KÕIK MEIE PARDIKESED 2013/2014

I etapp

17.11.13

Rocca al Mare Kool

25m krooli

2006 s.a ja nooremad tüdrukud

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

MyFitness

Mirelle

Piirsalu

21,67

2.

AUD

Grete

Mänd

22,38

3.

MyFitness

Maia

Doman

22,56

4.

Keila Swimclub

Maria

Raamat

23,2

5.

Orca

Livia

Filipozzi

23,58

6.

MyFitness

Getter

Mändmaa

24,57

7.

TOP

Mirtel-Madlen

Siimar

25,35

8.

TOP

Katarina

Vutt

25,52

9.

TOP

Karolin

Milk

26,85

10.

MyFitness

Mona

Nigul

26,97

11.

AUD

Birgit

Pajuri

27,1

12.

Keila Swimclub

Kati Miia

Püve

27,49

13.

SHARK

Nora Natali

Nigul

27,92

14.

SHARK

Annabel

Lepik

28,36

15.

TOP

Hanna-Marleen

Mõtsnik

28,7

16.

TOP

Loreen

Ulp

28,72

17.

Top

Kristiina Maria

Demko

29,73

18.

SHARK

Mia

Siimson

33,14

19.

Orca

Kätrin Kristelle

Nõmm

33,89

20.

TOP

Kirke

Mõtsnik

35,4

21.

AQUAWAY

Amelia

Limberg

36,17

22.

RaM

Ann-Liselle

Sei

47,19

 

25m krooli

2006 s.a ja nooremad poisid

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

AUD

Trevor

Kägo

19,93

2.

KALEV

Mark

Iltsisin

20,48

3.

Spa Viimsi Tervis

Richard

Lõoke

20,61

4.

Orca

Henri

Toommägi

22,16

5.

AUD

Boriss

Sjasin

23,13

6.

AQUAWAY

Maksim

Teterin

24,69

7.

TOP

Franz

Andresson

25,42

8.

AUD

Stefan

Mürk

26,32

9.

AUD

Aleksandr

katsin

26,39

10.

TOP

Oliver

Iida

26,53

11.

AUD

Roman

Sitikov

26,62

12.

My Fitness

Harald

 

26,94

13.

KALEV

Mark

Lätte

27,4

14.

Keila Swimclub

Hans Kristjan

Keevallik

27,76

15.

RaM

Karl

Tallinn

28,57

16.

My Fitness

Joonas

Nigul

29,26

17.

RaM

Richard

Pullisaar

29,91

18.

Keila Swimclub

Kaarel

Priilinn

29,96

19.

RaM

Hendrik

Värk

30,08

20.

RaM

Erik

Tallinn

30,64

21.

AQUAWAY

MAKSIM

Germanovits

32,21

22.

RaM

Artur Erik

Kiik

32,56

23.

KALEV

Paul Hendrik

Tõnismäe

33,4

24.

AQUAWAY

TIMUR

Samohhin

34,64

25.

AQUAWAY

Kirill

Mahhankov

44,5

26.

AQUAWAY

GLEB

Ignatenko

46,6

 

50m krooli

2005 s.a tüdrukud

koht

Klubi

 Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

AUD

Karolin

Rahamägi

41,64

2.

TAB

Katriina

Metstak

41,89

3.

AUD

Mia Margaret

Untera

43

4.

TOP

Mia Marleen

Kaabel

43,06

5.

SHARK

Eevalotta

Aabrams

43,1

6.

AUD

Karolin Victoria

Kotsar

43,17

7.

Järveotsa

Dionne Rette

Kookla

44,67

8.

Spa Viimsi Tervis

Angelina

Praun

46,03

9.

RAM

Saskia

Soomets

46,77

10.

Järveotsa

Elisabet

Jüriöö

48,37

11.

SHARK

Kertu

Pollisinski

48,41

12.

PALU

Gabriella

Hirv

49,78

13.

Keila Swimclub

Laura

Murel

50,35

14.

AUD

Katriin

Kruus

50,4

15.

Spa Viimsi Tervis

Emma

Kallas

50,65

16.

Orca

Linell

Soodla

51,03

17.

AUD

Trino

Arras

52,03

18.

Spa Viimsi Tervis

Kristelle

Kirsimäe

52,9

19.

Keila Swimclub

Greete

Jaanus

53,54

20.

SHARK

Natalie Sophie

Raassalu

55,44

21.

AUD

Karmen

Pilter

56,68

22.

Järveotsa

Emma Simone

Neeme

57,33

23.

Orca

Sandra

Prohhorova

58,57

24.

