Otsi
 

Mudilaste ÜKE tunniplaan

Mudilaste ÜKE tunniplaan 2018/2019. hooajal

 

Grupp Vanus Treener Toimumise aeg Lisainfo
AKRO 9– mudilaste akrobaatika
5–6-aastased Viktor Saaron E, T, N 17.30–18.30 Registreerimisel valida spordialaks akrobaatika!
ÜKE 1. 4–5-aastased Krista Viipsi E, K 17.30–18.30 Grupp on täitunud!
ÜKE 2. 4-aastased Kaire Kaljusto T, N 16.45–17.30 maadlussaal
ÜKE 3. 6–7-aastased Sigrid Sempelson
T, N 17.30–18.30
+ 1. klass
ÜKE 4. 4-aastased Kaire Kaljusto E, K 16.45–17.30  
ÜKE 5.
pallimängud
4-5-aastased
Kati Rausberg
T, N 17.15–18.00 pallisaal 3
ÜKE 6. pallimängud 6–7-aastased Kati Rausberg T, N 18.00–19.00 pallisaal 3

ÜKE 8.

 

5–6-aastased poisid ja tüdrukud Kätlin Tõllasson E, K 17.30–18.30 Grupp on täitunud!
ÜKE 9. 5–6-aastased Kaire Kaljusto E, K 17.30–18.30 Grupp on täitunud!
ÜKE 10. 6–7-aastased poisid ja tüdrukud Kaire Kaljusto T, N 17.30–18.30 Grupp on täitunud!
ÜKE 11. 6–7-aastased poisid ja tüdrukud Krista Viipsi E, K 18.30–19.30  
ÜKE 12a. judo 6–8-aastased poisid ja tüdrukud Künter Rothberg E, N 17.30–19.00 algajad
Decora judosaal (Laki 36)
ÜKE 13.
kergejõustik
7-9-aastased poisid ja tüdrukud Krista Viipsi T, N 18.00–19.00
R 17.30–18.30
 
ÜKE 14. ja ujumine 4–6-aastased poisid ja tüdrukud Kaire Kaljusto E 10.00–11.00 ujumine
K 10.00–11.00 ÜKE
 

Mudilaste ujumine
Kõigil mudilaste ÜKE treeningutel käivatel lastel on võimalik osaleda laupäeviti ujumise treeningul (tutvun hinnakirjaga). Ujulas on lapsed koos ujumise treeneriga.

Grupp Vanus Treener Toimumise aeg
Grupp 1. 5–6-aastased Nonna Sarana R 15.30-16.30
Grupp 2. 5–6-aastased Margit Viilep R 16.00-17.00
Grupp on täitunud!
Grupp 3. 6–7-aastased Nonna Sarana R 16.30-17.30
Grupp on täitunud!
Grupp 5. 6–7-aastased Karl Johan Leichter L 9.30-10.30
Grupp 6. 5-6-aastased Nonna Sarana L 10.00-11.00
Grupp on täitunud!
Grupp 7. 6–7-aastased Karl Johan Leichter

L 10.30-11.30

Grupp on täitunud!

Grupp 8. 5-6-aastased Karen Vapper L 11.00-12.00
Grupp 10. 5-6-aastased Karen Vapper L 12.00-13.00

 

Jalus