fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Järgmine üle-eestiline lasteaedade spordipäev toimub 2024. aastal

Lasteaedade spordipäeval osalemiseks saada palun aadressile [email protected] lasteaia nimi, mida soovid sündmusele registreerida.

Spordipäeval saab osaleda kokku 36 lasteaeda üle Eesti, igast lasteaiast kokku 12 last (6 poissi ja 6 tüdrukut).

Idee ja eesmärk

Pikkade traditsioonidega võistlus on toimunud juba alates 1998. aasta kevadest. Aastast 2008 on üle-eestilisi lasteaedade spordipäevi korraldanud Audentese spordiklubi. Sellise võistluse korraldamine Eestis on eriline, sest antud vanuserühmale, eriti lasteaedadele, teisi sarnaseid spordiüritusi nii suures ulatuses ei toimu.

Üle-eestiline lasteaedade spordipäev on kujunenud koolieelsete laste oodatuimaks spordisündmuseks, kust saab alati rohkelt elamusi ja väärt kogemusi. Spordipäevast võtab igal aastal osa rohkem kui 432 last 36 lasteaiast. Võisteldakse teatejooksus, kombineeritud teatejooksus, tüdrukute osavusvõistluses ja poiste köieveos.

Meie eesmärk on pakkuda paljudele Eesti lasteasutustele võimalust kord aastas kohtuda ja spordis omavahel mõõtu võtta. Spordipäevade korraldamisega tahame propageerida sportlikke eluviise ja tegevusaktiivsust varasest lapseeast alates. Võistluste kaudu esindatakse mitte ainult oma lasteaeda, vaid ka oma kodukohta. Senine kogemus on näidanud, et vaatamata spordivõistlustel saavutatud kohale on üritusel osalenud lastekollektiivid kindlad taasosalejad ka järgnevatel aastatel. Üritus saab igal aastal teoks tänu tublidele toetajatele ning suurepärastele abilistele.

Jalus