Orca

Anita Brit

Normak

1.01,38

25.

RAM

Vanessa

Annus

1.02,48

26.

SK Fortuna

Meri Liis

Ots

1.03,18

27.

Järveotsa

Kädi

Niinemaa

1.03,68

28.

Järveotsa

Annika

Saar

1.03,96

29.

Kalevi Ujumiskool

Lisette-Liis

Loorits

1.04,14

30.

Keila Swimclub

Epp

Tammemäe

1.04,86

31.

RAM

Victoria

Vigur

1.05,07

32.

AQUAWAY

Polina

Timofejeva

1.05,96

33.

AQUAWAY

Kristiina

Kulik

1.07,33

34.

RAM

Sarah

Lee

1.09,5

35.

AQUAWAY

Greta

Laid

1.10,52

36.

RAM

Helena

Lorvi

1.11,00

37.

RAM

Laura Victoria

Jullinen

1.11,6

38.

RAM

Lisette

Pärnamets

1.12,1

39.

AQUAWAY

Veronika

Kruglova

1.18,02

40.

AQUAWAY

JEKATERINA

Vorontsova

1.22,8

41.

TOP

Annika

Roosileht

1.26,36

 

50m krooli

2005 s.a poisid

koht

1.  Klubi

2. Eesnimi

3. Perenimi

aeg

1.

MyFitness

Sten Erik

Soomre

0.40,55

2.

PALU

Lars

Kuljus

0.41,31

3.

VIIMS

Jorven

Nopponen

0.41,34

4.

AUD

Gregor

Rasva

0.41,96

5.

Orca

Jako.J.

Viirpuu

0.42,98

6.

Spa Viimsi Tervis

Gleb

Paškov

0.43,60

7.

VIIMS

Konrad Aleksander

Sepp

0.44,58

8.

AUD

Oskar

Pukk

0.45,08

9.

AUD

Karl Erik

Ild

0.45,56

10.

Spa Viimsi Tervis

Robin

Lill

0.45,85

11.

AUD

Rem

Samsonov

0.45,90

12.

Keila Swimclub

Johan Rene

Raasman

0.46,78

13.

Järveotsa

Ragnar

Audse

0.47,37

14.

Keila Swimclub

Patrick

Nool

0.48,46

15.

AUD

Klim

Deutshmann

0.48,48

16.

AUD

Hans Joonas

Kokkota

0.48,52

17.

AUD

Karl Andris

Taal

0.48,65

18.

SK Fortuna

Henrik

Kangur

0.49,32

19.

TOP

Jakob

Laid

0.49,78

20.

RAM

Karl Erik

Tallo

0.49,79

21.

AUD

Maksim

Rjumkin

0.49,96

22.

RAM

Georg Kustav

Kont

0.50,05

23.

AUD

Ken Rasmus

Juganson

0.50,27

24.

TOP

Sten-Marten

Kallas

0.51,14

25.

RAM

Siim Sander

Kärner

0.51,36

26.

RAM

Dominic

Pettai

0.51,54

27.

TOP

Robin Marcus

Susi

0.51,57

28.

Spa Viimsi Tervis

Karl Hendrik

Vainjärv

0.51,74

29.

Orca

Mathias

Käär

0.52,06

30.

RAM

Martin

Vahar

0.55,42

31.

AQUAWAY

ALEKS-ANDRY

Arro

0.55,49

32.

SK Fortuna

Dmitri

Padar

0.55,81

33.

RAM

Kaspar

Hintser

0.57,20

34.

Keila Swimclub

Rikhard Juhani

Vatunen

0.57,95

35.

Pringel

Eduard

Krauberg

0.58,16

36.

PALU

David

Lass

0.58,82

37.

AUD

Aleksei

Solovjov

0.59,47

38.

AUD

Karl Kristjan

Jõgila

0.59,59

39.

RAM

Mario Alvar

Köller

0.59,69

40.

Spa Viimsi Tervis

Karl Joosep

Onoper

1.00,20

41.

Pringel

Kert Robert

Sarapuu

1.01,98

42.

RAM

Markus

Freirik

1.05,16

43.

Orca

Saks

Hugo

1.05,63

44.

Viimsi Veeklubi

Indrek

Jürves

1.05,88

45.

RAM

Mats Jaak

Martsik

1.24,49

 

25m selili

2006 s.a ja nooremad tüdrukud

       

 

 

 

 

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

Orca

Livia

Filipozzi

25,12

2.

Keila Swimclub

Maria

Raamat

26,37

3.

MyFitness

Maia

Doman

26,7

4.

