fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Personaaltreening

Audentese spordiklubis pakuvad personaaltreeneri teenust üksnes oma ala kvalifitseeritud asjatundjad.

Meie personaaltreenerid

  • tegelevad nii alustava kui ka edasijõudnud treenijaga;
  • aitavad parandada rühti ja liikuvust;
  • juhendavad keharaskusega tehtavaid treeninguid;
  • nõustavad kaalulangetuse ja õige toitumise teemal;
  • korraldavad mitmesuguste spordialade üldkehalist ettevalmistust.

Konkreetse hinnapakkumise küsimiseks ja personaaltreeningu broneerimiseks võta ühendust endale sobiva personaaltreeneriga ning anna talle oma eesmärkidest ja soovidest teada. Nii leiad lahenduse, mis on loodud just Sulle.


Eiko Toom
personaaltreener
Telefon 5560 5523
eikotoom@gmail.com
Suhtluskeel: EST, ENG

Eiko alustas sportimist seitsmeaastaselt, kui ema viis ta kergejõustiku trenni, mis hiljem osutus hoopis suusatrenniks. Tagantjärele on Eikol selle üle ainult hea meel, kuna suusatamine on mitmekülgne spordiala, kus loeb nii jõud kui ka vastupidavus.

Esimesed medalid tulid juba 12-aastaselt ning sellel hetkel Eiko mõistis, et raske töö viib sihile. Ta on olnud suusatamises Eesti noortekoondise ja juunioride koondise liige ning mitmekordne Eesti noorte meister.

Treeneriamet oli asjade loomulik käik. Eiko alustas suusatreenerina ning hiljem lisandus rühma-, jõusaali- ja personaaltreeningute juhendamine. Treeneriametit on ta pidanud juba 2010. aastast, võttes seda pigem hobi kui tööna.

Alates 2014. aastast juhendab Eiko ka noorte ujujate üldfüüsilist treeningut, tänu sellele on tal tekkinud endalgi suurem huvi ujumise vastu. Igal aastal läbib ta mõnes maalilises Eesti järves avaveeujumise etapi. Järgmine unistus on ujuda üle La Manche’i väina.

Huvi pakuvad Eikole veel seiklusspordi võistlused, mis toimuvad üle Euroopa Spartan Race’i nime all.

Personaaltreenerina juhendab Eiko eri alade vastupidavustreeninguid, tegeldes nii harrastajate kui ka tippsportlastega.

Erialane ettevalmistus
• EOK Murdmaasuusatamise 5. taseme kutsetunnistus;
• kulturismi- ja fitnessitreeneri 5. taseme erialane koolitus
• 5. taseme kutsega treeneri spordi üldainete teooriakursus;
• personaaltreeneri 5. taseme lisakutse koolitus.

Teenus Hind
Personaaltreening 40 €
Personaaltreening 8x 300 €
Personaaltreening sõbraga 60 €
Personaaltreening sõbraga 8x 360 €
Personaaltreening grupile (kuni 4 inimest) 80 €
Personaaltreening grupile (kuni 4 inimest) 8x 440 €


Indrek Viska
personaaltreener
Telefon 5645 8688
indrek.viska@gmail.com
Suhtluskeel: EST, ENG

Indrek on seotud mitme spordialaga ning spordialade spetsiifikat arvestava treeningu ja toitumisega. Ta on nooruses tegelenud kaheksa aastat maadlusega ja võistelnud aastatel 2005–2011 klassikalises kulturismis. Sellega seoses on Indrek enda peal katsetanud mitmesuguseid kaalulangetamise viise: ta on läbi teinud üle 20 eri dieedi, langetades kaalu keharasvade arvelt.

Viimastel aastatel on Indrek täiendanud ennast vastupidavustreeningute ning eri spordialade (tennis, golf, ujumine ja kergejõustiku alad) üldkehalise ettevalmistuse treeningute planeerimises ja rakendamises. Vastupidavusspordis on tema enesekatsetuste säravaimaks tulemuseks maantee grupisõidu harrastajate klassi Eesti meistri tiitel. Indreku treenitavad on võitnud Eesti meistrivõistlustel harrastajate klassi medaleid golfis ja tennises.

Indrek ehitab treeninguid üles üldtunnustatud sporditeooriate põhjal. Seejuures lähtub ta eesmärgist ning põhimõttest, et eesmärgi saavutamine peab olema meeldiv ja nauditav. Tema teadmised toitumise ja treenimise kohta tuginevad suures mahus eriala õppematerjalidele, uuringutele, lugemusele ning praktikale.

Personaaltreenerina on Indrek keskendunud järgmistele valdkondadele:
• jõutreening;
• mitmesuguste spordialade üldkehaline ettevalmistus;
• kaalulangetus ja toitumine;
• rühi ja liikuvuse parandamine;
• treening oma keharaskusega;
• treeningud alustajale.

