fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Paunküla laager

Alates 1. maist 2006 korraldab Paunküla spordi- ja noortelaagri tegevust Audentese spordiklubi.

Paunküla asub 50 km Tallinnast Tartu suunas looduskaunis kohas. Laagris on 60 majutuskohta. Peahoones asuvas sööklas on võimalik toitlustada ühes vahetuses 60 inimest.

Spordibaasi territooriumil on sportimisvõimalused kergejõustiku, korvpalli, võrkpalli,  jalgpalli, tennise ja teiste spordialade harrastamiseks. 2010. aastal valmis mitmekülgsete võimalustega laste mänguväljak. 2012. aasta sügisel valmis kunstmurukattega tenniseväljak ja tervisespordi kompleks. 2015. aastal renoveeriti puitkattega korvpalli väljak. Laagri territooriumilt voolab läbi Pirita jõgi, lähedal asub Paunküla veehoidla, kus on võimalik ujuda.

Laagri territooriumil on kaks sauna, lisaks laagritele on Paunkülas võimalik korraldada suvepäevi, firmaüritusi, seminare jm. üritusi.

Laagripäeva maksumus on 25 eurot, mis sisaldab majutust tubades, toitlustamist neli korda päevas, spordibaasi kasutamist ja korrashoidu.

Paunküla spordi- ja noortelaager

Paunküla sjsk PK 15, 75001 Harjumaa

Broneerimine ja lisainfo
Telefon 699 6580
[email protected]

Jalus