MyFitness

Mirelle

Piirsalu

27,05

5.

TOP

Katarina

Vutt

27,75

6.

Orca

Kätrin Kristelle

Nõmm

29,07

7.

Orca

Anastassia

Korn

29,22

8.

AUD

Grete

Mänd

29,33

9.

TOP

Hanna-Marleen

Mõtsnik

29,46

10.

AUD

Birgit

Pajuri

29,75

11.

TOP

Karolin

Milk

29,75

12.

SHARK

Nora Natali

Nigul

29,81

13.

TOP

Kirke

Mõtsnik

29,89

14.

TOP

Loreen

Ulp

29,9

15.

Keila Swimclub

Kati Miia

Püve

30,45

16.

TOP

Mirtel-Madlen

Siimar

30,6

17.

MyFitness

Mona

Nigul

30,62

18.

SHARK

Annabel

Lepik

30,66

19.

AUD

Ariana

Pavlenko

30,88

20.

MyFitness

Getter

Mändmaa

33,41

21.

TOP

Kristiina Maria

Demko

33,51

22.

RAM

Ann-Liselle

Sei

34,14

23.

AQUAWAY

Amelia

Limberg

35,29

24.

SHARK

Mia

Siimson

36,88

25.

RAM

Kaisa

Ploompuu

43,49

 

25m selili

2006 s.a ja nooremad poisid

koht

Klubi

 Eesnimi

 Perenimi

aeg

1.

AUD

Trevor

Kägo

24,27

2.

Spa Viimsi Tervis

Richard

Lõoke

24,28

3.

Kalevi Ujumiskool

Mark

Iltsisin

25,52

4.

TOP

Franz

Andresson

26,07

5.

TOP

Oliver

Iida

27,3

6.

AQUAWAY

Maksim

Teterin

27,53

7.

Kalevi Ujumiskool

Mark

Lätte

27,59

8.

Orca

Henri

Toommägi

28,8

9.

AUD

Aleksandr

katsin

30,45

10.

AUD

Boriss

Sjasin

31,47

11.

Kalevi Ujumiskool

Paul Hendrik

Tõnismäe

31,75

12.

RAM

Karl

Tallinn

32,09

13.

My Fitness

Joonas

Nigul

32,68

14.

RAM

Aivar

Paalberg

33,12

15.

Keila Swimclub

Hans Kristjan

Keevallik

33,36

16.

RAM

Hendrik

Värk

33,99

17.

AUD

Stefan

Mürk

34,53

18.

RAM

Artur Erik

Kiik

34,82

19.

Keila Swimclub

Kaarel

Priilinn

34,91

20.

AUD

Roman

Sitikov

35,43

21.

AQUAWAY

MAKSIM

Germanovits

36,41

22.

AQUAWAY

TIMUR

Samohhin

39,03

23.

AQUAWAY

GLEB

Ignatenko

39,16

24.

RAM

Richard

Pullisaar

39,44

25.

AQUAWAY

Kirill

Mahhankov

40,47

26.

RAM

Erik

Tallinn

DQ

 

 

50m selili

2005 s.a tüdrukud

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

AUD

Karolin

Rahamägi

46,72

2.

AUD

Mia Margaret

Untera

46,95

3.

Spa Viimsi Tervis

Angelina

Praun

47,16

4.

TABASALU

Katriina

Metstak

47,99

5.

TOP

Mia Marleen

Kaabel

49,09

6.

SHARK

Eevalotta

Aabrams

50,26

7.

AUD

Karolin Victoria

Kotsar

51,99

8.

Järveotsa

Dionne Rette

Kookla

52,3

9.

Orca

Sandra

Prohhorova

52,98

10.

Järveotsa

Elisabet

Jüriöö

52,98

11.

PALU

Gabriella

Hirv

53,37

12.

AUD

Trino

Arras

58,02

13.

AUD

Katriin

Kruus

58,23

14.

Orca

Linell

Soodla

58,29

15.

RAM

Saskia

Soomets

58,82

16.

AUD

Karmen

Pilter

1.00,43

17.

Järveotsa

Annika

Saar

1.01,30

18.

Orca

Anita Brit

Normak

1.01,43

19.

Spa Viimsi Tervis

Kristelle

Kirsimäe

1.02,01

20.

Keila Swimclub

Laura

Murel

1.02,20

21.

Järveotsa

Emma Simone

Neeme

1.02,49

22.

Orca

Irene

Meristo

1.02,57

23.

Spordiklubi SharK

Kertu

Pollisinski

1.02,59

24.