Erialane ettevalmistus
• Eesti Olümpiakomitee I, II ja III taseme treenerikoolitused;
• atesteeritud kulturismi- ja fitnessitreener.

Teenus Hind
Personaaltreening 50 €
Personaaltreening 7x 300 €
Personaaltreening sõbraga 69 €
Personaaltreening sõbraga 7x 440 €
Personaaltreening grupile (kuni 3 inimest) 90 €
Treeningu- ja toitumisnõustamine 50 €

Jevgeni Kuzmin
personaaltreener
Telefon 5628 0433
jevgeni.treeningud@gmail.com
Suhtluskeel: EST, ENG, RUS
Jevgeni on jõusaalis personaaltreenerina juhendanud nii harrastajaid kui ka sportlasi viimased kümme aastat. Igapäevase treeneritöö kõrval osaleb ta ka kulturismija fitnessitreenerite ning kohtunike komisjonide tegevuses.

Põhjalikud teadmised toitumisest ja treenimisest on Jevgeni ammutanud erialastest õppematerjalidest ning teadusuuringutest ja nende teadmiste praktiseerimisest. Treeninguid juhendades keskendub ta korrektsele sooritustehnikale ja mitmekülgsusele, lähtudes treenitava isikupärast. Ta aitab inimesel aru saada sellest, mis jõusaalitreeningul toimib ja mis ei toimi.

Erialane ettevalmistus
• Kulturismi- ja fitnessitreeneri 5. kutsetase.

Teenus Hind
Personaaltreening 35 €
Personaaltreening 8x 240 €
Personaaltreening sõbraga 50 €
Personaaltreening sõbraga 8x 320 €
Personaaltreening grupile (kuni 4 inimest) 60 €
Personaaltreening grupile (kuni 4 inimest) 8x 400 €

Lilian Valge
personaaltreener
Telefon 551 9583
lilian1valge@gmail.com
Suhtluskeel: EST, ENG
Liliani trennitaust on mitmekülgne: ta on nooremana käinud kergejõustiku- ja ujumistrennis ning seejärel aastaid mänginud võrkpalli, harrastanud pikamaajooksu ja rühmatreeninguid. Kõige südamelähedasemaks on siiski jäänud jõutreening.

Treeneriks saamise soov tekkis Lilianil ülikooli astudes, kui ta sai harjutada rühmatundides ja ka iseseisvalt väga vahvate treenerite käe all.

Lilian on sihikindel, järjepidev ja tulemustele orienteeritud ning samu omadusi toetab ta ka oma klientide puhul. Ta koostab igale spordisõbrale treeningukava, mis lähtub konkreetse inimese eesmärgist, ning õpetab ja parandab asjatundlikult harjutuste tehnikat.

Erialane ettevalmistus
• Eesti Jõutõsteliit: jõutõstmise ja jõusaalitreeneri erialane koolitus (EKR 3);
• Fitness Academy of Finland: personaaltreeneri koolitus;
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: jõusaali-alane täiendkoolitus.

Teenus Hind
Personaaltreening 30 €
Personaaltreening 5x 135 €
Personaaltreening sõbraga 50 €

Marko Sildoja
personaaltreener
Telefon 5552 4977
markosildoja.treening@gmail.com
Suhtluskeel: EST, ENG, RUS
Marko on tegelenud spordiga kogu elu. Pärast kehakultuuri teaduskonna lõpetamist 2000. aastal töötas ta algul kehalise kasvatuse õpetajana, personaal- ja rühmatreener on ta alates 2003. aastast. Marko peab oluliseks enese pidevat erialast täiendamist, seepärast osaleb ta paljudel koolitustel ja uurib asjakohast kirjandust.

Talle meeldib treeningutel katsetada eri metoodikaid ning ta võtab osa kulturismi- ja fitnessivõistlustest. Markole pakub rõõmu, kui inimesed saavutavad oma treeningueesmärgi, olgu selleks siis parem rüht, vigastusest taastumine, suurem lihasmass ja väiksem keha rasvasisaldus või lihtsalt tugevam tervis.

Erialane ettevalmistus
• Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala;
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreenerite koolitus (EKR 5);
• Charles R. Poliquin (USA): personaaltreeneri koolitus;
• National Council for Exercise & Fitness: personaaltreeneri koolitus;
• TRX Academy: TRX Suspension Trainingu sertifikaat;
• Les Mills Training Systems: BodyPumpi litsents;
• kinesioteipimise koolitus;
• spordimeditsiini klaster: koolitused, mis käsitlesid põlveliigest, õlaliigest, alaseljavalusid ja spordivigastuste ennetamist.

