Otsi
 

Ujumise tunniplaan (Audentese ujula)

 

Ujumise tunniplaan 2018/2019 hooajal (Audentese ujula)

SUUR BASSEIN
Grupp Sihtrühm Vanus Treener Toimumise aeg Lisainfo
AS 1. algajad (6) 7–8-aastased Kaja Aljand E, K, R 13.10–14.40

AS 2.

 

algajad (6) 7–8-aastased Maiu Herzmann T, N, R 13.10–14.40

AS 3.

 

algajad/edasijõudnud 7–8-aastased Aivi Kulla
Nonna Sarana
Kaja Aljand
E, K, R 14.00–15.30 Grupp on täitunud!

AS 4.

 

algajad/edasijõudnud 7–8-aastased Nonna Sarana
Kaja Aljand
T, N 14.00–15.30
L 11.00-12.30
Grupp on täitunud!
AS 5. edasijõudnud 7-8-aastased Maiu Herzmann
T, N, R 14.00-15.30 Grupp on täitunud!

AS 6.

 

edasijõudnud/treeneri valikul 2009. sündinud ja nooremad Aivi Kulla, Kaja Aljand, Margit Viilep E-R 14.45-16.15
T 16.15-17.15 ÜKE
Ajad kokkuleppel treeneriga
AS 6a. edasijõudnud 2008-2010 a. sündinud poisid ja tüdrukud Maiu Herzmann T, N, R 14.45-16.10 Grupp on täitunud!
AS 7a. algajad/edasijõudnud (6)7-8-aastased Ave-Riin Sepp E, K, (R) 9.30-10.45
AS 7b.
algajad/edasijõudnud
(6)7-8-aastased
Siiri Põlluveer E, K, (R) 9.30-10.45
AS 7c. algajad/edasijõudnud (6)7-8-aastased Siiri Põlluveer T, N, (R) 9.30-10.45
AS 7d.
algajad/edasijõudnud (6)7-8-aastased
Nonna Sarana T, N, (R) 9.30-10.45
AS 8. harrastajad/edasijõudnud 11–13-aastased Margit Viilep
Kalle Liivamägi
E, K, R 18.45–20.15 Grupp on täitunud!
AS 9. harrastajad/ edasijõudnud 12–14-aastased Karl Johan Leichter
E, K, R 19.40–21.00
Grupp on täitunud!
AS 10a. edasijõudnud 7–9-aastased

Karen Vapper

 

T, N 19.45–20.55
L 13.00-14.30
Grupp on täitunud!
AS 10b. algajad 7–9-aastased Karl Johan Leichter
T, N 19.45–20.55
L 13.00-14.30
Grupp on täitunud!
AS 11. harrastajad/edasijõudnud 13–15-aastased Kalle Liivamägi T, N, R 19.45-21.05
Grupp on täitunud!

AS 12.

 

edasijõudnud/treeneri valikul
2007-2009 a. sündinud Kalle Liivamägi
Karl Johan Leichter
T, N, R 18.45-20.15 Grupp on täitunud!
VÄIKE BASSEIN
Grupp Sihtrühm Vanus Treener Toimumise aeg Lisainfo
AL 1. algajad 5–6-aastased Nonna Sarana E, K 15.30–16.30  
AL 2. algajad 5–6 (7)-aastased Margit Viilep E, K 16.00–17.00  
AL 3. algajad 5–6 (7)-aastased Nonna Sarana E, K 16.30–17.30 Grupp on täitunud!
AL 4. edasijõudnud 5–6 (7)-aastased Margit Viilep E, K, R 17.00–18.00

AL 5.

 

edasijõudnud 5–6 (7)-aastased Karl Johan Leichter E, K, R 17.30–18.30  
AL 6. algajad 5–6-aastased Kalle Liivamägi
Margit Viilep
E, K 18.00–19.00  Grupp on täitunud!
AL 7. algajad 5–6-aastased Karl Johan Leichter E, K 18.30–19.30 Grupp on täitunud!
AL 8. algajad 5–6-aastased Nonna Sarana T, N 15.30–16.30
AL 9. algajad 5–6-aastased Margit Viilep T, N 16.00–17.00

AL 10.

 

algajad 5–6-aastased Nonna Sarana T, N 16.30–17.30  
AL 11. algajad 5–6-aastased Margit Viilep T, N 17.00–18.00 Grupp on täitunud!

AL 12.

 

edasijõudnud 5–6-aastased Nonna Sarana
T, N 17.30–18.30
Grupp on täitunud!
AL 13. algajad 5–6-aastased Karen Vapper T, N 18.00–19.00 Grupp on täitunud!
AL 14. algajad 5–6-aastased T, N 18.30–19.30 Grupp on täitunud!
AL 15. algajad 5–6-aastased Karen Vapper T, N 19.00-20.00
Grupp on täitunud!

 

Jalus