fbpx
Otsi
 

Veetreeningud

Tunnid toimuvad suures basseinis. Väikelaste ujumistund toimub lastebasseinis.

Tunniplaanis on veetreeningud märgitud sinisega.

Treening Kirjeldus
AquaFit

AquaFit on 50-minutiline veetreening, kus arendatakse nii aeroobset kui ka lihasvastupidavust. Veetakistust suurendavad ja koormust lisavad kindad, hantlid, jalaraskused ning nuudlid. Treening tugevdab ühtlaselt kõiki lihasegruppe. Toimub nii aeroobne kui ka anaeroobne töö, kasutatakse mitmesuguseid intervalle ja kordusi.

Tund sobib inimesele, kes on enne käinud vesiaeroobika treeningutel.

Aqua Interval

Aqua Interval on 50-minutiline veetreening, kus arendatakse nii aeroobset kui ka lihasvastupidavust. Intensiivsed ehk pingutusharjutused vahelduvad vähem intensiivsete ehk taastusharjutustega.

Treeningu tulemusena paraneb südame ja veresoonkonna töö ning kiireneb ainevahetus.

AquaMix

AquaMix on 50-minutiline tõhus veetreening, kus kombineeritakse mitut vesiaeroobika stiili. Tund on väga vaheldusrikas, kasutatakse mitmesuguseid vahendeid ja keskendutakse kogu keha lihastoonuse suurendamisele.

Alustatakse soojendusega. Põhiosas ehitatakse üles sammukombinatsioonid, mille eesmärk on kasvatada vastupidavust ja jõudu. Tund lõpeb venitusharjutustega.

Aqua Functional Treening aitab igapäevaelus paremini hakkama saada. Tugevdame lihaseid, treenime südant, suurendame liigeste liikuvusulatust, parandame tasakaalu ja seeläbi väldime vigastuste riski teket. Lisaks tavapärasele tervise tugevdamisele vesiaeroobika tunnis saame eristuda sellega, et treenime just neid keha piirkondi, mida on kõige rohkem vaja heaks rühiks ja enesetundeks. Treenime targalt – läbi turvalise lõbusa tunni.
Süvavesi

Süvaveetreening on 50-minutiline treening kogu kehale. See arendab tasakaalu ja vastupidavust, suurendab lihasjõudu ning tagab hea rühi. Abivahendina kasutatakse spetsiaalset vööd, mis aitab vee peal püsida. Tänu vööle saab harjutusi sooritada ilma põhja puutumata.

Tööd teevad kõik suuremad ja väiksemad lihaserühmad, et hoida keha püstises asendis ning sooritada mitmesuguseid harjutusi ja liikumisi. Paljude teiste vesiaeroobika stiilide kõrval on süvaveetreening üks tõhusamaid, kuna see kulutab palju energiat ning tugevdab eriti hästi just kere- ja süvalihaseid.

 

Jalus