Spa Viimsi Tervis

Emma

Kallas

1.02,68

25.

Orca

Eva Maria

Krupp

1.02,80

26.

Spordiklubi SharK

Natalie Sophie

Raassalu

1.03,08

27.

Keila Swimclub

Greete

Jaanus

1.03,48

28.

AQUAWAY

Polina

Timofejeva

1.06,65

29.

RAM

Vanessa

Annus

1.08,14

30.

Järveotsa

Kädi

Niinemaa

1.10,08

31.

RAM

Sarah

Lee

1.12,37

32.

RAM

Helen

Lorvi

1.13,25

33.

SK Fortuna

Meri Liis

Ots

1.13,39

34.

Keila Swimclub

Epp

Tammemäe

1.13,63

35.

SK Fortuna

Angelika

Izosina

1.14,16

36.

AQUAWAY

Veronika

Kruglova

1.14,75

37.

AQUAWAY

Kristiina

Kulik

1.15,92

38.

Kalevi Ujumiskool

Lisette-Liis

Loorits

1.16,17

39.

RAM

Victoria

Vigur

1.16,39

40.

RAM

Lisette

Pärnamets

1.17,00

41.

TOP

Annika

Roosileht

1.18,91

42.

SK Fortuna

Anna

Võssokovski

1.19,52

43.

AQUAWAY

Greta

Laid

1.22,15

44.

AQUAWAY

JEKATERINA

Vorontsova

1.22,44

45.

RAM

Laura Victoria

Jullinen

1.23,95

46.

SK Fortuna

Tessa

Lichtfeldt

1.29,36

 

50m selili

2005 s.a poisid

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

Orca

Jako. J

Viirpuu

45,11

2.

Viimsi Veeklubi

Jorven

Nopponen

46,48

3.

AUD

Karl Erik

Ild

49,07

4.

AUD

Kenneth

Ruut

50,19

5.

Viimsi Veeklubi

Konrad Aleksander

Sepp

51,12

6.

Spa Viimsi Tervis

Robin

Lill

51,13

7.

PALU

Lars

Kuljus

51,34

8.

Spa Viimsi Tervis

Gleb

Paškov

51,97

9.

MyFitness

Sten Erik

Soomre

52,11

10.

TOP

Sten-Marten

Kallas

52,18

11.

TOP

Robin Marcus

Susi

53,06

12.

AUD

Hans Joonas

Kokkota

53,18

13.

AUD

Gregor

Rasva

53,84

14.

Orca

Mathias

Käär

54

15.

Keila Swimclub

Patrick

Nool

54,14

16.

AUD

Karl Andris

Taal

54,32

17.

Spa Viimsi Tervis

Karl Hendrik

Vainjärv

54,47

18.

RAM

Karl Erik

Tallo

54,53

19.

AUD

Rem

Samsonov

54,66

20.

AUD

Oskar

Pukk

55,54

21.

AUD

Klim

Deutshmann

55,57

22.

Keila Swimclub

Johan Rene

Raasman

55,68

23.

TOP

Jakob

Laid

55,77

24.

Järveotsa

Ragnar

Audse

56,58

25.

AUD

Maksim

Rjumkin

56,78

26.

Spa Viimsi Tervis

Karl Joosep

Onoper

56,93

27.

SK Fortuna

Henrik

Kangur

57,23

28.

RAM

Siim Sander

Kärner

57,3

29.

AUD

Ken Rasmus

Juganson

58,43

30.

SK Fortuna

Dmitri

Padar

58,86

31.

RAM

Martin

Vahar

59,91

32.

PALU

David

Lass

1.00,89

33.

Pringel

Kert Robert

Sarapuu

1.01,46

34.

RAM

Kaspar

Hintser

1.01,74

35.

SK Fortuna

Anttoni

Reinio

1.02,35

36.

Keila Swimclub

Rikhard Juhani

Vatunen

1.03,01

37.

RAM

Mario Alvar

Köller

1.03,57

38.

Orca

Hugo

Saks

1.04,35

39.

AUD

Aleksei

Solovjov

1.04,36

40.

SK Fortuna

Georg Christofer

Pärtelpoeg

1.05,20

41.

RAM

Dominic

Pettai

1.05,32

42.

RAM

Georg Kustav

Kont

1.05,47

43.

SK Fortuna

Kaspar

Männiksaar

1.06,66

44.

SK Fortuna

Rene

Võssokovski

1.07,53

45.

AQUAWAY

ALEKS-ANDRY

Arro

1.07,78

46.

PALU

Lauri

Laumets

1.09,21

47.

