Tulemused

2014
Võistlused Tulemused
Noored Tähed I etapp, 8. november 2014 Vaatan tulemusi
Kõik Meie Pardikesed 2014 I etapp Vaatan tulemusi
Kalev Open Vaatan tulemusi
Aura Open Cup, 29. november 2014 Vaatan tulemusi
Hünersoni mälestusvõistlus, 14. detsember 2014 Vaatan tulemusi
Audentese Spordiklubi Jõuluvõistlus, 22. detsember 2014 Vaatan tulemusi
2015
Noored Tähed, 10. jaanuar 2015 Vaatan tulemusi
Audentese Karikas, 24. jaanuar 2015 Vaatan tulemusi
Kõik Meie Pardikesed, 25. veebruar 2015 Vaatan tulemusi
Noortesarja II etapp, 31. jaanuar 2015 Vaatan tulemusi
Noortesarja III etapp, 27. märts 2015 Vaatan tulemusi
Kõik Meie Pardikesed, 29.märts 2015 Vaatan tulemusi
Tartu Kevad, 4.-5.aprill 2015 Vaatan tulemusi
Noored Tähed 3.etapp, 18.aprill 2015 Vaatan tulemusi
Ujumisklubi Briis kontrollvõistluse tulemused 24.04.2015 Vaatan tulemusi
Aura Open Cup,  9.-10. mai 2015 I osa Vaatan tulemusi
Aura Open Cup,  9.-10. mai 2015 II osa Vaatan tulemusi
Noored Tähed Finaal, 16. mai 2015 Vaatan tulemusi
Kõik Meie Pardikesed Finaal, 17. mai 2015 Vaatan tulemusi
Lõbus Delfiin, 22. mai 2015 Vaatan tulemusi
Noortesarja finaal, 30. mai 2015 Vaatan tulemusi
Keila Cup, 31. mai 2015 Vaatan tulemusi
Ujumisklubi Briis hooaja avastart, 25. september 2015 Vaatan tulemusi
Audentese pikamaaujumine, 9. oktoober 2015 Vaatan tulemusi
Tallinna meistrivõistlused mitmevõistluses, 15-16. oktoober 2015 Vaatan tulemusi
Noortesarja I etapp, 31. oktoober 2015 Vaatan tulemusi
Kalev Open, 12-13. detsember 2015 Vaatan tulemusi
Kõik Meie Pardikesed 2015 I etapp Vaatan tulemusi
Aura Open Cup 2015 Vaatan tulemusi
Audentese Jõuluvõistlus, 22. detsember 2015 Vaatan tulemusi
2016
Audentese Karikas, 23. jaanuar 2016 Vaatan tulemusi
Pardikeste II etapp, 24. jaanuar 2016 Vaatan tulemusi
EUL ujumise noortesarja II etapp, 30. jaanuar 2016 Vaatan tulemusi
Suur Mitmevõistlus, 5-6. veebruar 2016 Vaatan tulemusi
Madwave Challenge,  14.veebruar 2016 Vaatan tulemusi
Eesti meistrivõistlused, (800m) 20. veebruar 2016 Vaatan tulemusi
Eesti meistrivõistlused, (1500m) 20. veebruar 2016 Vaatan tulemusi
Tartu Kevad, 9-10. aprill 2016 Vaatan tulemusi
Sprindi mitmevõistlus, 16.aprillil 2016 Vaatan tulemusi
Baltimaade meistrivõistlused, 23-24.aprill 2016 Vaatan tulemusi
Aura Open Cup, 14-15. mai 2016 Vaatan tulemusi
Lõbus Delfiin, 21. mai 2016 Vaatan tulemusi
Tallinna meistrivõistlused mitmevõistluses, 20-21.oktoober 2016 Vaatan tulemusi
Noortesarja I etapp, 5. november 2016 (Keila) Vaatan tulemusi
Kalev Open, 10-11. november 2016 Vaatan tulemusi
Aura Open Cup, 26-27. november  2016 Vaatan tulemusi
Audentese Jõuluvõistlus, 22. detsember 2016 Vaatan tulemusi
2017
Kõik Meie Pardikesed II etapp, 22. jaanuar 2017 Vaatan tulemusi
Audentese Spordiklubi karikas, 21. jaanuar 2017 Vaatan tulemusi
Eesti Karikavõistlused ujumises 2017 Vaatan tulemusi
Kõik Meie Pardikesed III etapp, 2. aprill 2017 Vaatan tulemusi
Noortesarja III etapp, 7. aprill 2017 Vaatan tulemusi
Pärnu Sprindi mitmevõistlus, 22. aprill 2017 Vaatan tulemusi
Lõbus Delfiin, 19. mai 2017 Vaatan tulemusi
Kõik Meie Pardikesed, 20. mai 2017 Vaatan tulemusi
Tartu Tähed Finaal, 21. mai 2017 Vaatan tulemusi
Noortesarja Finaal, 27. mai 2017 Vaatan tulemusi
Arena Keila Cup XVI, 3. juuni 2017 Vaatan tulemusi
Räimeralli Finaal, 4. juuni 2017 Vaatan tulemusi
Lotte Cup, 10. juuni 2017 Vaatan tulemusi
Eesti meistrivõistlused, 17.-19. juuni 2017 Vaatan tulemusi
Junior Keila Cup, 30. juuni 2017 Vaatan tulemusi
Audentese Pikamaaujumine, 7. oktoober 2017 Vaatan tulemusi
Aura Open Cup 2017 Vaatan tulemusi
Kalev Open 2017 Vaatan tulemusi
Kõik Meie Pardikesed I etapp, 19. november 2017 Vaatan tulemusi
Audentese Jõuluvõistlus, 9. detsember  2017 Vaatan tulemusi

 

Audentese Spordiklubi

Tondi 84/2, 11316 Tallinn
Telefon 699 6580, 699 6572
noortesport@audentes.ee

Spordiklubi töötajad
Spordiklubi treenerid

Facebook

Treeningud toimuvad 4.09.2017–31.05.2018

Jalus