Otsi
 

Ujumise tunniplaan (Audentese ujula)

Audentese ujumise tunniplaan 2019/2020. hooajal

Treeningud toimuvad Audentese spordikeskuse ujulas (Tondi 84)

 

SUUR BASSEIN 

Grupp Sihtrühm Vanus Treener Toimumise aeg
Ujumine Audentes
SPORT 1
võistlussport

  • Treeneri valikul
2005. sündinud ja vanemad

Aivi Kulla

 

E–R 16.10–17.30 (ujumine)
T, N 17.30–18.30 (ÜKE)
L 9.30–11.00 (ujumine)
L 11.00–12.00 (ÜKE)
Ujumine Audentes
SPORT 2
võistlussport

  • Treeneri valikul
2006. sündinud ja nooremad Kaja Aljand
E-R 16.10–17.30 (ujumine)
T, N 17.30–18.30 (ÜKE)
L 9.30–11.00 (ujumine)
L 11.00–12.00 (ÜKE)
AS 1. algajad 7–10-aastased Ave-Riin Sepp
E, K, R 09.15–10.45

AS 2.

 

edasijõudnud 7–10-aastased Siiri Põlluveer E, K, R 09.15–10.45
AS 3. algajad 7–10-aastased Nonna Sarana T, N, R 09.15–10.45
AS 4. edasijõudnud 7–10-aastased Siiri Põlluveer T, N, R 9.15–10.45
AS 5.
edasijõudnud
7–8-aastased
Nonna Sarana E, K, R 13.40–15.00
AS 6.  algajad 7–8-aastased Aivi Kulla E, K, R 13.40–15.00
AS 7.
algajad 7–9-aastased
Kaja Aljand E, K, R 13.40–15.00
AS 8. algajad 7–8-aastased Nonna Sarana T, N 13.40–15.00
K 15.00–16.10
AS 9. algajad 7–9-aastased Kaja Aljand
T, N 13.40–15.00
K 15.00–16.10
AS 10. edasijõudnud 2010. sündinud ja nooremad

Nonna Sarana

 

E, T, N, R 15.00–16.00
AS 11. võistlusspordi järelkasv

  • kokkuleppel treeneriga
2009. sündinud ja nooremad Kaja Aljand
E, T, N, R 15.00–16.00
AS 12. võistlusspordi järelkasv

  • kokkuleppel treeneriga
2009. sündinud ja nooremad Aivi Kulla E, T, N, R 15.00–16.00

AS 13.

 

harrastajad
10–12-aastased Margit Viilep E, K, R 18.40–20.00
AS 14. harrastajad 11–13-aastased Kalle Liivamägi E, K, R 18.40–20.00
AS 15. harrastajad 11–13-aastased Kalle Liivamägi T, N, R 18.40–20.00
AS 16.  harrastajad 13-aastased ja vanemad Kalle Liivamägi E, T, N 20.00–21.20
AS 17.  harrastajad 9–11-aastased Karl Johan Leichter  E 19.30–20.50
T, N 18.50–20.10
AS 18. algajad 7-aastased ja vanemad Karl Johan Leichter  L 12.30–13.30
AS 19.

edasijõudnud

ujub vähemalt 50 m ilma abita

10-aastased ja vanemad Margit Viilep R 18.45–20.10

VÄIKE BASSEIN

Grupp Sihtrühm Vanus Treener Toimumise aeg
AL 1. algajad 5–6 (7)-aastased Margit Viilep E, K 16.00–17.00
AL 2. algajad 5–6 (7)-aastased Nonna Sarana E, K 16.30–17.30
AL 3. algajad 5–6 (7)-aastased Margit Viilep E, K 17.00–18.00
AL 4. edasijõudnud 5–6 (7)-aastased Nonna Sarana E, K 17.30–18.30
AL 5. edasijõudnud 5–6 (7)-aastased Margit Viilep
Kalle Liivamägi
E, K 18.00–19.00
AL 6. algajad 5–6-aastased Karl Johan Leichter E, K 18.30–19.30
AL 7. algajad 5–6-aastased Margit Viilep T, N 16.00–17.00
AL 8. algajad 5–6-aastased Nonna Sarana T, N 16.30–17.30
AL 9. edasijõudnud 5–6-aastased Margit Viilep T, N 17.00–18.00
AL 10. edasijõudnud 5–6-aastased Nonna Sarana T, N 17.30–18.30
AL 11. edasijõudnud 5–6-aastased Karl Johan Leichter T, N 18.00–19.00
AL 12. algajad 5–6-aastased Nonna Sarana T, N 18.30–19.30
AL 13. algajad 5–6-aastased Margit Viilep R 16.00–17.00
AL 14. algajad 6–7-aastased Nonna Sarana R 16.30–17.30
AL 15. algajad 5–6-aastased Margit Viilep R 17.00–18.00
AL 16. algajad 6–7-aastased Margit Viilep R 18.00–19.00
AL 17. algajad 5–6-aastased Nonna Sarana L 10.00–11.00
AL 18. algajad 5–6-aastased Karl Johan Leichter L 10.30–11.30
AL 19. algajad 6–7-aastased Nonna Sarana L 11.00–12.00
AL 20. algajad 6–7-aastased Karl Johan Leichter L 11.30–12.30

 

Jalus