RAM

Markus

Freirik

1.10,53

48.

Viimsi Veeklubi

Indrek

Jürves

1.13,69

49.

RAM

Mats Jaak

Martsik

1.13,93

 

50m krooli

2003 s.a poisid

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

RAM

Kristjan Erik

Uriko

32,97

2.

Orca

Jorke

Raadik

34,52

3.

skShark

Mark Tomi

Vompa

34,67

4.

Järveotsa

Ronald

Jaaska

34,73

5.

Viimsi Veeklubi

Rihard

Viherpuu

35,57

6.

AUD

Markus Erik

Tommula

36,42

7.

TAB

Ranel

Rannik

36,48

8.

TOP

Cristopher

Palvadre

36,89

9.

Keila Swimclub

Karl Kaspar

Leedo

37,38

10.

Järveotsa

Daniel

Kupinski

38,24

11.

RAM

Rasmus

Paal

38,34

12.

TOP

Fedor

Podlipski

38,02

13.

Viimsi Veeklubi

Sten – Tristan

Tammsalu

39,02

14.

Orca

Taavi

Toommägi

39,44

15.

Keila Swimclub

Georg

Kleinson

40,02

16.

TOP

Harry

Veski

40,13

17.

Keila Swimclub

Henry Keith

Edur

41,22

18.

Viimsi Veeklubi

Mike

Mägi

41,39

19.

Järveotsa

Igor

šSuvalov

41,58

20.

skShark

Reimo Gert

Laaspere

41,58

21.

TOP

Oskar

Mõtus

42,47

22.

MyFitness

Domenik

Kuprenas

42,52

23.

AUD

Rasmus

Made

42,61

24.

MyFitness

Allar

Teder

42,76

25.

Keila Swimclub

Henry

Kallas

42,77

26.

AUD

Marcus

Otti

42,95

27.

Spa Viimsi Tervis

Arvo Martin

Vainjärv

43,03

28.

TOP

Ranet

Lahk

43,21

29.

AUD

Martti

Kütt

44,05

30.

Järveotsa

Kaspar

Lesk

44,3

31.

PALU

Erik

Jablokov

44,97

32.

Järveotsa

Maksim

Simakov

45,62

33.

Järveotsa

Amir

Vagizov

46,46

34.

SK Fortuna

Antony

Põldre

47

35.

RAM

Niklas

Laur

50,27

36.

PALU

Alik

Jablokov

50,3

37.

PALU

Daniil

Repin

53,17

38.

RAM

Gren

Samm

59,09

39.

Viimsi Veeklubi

Martin

Rõtik

1.10,70

 

50m krooli

2004 s.a tüdrukud

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

AUD

Heleri

Zirk

34,82

2.

TAB

Mari-Liis

Maas

36,92

3.

VIIMS

Jenny

Vain

39,31

4.

TOP

Triinu

Ress

39,58

5.

TOP

Gizela

Gunin

39,64

6.

RAM

Hanna Maria

Antson

40,61

7.

MyFitness

Ronja

Mändmaa

42,07

8.

AUD

Darja

Jerjomenko

42,72

9.

Järveotsa

Anete Michelle

Amberg

43,05

10.

SHARK

Karin

Neerot

43,85

11.

RAM

Simona

Rasmann

43,94

12.

AUD

Saara Mia

Sarapuu

45,25

13.

RAM

Helerin

Kaus

45,44

14.

RAM

Kirke

Joost

45,85

15.

TOP

Elis

Liipa

46,29

16.

Keila Swimclub

Eliise

Raamat

46,32

17.

RAM

Maria

Nõmmik

46,43

18.

TOP

Lana

Pihela

46,85

19.

Keila Swimclub

Elissa

Kaarmann

47,13

20.

TOP

Annaliise

Tamm

47,43

21.

PALU

Anne-Elise

Ojavere

47,63

22.

RAM

Mirelle Malle

Soodla

48,09

23.

VIIMS

Rahel

Jaanson

48,88

24.

AUD

Cathy Kertu

Kaljurand

48,9

25.

Pringel

Maria

Tepp

49,02

26.

TOP

Karmen

Kass

49,21

27.

Orca

Mia Helena

Allasalu

50,13

28.

Keila Swimclub

Mia Eliize

Jürisson

50,58

29.

Keila Swimclub

Caroly

Kiik

51,28

30.

SHARK

Elsa

Pallase

51,85

31.

Spa Viimsi Terv

Gerda

Liblikmann

53,1

32.

VIIMS

Izabeli

Maibaum

54,96

33.