Teenus Hind
Personaaltreening 40 €
Personaaltreening 6x 200 €
Personaaltreening sõbraga 50 €
Personaaltreening sõbraga 6x 250 €
Treeningu- ja toitumisnõustamine 30 €

Signe Valgemäe
füsioterapeut
Telefon 511 8781
signe@ryhikliinik.ee
Suhtluskeel: EST, ENG, FIN

Signe on olnud terve elu spordiga seotud nii otseselt kui ka kaudselt. Nooremana harrastas ta ka ujumist, kergejõustikku ja iluuisutamist, kuid pikemalt sai tegeletud võistlus-, show- ning ergutustantsuga. Aktiivsele sportlaskarjäärile panid punkti tervisehäired.

Soov aidata ennast ning suur huvi spordi ja inimese keha funktsioneerimise vastu olid ilmselt need tegurid, mis panid Signe huvituma füsioteraapiast. Signe teeb oma tööd suure pühendumusega: ta jagab oma teadmisi ja oskusi, et inimeste elu oleks teadlikum, valuvabam ning seeläbi täisväärtuslikum.

Ta on töötanud füsioterapeudina nii Eesti kui ka Soome rehabilitatsiooni- ja taastusravikeskustes. Erialaste koolituste kõrval on ta ennast täiendanud Soomes Fustra personaaltreenerite koolitusel ja sellega spetsialiseerunud lahendama rühiprobleeme terapeutiliste harjutustega.

Aastast 2016 on Signe Tallinnas tegutseva Rühikliiniku asutaja ja füsioterapeut ning alates 2018. aasta sügisest pakub ta Audentes Fitnessis ainulaadset võimalust parandada või ennetada rühiga seonduvaid probleeme spetsiaalsel personaaltreeningul. Treeningutel parandatakse kehatunnetust, tugevdatakse nõrgemaid lihaserühmi ja lõõgastatakse ülepinges olevaid lihaseid. Treening sobib algajatest edasijõudnuteni ehk nii harrastus- kui ka tippsportlasele. Sellest tunnist saad abi nii kaela- ja õlavöötme pingete, peavalude kui ka alaseljavalude korral. Klientide sõnul kasutab Signe treeningutel piitsa ja prääniku meetodit, ainult et prääniku söömise asemel saab vaid selle lõhna tunda.

Erialane ettevalmistus
• Tartu Ülikool: füsioteraapia eriala, terviseteaduse magistrikraad;
• dünaamilise teipimise praktikum;
• Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituut, Saima Kuu: koolitus „Kuidas märgata rühihäireid ja aidata neid korrigeerida“;
• Eesti Personaaltreenerite Liit, Mikk Pärn: koolitus „Kere keskosa, seljavalu ja treening“;
• TRX Suspensioni koolituskursus;
• Gymstick Trainer 2.0 koolitus (Soome);
• Fustra treeneri II taseme koolitus (Soome);
• Fustra treeneri I taseme koolitus (Soome);
• litsentseeritud kinesioteipimise terapeudi baaskoolitused 1, 2 ja 3;
• kulturismi- ja fitnessitreener, I tase. Ametikohad ja projektid
• Eesti Kelguhoki Koondise füsioterapeut ja üldkehalise ettevalmistuse treener;
• Tiiu Valgemäe Uisukooli füsioterapeut ja rühitreener;
• Tallinna Noorsooameti korraldatud suviste rühitreeningute juhendaja;
• Kanal 2 telesaate „Tantsud jääl“ füsioterapeut;
• Bernis (Šveits) toimunud iluuisutamise Euroopa meistrivõistlustel Gerli Liinamäe füsioterapeut;
• Tallinnas peetud ratastooli korvpalli laagri füsioterapeut ja üldkehalise ettevalmistuse treener;
• Tallinnas toimunud iluuisutamise Euroopa meistrivõistluste füsioterapeut;
• Tartu ja Tallinna rahvusvaheliste iluuisulaagrite korraldustiimi liige, füsioterapeut ning üldkehalise ettevalmistuse treener. Ajakirjandus
Miks hea rüht on oluline?
Selg sirgeks harjavarrega
Kontorirott supervormi!

Teenus Hind (paketi või perioodikaardiga kliendile) Hind (ühekorrapääsmega kliendile)
Esmane konsultatsioon 45 € 50 €
Personaaltreening 39 € 45 €
Personaaltreening 10x 350 € 410 €
Personaaltreening sõbraga 58 € 70 €
Personaaltreening sõbraga 10x 480 € 600 €
Personaaltreening kolmele inimesele 63 € 81 €
Personaaltreening kolmele inimesele 10x 570 € 750 €
Liikuvustestid TE3 Mobility + harjutuskava 40 € 45 €

Signe Tilk
personaaltreener
Telefon 507 4196
signetilk@gmail.com
Suhtluskeel: EST, RUS
Signe lähtub oma töös motost „Ära karda kaotada head suurepärase kasuks“.

