Korvpalli tunniplaan

Korvpalli tunniplaan 2016/2017. hooajal

Pallisaalid 1, 2, 3 ja KJ hall asuvad Audentese Spordikeskuses (Tondi 84).

Grupp Vanus Treener Toimumise aeg Lisainfo
ÜKE 5. 6–7-aastased Kati Rausberg

T, N 17.00–18.00

pallisaal 3
pallimängud
Grupp on täitunud!
ÜKE 6. 4–5-aastased Kati Rausberg

T, N 18.00–19.oo

pallisaal 3
pallimängud
Grupp on täitunud!
KP 1. 2005. sündinud tüdrukud Reet Rausberg

E 16.30–18.00
T 15.30–17.00
K, R 14.30–16.00
N 17.30–19.00

pallisaal 3
pallisaal 2
pallisaal 2
KJ hall ÜKE
KP 2. 2005.–2007. sündinud poisid Sixten Tomingas E, N 15.30–17.00
T 15.30–17.00
K 15.00–16.30
L 11.00–12.30
Tiit Soku KK
pallisaal 3
pallisaal 1
pallisaal 2
KP 3. 2000. ja varem sündinud poisid

Meelis Songe

Sixten Tomingas

E, N 17.00–18.30

K 16.30–18.00
R 17.30–19.00
L 12.30-14.00

Tiit Soku KK

pallisaal 1
pallisaal 2
pallisaal 2

KP 4. 2006.–2007. sündinud poisid Howard Frier E 14.30–16.00
K 15.00–16.30
N 15.00–16.30
L 11.00–12.30
pallisaal 2
pallisaal 3
KJ hall
pallisaal 2
KP 5. 2007.–2009. sündinud poisid Meelis Songe T, N 15.00–16.30
L 9.30–11.00
Inglise Kolledž
pallisaal 2
KP 6. 2001.–2002. sündinud poisid Erik Mäe E 18.00–19.30
T, N 16.30–18.00
K 16.30–18.00
L 14.00–15.30
Inglise Kolledž
Inglise Kolledž
pallisaal 1
pallisaal 2
KP 7. 2008.–2009. sündinud poisid Sixten Tomingas T 14.00–15.30
R 14.30–16.00
L 9.30–11.00
pallisaal 3
pallisaal 3
pallisaal 2
KP 8.

2006.–2007. sündinud tüdrukud

 

Kati Rausberg E, K 15.00–16.30
T 15.30–17.00
N 15.00–16.30
pallisaal 3
pallisaal 2
KJ hall ÜKE
KP 9.

2001.–2002. sündinud

tüdrukud

Marek Koitla Reet Rausberg

E 18.00–19.30
T 19.00-20.30
K 17.30–19.00
N 15.30–17.00
R 16.30–18.00

pallisaal 3
pallisaal 2
pallisaal 2
pallisaal 2
pallisaal 1
KP 10. 2008 ja nooremad tüdrukud Andra Viirpalu

T, N 14.00–15.30
K 14.30-16.00

pallisaal 2
pallisaal 1
KP 11. 2003.–2004. sündinud poisid

Rauno Pehka

Tair Tenno

E 15.30–17.00
K, R 16.00–17.30
P 15.30–17.00
N 15.00-18.00 ÜKE
L 12.30-14.00
pallisaal 1
pallisaal 2
21. Kool
KJ hall
* kokkulepe treeneriga
pallisaal 2
KP 12. 2003.–2004. sündinud tüdrukud Andra Viirpalu E 15.30–17.00
T 16.30-18.00
K 16.30–18.00
N 17.30–19.00
R 15.30–17.00
pallisaal 2
KJ hall ÜKE
pallisaal 3
KJ hall ÜKE
pallisaal 1
KP 13. 2005.–2007. sündinud poisid Tair Tenno
Erik Mäe
E 17.30–18.30
R 17.00–18.30
L 11.00–12.30
21. Kool
21. Kool
pallisaal 2
KP 14. 1.–3. klass tüdrukud ja poisid Liana Piirsoo T, K, N 15.00–16.30 Endine Sõle põhikool,
Sõle 40
KP 15. 4.–6. klassi poisid Liana Piirsoo T, K, N 16.30–18.00 Endine Sõle põhikool,
Sõle 40

KP 16.

 

7.–12. klassi poisid Liana Piirsoo
T, K, N 18.00–19.30
Endine Sõle põhikool,
Sõle 40
KP Kuristiku 2006.–2009. sündinud tüdrukud Andra Viirpalu E 13.45–15.00
N 15.15-16.30
R 14.30–16.00
Kuristiku Gümnaasium
Audentese Spordikeskus
Kuristiku Gümnaasium

Audentese Spordiklubi

Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon 699 6580, 699 6572
noortesport@audentes.ee

Spordiklubi töötajad
Spordiklubi treenerid

Facebook

Treeningud toimuvad 5.09.2016–31.05.2017

Jalus