AUD

Marie

Nõmm

55,38

34.

PALU

Olesja

Denisova

55,8

35.

RAM

Mia

Vaik

57,68

36.

RAM

Reti

Eedra

58,25

37.

AQUAWAY

Sofia

Suvaorg

1.02,22

38.

PALU

Arina

Zeboldova

1.06,02

39.

AQUAWAY

ANITA

Medvedeva

1.10,53

 

50m krooli

2004 s.a poisid

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

TOP

Artur

Tobler

34,45

2.

SHARK

Georg

Filippov

35,22

3.

Keila Swimclub

Ralf

Lamp

36,33

4.

AUD

Artjom

Sahpazov

36,35

5.

AUD

Patrick

Orav

36,98

6.

RAM

Joonas

Kaiv

38,15

7.

Keila Swimclub

Siim

Arusalu

38,74

8.

AUD

Artur

Ulmas

39,51

9.

TOP

Karl Mihkel

Kuru

40,22

10.

RAM

Tristan

Tsopp

40,46

11.

TOP

Roman

Valt

40,83

12.

AUD

Sten-Anders

Hellat

41,08

13.

TOP

Hans-Mikk

Kuulapk

41,44

14.

AUD

Markus

Parm

41,5

15.

AUD

Walner

Kulla

41,57

16.

Viimsi Veeklubi

Martin

Meier

41,74

17.

Orca

Glen Marcus

Villems

41,79

18.

AUD

Henri

Veesaar

41,87

19.

AUD

Armin

Liiv

42,25

20.

SHARK

Uku

Ööbik

42,46

21.

AUD

Artjom

Komissarov

42,55

22.

TOP

Matis

Kalbus

42,57

23.

SHARK

Serafim

Denisenko

42,83

24.

RAM

Mattias Joosep

Mõis

43,36

25.

Keila Swimclub

Ats

Soosalu

43,68

26.

SHARK

Aleks

Hokkanen

43,72

27.

TOP

Karl Erik

Jervson

43,81

28.

Keila Swimclub

Silver

Piiroja

44,21

29.

SHARK

Joosep Lennart

Lumi

44,27

30.

Keila Swimclub

Jaak

Priilinn

44,51

31.

RAM

Pärt

Kuhlbars

45,83

32.

Viimsi Veeklubi

Henri

Huik

45,86

33.

Viimsi Veeklubi

Mirko

Nõmm

45,93

34.

Järveotsa

Sander

Sala

45,96

35.

Pringel

Marko

Mätlik

46,08

36.

PALU

Andrei

Kuprijanov

47,32

37.

PALU

Steven

UKE

47,42

38.

AUD

Hugo Kristofer

Kaiv

47,43

39.

SHARK

Rasmus

Roopõld

47,79

40.

PALU

Artur

Link

49,97

41.

RAM

Jan

Kalmet

50,49

42.

Järveotsa

Valeri

Smirnov

50,76

43.

Keila Swimclub

Rauno

Püü

51,96

44.

SHARK

Kaur

Madisson

57,16

45.

Viimsi Veeklubi

Daniel

Velbaum

57,92

46.

AQUAWAY

Maksim

 Kapustin

59,68

47.

AQUAWAY

Arsen

Varenik

1.04,84

48.

Viimsi Veeklubi

Miles James

Werts

1.08,32

49.

RAM

Gustav Joosep

Rüütel

1.21,03

50.

Viimsi Veeklubi

Georg

Berting

1.21,67

 

50m selili

2003 s.a poisid

koht

Klubi

Eesnimi

 Perenimi

aeg

1.

SHARK

Kirill

Tsalov

39,04

2.

RAM

Kristjan Erik

Uriko

40,12

3.

Järveotsa

Ronald

Jaaska

40,49

4.

AUD

Markus Erik

Tommula

41,69

5.

Orca

Jorke

Raadik

42,1

6.

Orca

Konrad

Kumm

43,78

7.

TOP

Fedor

Podlipski

43,98

8.

AUD

Aleksandr

Raado

44

9.

Viimsi Veeklubi

Rihard

Viherpuu

44,72

10.

TAB

Ranel

Rannik

45,07

11.

Järveotsa

Daniel

Kupinski

45,09

12.

AUD

Siim

Sada

46,15

13.

AUD

Gleb

Plotnikov

46,89

14.

TOP

Harry

Veski

47,13

15.

AUD

Marcus

Otti

47,59

16.

Keila Swimclub

Georg

Kleinson

47,94

17.

Orca

Taavi

Toommägi

48,18

18.