Ta on lõpetanud Tartu Vanemuise balletiklassi. Armastus treeningute vastu viis Signe treeneriametini, mida ta on pidanud 2006. aastast. Selle kõrvalt on Signe olnud suur fitnessi- ja kulturismihuviline: võistlussportlasena on tema parim saavutus 2015. aasta masters-klassi Eesti meistri tiitel.
Signe on veendunud, et kui ühendada naiselik graatsia ja jõud, siis saab sellest täiuslik kooslus.

Internetis liigub kaalu langetamise ja tõstmise kohta palju infot, aga need soovitused ei sobi igaühele. Et tekiks järjepidevus ja edu, on vaja kindlatele põhimõtetele tuginevat isiklikku toitumis- ja treeninguplaani. Signe ongi siin selleks, et koostada kliendile personaalne plaan ja toetada teda sobiva elustiili kujundamisel.

Signe ootab enda juurde inimesi, kes soovivad kaotada või tõsta kaalu ja/või parandada lihasetoonust, rühti ja liikuvust. Tema kõige noorem klient on 13-aastane ja kõige vanem 68-aastane. Personaaltreeningule on oodatud ka rasedad ning samuti need, kellel tita juba käes.

Signe ei kujutaks ennast iialgi ette teises ametis. Klientidelt saadud tagasiside märksõnad „kehaline areng“, „parem tervis“ ja „sära“ ning tunnustused „2013. aasta parim treener“ ja „2014. aasta lemmiktreener“ tõendavad, et see treener armastab oma tööd väga.

Erialane ettevalmistus
• Tallinna Ülikool: kehakultuuri eriala;
• Charles R. Poliquin (USA): personaaltreeneri koolitus;
• GluckerKolleg; Stephan Müller, Armin Hermann, Jochen Neff (Saksamaa): personaaltreeneri koolitus;
• Eesti Personaaltreenerite Liit: koolitused, mis käsitlevad alaseljavalusid, kere keskosa ning põlve- ja õlaliigeseid;
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: bikiinifitnessi koolitused;
• TRX Suspension Trainingu sertifikaat;
• Eesti Võimlemisliit: aeroobikatreeneri koolitus;
• Fitness Academy of Finland: aeroobikatreeneri koolitus;
• Eesti Jõutõsteliit: jõutõste- ja jõusaalitreeneri koolitus (läbinud ja saanud tunnistuse);
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri koolitus (lõpetamisjärgus; EKR 5).

Teenus Hind
Personaaltreening 1x nädalas 40 €
Personaaltreening sõbraga 50 €

Siim Veri
personaaltreener
Telefon 5566 1172
info@siimveri.ee
Suhtluskeel: EST, ENG
Siim tegutseb Eesti fitnessi- ja tervisemaastikul juba 2010. aastast, mil ta alustas teekonda kulturismis ja fitnessis võistlussportlasena. Kantuna kirglikust soovist olla enda spordialal parim, janunes ta juba tookord uute treeningu, toitumise ja tervisega seotud teadmiste järele, et neid seejärel enda peal rakendada.

Alates 2013. aastast tegutseb Siim ka treenerina, et kogutud teadmisi ja oskusi teistega jagada. Tema treening ei ole pelgalt trenn. Kuna Siimu eesmärk on pakkuda kliendile maksimaalset kvaliteeti, juhib ta Sind treeningul ka läbi õppeprotsessi.

Siim lähtub alati konkreetsest indiviidist. Arvestades treenitava alguspunkti ja eesmärgiga, rakendab ta treeningul ja toitumisnõustamisel viimaseid teaduspõhiseid praktikaid, et sportlik tulemus ja teadmised oleks maksimaalsed. Temaga tehtava koostöö tulemus on kindlasti pikaajaline: pärast teie ühist teekonda oled varasemast targem ja paremas vormis.

Erialane ettevalmistus
• Tallinna Tehnikaülikool: magistrikraad;
• Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit: kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreeneri koolitus (EKR 4);
• Eesti Jõutõsteliit: jõutõste- ja jõusaalitreeneri koolitus (EKR 3);
• iga-aastased treeningu-, toitumis- ja terviseteemalised täiendkoolitused.

Teenus Hind
Personaaltreening 40 €
Personaaltreening 10x 350 €
Personaaltreening 20x 600 €
Personaaltreening sõbraga 50 €
Veebipõhine nõustamine Küsi pakkumist

Jalus