fbpx
Otsi
 

Tantsulised treeningud

Treeningutes tehakse lihtsamaid ja keerulisemaid sammukombinatsioone, mis annavad osalejale hea aeroobse koormuse ning mõnusa enesetunde.

Tunniplaanis on tantsulised treeningud märgitud punasega.

Treening Kirjeldus
BODYJAM®

BODYJAM® kuulub Les Millsi kontsepttundide hulka. Emotsionaalses ja kaasakiskuvas tantsutreeningus on ühendatud hetke popmuusika ning kuumimad tantsusammud. Tunnis kasutatakse järgmisi tantsustiile: disko, hiphop, latino, house, reggae, rock, jazz jne.

Treening suurendab aeroobset vastupidavust, parandab koordinatsiooni, põletab hulgaliselt kaloreid ja annab positiivse emotsionaalse laengu. Ühte tantsukava harjutatakse kuni kolm kuud.

BODYJAM® sobib nii algajale kui ka edasijõudnud tantsusõbrale.

Jazz Funk Dance Jazz Funk Dance tantsutreening sobib neile, kes soovivad tantsuga lähemalt tutvuda ning end tantsu kaudu väljendada. Jazz Funk tantsus kohtuvad elemendid erinevatest stiilidest, nt nagu jazz, hip-hop, dancehall, street jm. Tunnis õpetakse samme erinevatest stiilidest ning seatakse kokku tants. Treening arendab hästi koordinatsiooni, painduvust, kehatunnetust ning põletab rasva. Treening sobib neile, kes on varem tantsulistes treeningutes käinud.
Zumba

Zumba on Ladina-Ameerika stiilis emotsionaalne tantsuline fitnessiprogramm. Iga tants koosneb kolmest või neljast põhiliikumisest, millele lisatakse eri tantsudele iseloomulikke fitnessielemente.

Treening sisaldab peaaegu kõikide tuntud ja vähem tuntud Ladina-Ameerika tantsude, samuti kõhutantsu, hiphopi, tango jt elemente.

 

Jalus