Viimsi Veeklubi

Sten – Tristan

Tammsalu

48,89

19.

Keila Swimclub

Karl Kaspar

Leedo

49,25

20.

RAM

Rasmus

Paal

49,43

21.

Keila Swimclub

Henry Keith

Edur

50,6

22.

TOP

Oskar

Mõtus

51,23

23.

MyFitness

Allar

Teder

51,87

24.

Pringel

Aleksander

Solovjov

53,2

25.

Viimsi Veeklubi

Mike

Mägi

53,72

26.

Keila Swimclub

Henry

Kallas

54,56

27.

TOP

Ranet

Lahk

54,71

28.

SHARK

Joonatan

Koppel

55,38

29.

MyFitness

Domenik

Kuprenas

56,02

30.

AUD

Martti

Kütt

58,88

31.

RAM

Niklas

Laur

1.00,88

32.

Viimsi Veeklubi

Martin

Rõtik

1.05,14

33.

RAM

Gren

Samm

1.05,54

 

50m selili

2004 s.a tüdrukud

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

TAB

Mari-Liis

Maas

41,51

2.

PALU

Brigitte

Pärn

44,59

3.

Orca

Johanna Elisabeth

Ader

44,88

4.

AUD

Darja

Jerjomenko

45,13

5.

TOP

Gizela

Gunin

46,19

6.

Viimsi Veeklubi

Rahel

Jaanson

48,85

7.

SHARK

Karin

Neerot

50,27

8.

TOP

Karmen

Kass

52,5

9.

TOP

Annaliise

Tamm

52,61

10.

AUD

Milena

Vaakmann

52,69

11.

Järveotsa

Anete Michelle

Amberg

53,01

12.

Pringel

Maria

Tepp

54,57

13.

Keila Swimclub

Eliise

Raamat

54,76

14.

Keila Swimclub

Elissa

Kaarmann

54,81

15.

RAM

Kirke

Joost

55,46

16.

AUD

Cathy Kertu

Kaljurand

56,14

17.

RAM

Mirelle Malle

Soodla

56,34

18.

Orca

Mia Helena

Allasalu

56,7

19.

Topi Ujumisklubi

Elis

Liipa

56,85

20.

PALU

Anne-Elise

Ojavere

56,88

21.

AUD

Triin

Erala

57,16

22.

RAM

Helerin

Kaus

57,26

23.

TOP

Lana

Pihela

58,01

24.

Spa Viimsi Tervis

Gerda

Liblikmann

58,56

25.

PALU

Olesja

Denisova

1.00,11

26.

RAM

Mia

Vaik

1.00,72

27.

AUD

Marie

Nõmm

1.01,97

28.

Orca

Margaret

Oll

1.02,27

29.

Viimsi Veeklubi

Izabeli

Maibaum

1.03,38

30.

Keila Swimclub

Mia Eliize

Jürisson

1.03,67

31.

PALU

Arina

Zeboldova

1.05,29

32.

Keila Swimclub

Caroly

Kiik

1.06,05

33.

RAM

Reti

Eedra

1.09,22

34.

SHARK

Helena

Soa

1.12,18

35.

AQUAWAY

Sofia

Suvaorg

1.13,61

36.

AQUAWAY

ANITA

Medvedeva

1.16,13

 

50m selili

2004 s.a poisid

koht

Klubi

Eesnimi

 Perenimi

aeg

1.

Keila Swimclub

Ralf

Lamp

42,23

2.

TOP

Artur

Tobler

43,14

3.

AUD

Ilja

Tserepanov

44,2

4.

AUD

Artur

Ulmas

44,39

5.

TOP

Hans-Mikk

Kuulapk

45,54

6.

TOP

Roman

Valt

45,8

7.

AUD

Alan

Pantelejev

48,39

8.

Keila Swimclub

Siim

Arusalu

48,47

9.

AUD

Artjom

Komissarov

48,75

10.

Viimsi Veeklubi

Martin

Meier

49,25

11.

RAM

Tristan

Tsopp

49,86

12.

SHARK

Serafim

Denisenko

50,45

13.

Pringel

Marko

Mätlik

50,87

14.

TOP

Matis

Kalbus

51,57

15.

AUD

Sten-Anders

Hellat

51,82

16.

Keila Swimclub

Jaak

Priilinn

52,08

17.

RAM

Pärt

Kuhlbars

52,16

18.

Viimsi Veeklubi

Mirko

Nõmm

52,2

19.

AUD

Markus

Parm

52,62

20.

SHARK

Uku

Ööbik

52,72

21.

SHARK

Rasmus

Roopõld

53,02

22.

