fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

23. Üle-eestiline lasteaedade spordipäev 2021

Aastal 2021 Üle-eestilist lasteaedede spordipäeva ei toimu. Kohtume 2022. aastal!

Idee ja eesmärk

Pikkade traditsioonidega võistlus on toimunud juba alates 1998. aasta kevadest. Aastast 2008 on üle-eestilisi lasteaedade spordipäevi korraldanud Audentese spordiklubi. Sellise võistluse korraldamine Eestis on eriline, sest antud vanuserühmale, eriti lasteaedadele, teisi sarnaseid spordiüritusi nii suures ulatuses ei toimu.

Üle-eestiline lasteaedade spordipäev on kujunenud koolieelsete laste oodatuimaks spordisündmuseks, kust saab alati rohkelt elamusi ja väärt kogemusi. Spordipäevast võtab igal aastal osa rohkem kui 400 last 36 lasteaiast. Võisteldakse teatejooksus, kombineeritud teatejooksus, tüdrukute osavusvõistluses ja poiste köieveos.

Meie eesmärk on pakkuda paljudele Eesti lasteasutustele võimalust kord aastas kohtuda ja spordis omavahel mõõtu võtta. Spordipäevade korraldamisega tahame propageerida sportlikke eluviise ja tegevusaktiivsust varasest lapseeast alates. Võistluste kaudu esindatakse mitte ainult oma lasteaeda, vaid ka oma kodukohta. Senine kogemus on näidanud, et vaatamata spordivõistlustel saavutatud kohale on üritusel osalenud lastekollektiivid kindlad taasosalejad ka järgnevatel aastatel. Üritus saab igal aastal teoks tänu tublidele toetajatele ning suurepärastele abilistele.

 

Jalus