 2007. ja hiljem sündinud poisid ja tüdrukud Tair Tenno
Liana Piirsoo
E 17.30–18.30
R 17.00–18.30
L 11.00–12.30
21. Kool
21. Kool
pallisaal 2
KP 14.
2.-5. klassi tüdrukud Liana Piirsoo T, K 15.00-16.30
N 17.30–18.45
Endine Sõle põhikool,
Sõle 40
KP 15. 2.-5. klassi poisid
Liana Piirsoo T, K 16.30–18.00
N 17.30–18.45
Endine Sõle põhikool,
Sõle 40

KP 16.

 

6.  klass ja vanemad poisid Liana Piirsoo
T, K 18.00–19.30
N 18.45–20.00
Endine Sõle põhikool,
Sõle 40
KP 17. 2007.-2008. sündinud tüdrukud Maia Dorbek E, T, R 14.45–16.00 Kristiine PMM
KP 18. 2006. sündinud tüdrukud Maia Dorbek

E, R 16.00–17.15
K, N 14.45–16.00

Kristiine PMM
KP 19.
2005. sündinud tüdrukud Maia Dorbek

E 18.30–19.45
T 16.00–17.15
K, N 16.00–17.30
R 16.30–18.00

 

Kristiine PMM

pallisaal 1

KP 20. 2003.-2004. sündinud tüdrukud Maia Dorbek

E 19.00–20.30
T 17.15–18.45
K 16.30–18.00
R 17.15–18.45

pallisaal 2
Kristiine PMM
pallisaal 1
Kristiine PMM
KP Kuristiku. 2.-4. klassi tüdrukud Andra Viirpalu

T, R 14.30–16.00
L 11.30–13.00

Kuristiku Gümaasium
Audentese Spordikeskus
KP Saksa. 1.-3. klassi tüdrukud Andra Viirpalu

K, N 16.00–17.30
L 10.00–11.30

Saksa Gümnaasium
Audentese Spordikeskus

 

Jalus