TOP

Karl Erik

Jervson

53,75

23.

Järveotsa

Sander

Sala

54,15

24.

AUD

Henri

Veesaar

55,01

25.

Keila Swimclub

Silver

Piiroja

55,22

26.

RAM

Joonas

Kaiv

55,26

27.

Keila Swimclub

Ats

Soosalu

55,41

28.

pALU

Andrei

Kuprijanov

55,57

29.

TOP

Karl Mihkel

Kuru

56,23

30.

AUD

Hugo Kristofer

Kaiv

56,47

31.

PALU

Artur

Link

56,51

32.

Viimsi Veeklubi

Daniel

Velbaum

56,52

33.

Järveotsa

Valeri

Smirnov

57,49

34.

RAM

Mattias Joosep

Mõis

58,19

35.

Keila Swimclub

Rauno

Püü

1.00,92

36.

SHARK

Kaur

Madisson

1.01,80

37.

RAM

Jan

Kalmet

1.02,11

38.

Viimsi Veeklubi

Georg

Berting

1.04,56

39.

AQUAWAY

Maksim

 Kapustin

1.05,59

40.

RAM

Gustav Joosep

Rüütel

1.06,38

41.

Viimsi Veeklubi

Miles James

Werts

1.08,14

42.

PALU

Jevgeni

Šarõpov

1.10,24

43.

AQAWAY

Arsen

Varenik

1.14,24

 

50m rinnuli

2003 s.a poisid

koht

Klubi

Eesnimi

 Perenimi

aeg

1.

SHARK

Kirill

Tššalov

44,78

2.

AUD

Aleksandr

Raado

47,03

3.

TOP

Cristopher

Palvadre

47,04

4.

SHARK

Mark Tomi

Vompa

49,6

5.

AUD

Gleb

Plotnikov

53,85

6.

Orca

Konrad

Kumm

54,14

7.

Shark

Joonatan

Koppel

54,83

8.

AUD

Siim

Sada

55,22

9.

PALU

Erik

Jablokov

55,48

10.

SHARK

Reimo Gert

Laaspere

56,28

11.

Järveotsa

Kaspar

Lesk

56,38

12.

PALU

Alik

Jablokov

1.00,12

13.

Spa Viimsi Terv

Arvo Martin

Vainjärv

1.00,72

14.

Järveotsa

Maksim

Simakov

1.00,80

15.

Järveotsa

Amir

Vagizov

1.01,36

16.

SK Fortuna

Antony

Põldre

1.02,96

17.

AUD

Rasmus

Made

1.05,33

18.

PALU

Daniil

Repin

1.05,36

19.

Pringel

Aleksander

Solovjov

1.07,22

 

50m rinnuli

2004 s.a tüdrukud

koht

Klubi

Eesnimi

 Perenimi

aeg

1.

PALU

Brigitte

Pärn

48,62

2.

AUD

Heleri

Zirk

48,88

3.

Viimsi Veeklubi

Jenny

Vain

51,27

4.

Orca

Johanna Elisabeth

Ader

51,54

5.

RAM

Hanna Maria

Antson

52,98

6.

RAM

Simona

Rasmann

57,29

7.

RAM

Maria

Nõmmik

59,2

8.

AUD

Saara Mia

Sarapuu

59,48

9.

TOP

Triinu

Ress

1.00,23

10.

AUD

Milena

Vaakmann

1.00,56

11.

MyFitness

Ronja

Mändmaa

1.04,08

12.

SHARK

Elsa

Pallase

1.04,93

13.

SHARK

Helena

Soa

1.13,51

 

50m rinnuli

2004 s.a poisid

koht

Klubi

Eesnimi

Perenimi

aeg

1.

AUD

Ilja

Tserepanov

50,34

2.

SHARK

Georg

Filippov

51,48

3.

Orca

Leonid

Sitkevits

51,72

4.

AUD

Artjom

Sahpazov

53,67

5.

AUD

Alan

Pantelejev

55,02

6.

AUD

Patrick

Orav

57,11

7.

AUD

Armin

Liiv

57,89

8.

AUD

Walner

Kulla

58,26

9.

SHARK

Aleks

Hokkanen

59,39

10.

Viimsi Veeklubi

Henri

Huik

59,49

11.

SHARK

Joosep Lennart

Lumi

59,81

12.

Orca

Glen Marcus

Villems

1.00,94

13.

PALU

Steven

UKE

1.09,62

 

 

 

 

 

 

 

 

Peakohtunik: Ingrid Tullus

Protokollis: Sandra Hion

Jalus