fbpx
Otsi
 

Eritreeningud

Need treeningud pakuvad vaheldust tavapärastele rühmatundidele. Treeningud toimuvad Audentese staadionil või maadlussaalis.

Tunniplaanis on eritreeningud märgitud mustaga.

Treening Kirjeldus
Jooksutreening

Jooksutreening on tõhus treening, mille käigus arendatakse vastupidavust ja jooksutehnikat.

Tund algab soojendusjooksuga. Seejärel joostakse eri pikkusega lõike, mille vahele jääb taastav jooks. Tund lõpeb lõdvestava jooksu ja venitusharjutustega.

Treening sobib nii algajale kui ka edasijõudnule.

Ringtreening 75

Ringtreening 75 on 75-minutiline kergejõustikuhalli treening, kus tehakse harjutusi nii ala- kui ka ülakehale, arendades vastupidavust ja lihasjõudu. Tunnis rakendatakse eri tehnikaid ja mitmesuguseid vahendeid (hüpits, hüppekastid, vabad raskused, varbsein, kummilindid, kiirusredel jmt).

Treeningul ei kasutata taustmuusikat ega mikrofoni ning rühm on väiksem – tänu sellele jõuab treener osalejateni individuaalsemal tasandil kui tavapärasel rühmatreeningul. Tund on jõukohane peaaegu kõigile trennihuvilistele, sest ebasobiva harjutuse saab vajaduse korral sobivamaga asendada.

Fitness Boxing Fitness Boxingu treeningul on kasutusel poksikotid, hüppenöörid, topispallid ja lisaraskused. Tunni esimeses osas õpitakse selgeks löögitehnikad ja kasutatakse poksikotti, et vabaneda stressist. Teine osa koosneb mitmesugustest jõuharjutustest.
See vastupidavustreening sobib igas vanuses ja erineva treenitusega inimestele.
HIIT Strength HIIT Strength on 55-minutiline treening funktsionaalalal, kus tehakse harjutusi nii ala- kui ka ülakehale, arendades kiirusvastupidavust ja lihasjõudu. Tund on jõuline ja intensiivne, vaheldudes puhkepausidega.
Tunnis rakendatakse eri tehnikaid ja mitmesuguseid vahendeid.
Treening on sobilikum edasijõudnud treenijale.

 

Jalus