fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Kergejõustik

Audentese Spordiklubi koondab endas üle 40 tippspordiga tegelevat kergejõustiklase, lisaks harjutab klubis üle 795 noore kergejõustiklase tunnustatud treenerite juhendamisel.

Tuntumad kergejõustiklased meie klubis on Aleksander Tammert, Risto Mätas, Martin Kupper, Hendrik Lepik, Mart Olman, Kaarel Jõeväli, Janek Õiglane, Karl Erik Nazarov, Henrik Kutberg, Kätlin Tõllasson, Merilyn Uudmäe, Tony Nõu, Ken-Mark Minkovski, Liisa-Maria Lusti, Anna Maria Millend, Elisabeth Pihela. Treeneritena töötavad Valter Espe, Jaak Uudmäe, Maie Uudmäe, Sven Andresoo, Heiko Väät, Maile Mangusson, Toivo Ruut, Leonid Brjuhhov, Juhan Toimet, Kelly Kvarnstrom, Kristel Lääts, Kaire Kaljusto, Kätlin Tõllasson, Sigrid Sempelson, Annette Rohunurm, Liivi Eerik, Ants Kiisa ja Krista Viipsi, Grete Udras, Joel Kuldmäe ja Mikk-Mihkel Arro.

Kõik treenerid omavad kergejõustikutreeneri litsentsi. Audentese Spordiklubi pakub tipptasemel treeningvõimalusi nii lastele kui ka maailma tippklassi kuuluvatele sportlastele. Meie eesmärgiks on kaasa aidata Eesti kergejõustiku arengule, olles kasvulavaks nii tippkergejõustiklastele kui harrastajatele. Klubi on korraldanud rahvusvahelisi kergejõustiku võistlusi ning korraldab jätkuvalt võistlusi nii noortele kui täiskasvanutele.

Ujumine

Treeneriks ja ujumise osakonna eestvedajaks on Aivi Kulla, endine tippujuja ja siiani mitmete Eesti rekordite valdaja. Lisaks Aivile on meie treeneriteks Siiri Põlluveer, Kaja Aljand,  Margit Viilep, Nonna Sarana, Sirli Lindorg, Kalle Liivamägi, Ave-Riin Sepp ja Elin Viiask.

Audentese Spordiklubi tuntumad ujujad: Ralf Tribuntsov, Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov, Maria Harutjunjan.

Ujumine on spordiala, mis arendab last väga mitmekülgselt: treeningute käigus arenevad tasakaalustatult lapse organism ning erinevad lihasgrupid. Meie eesmärk on pakkuda võimalusi kõikidele – lastele, kes soovivad jõuda tippsporti ning lastele, kellele ujumisest on kasu tervislike eluviiside edendamisel.

Koostöös parimate treeneritega pakume ujumise algõpetust ning treeninguid lastest kuni tippsportlasteni välja. Treeningud toimuvad erinevates vanuseastmetes ning gruppides Audentese ja Õismäe ujulas ning Mustamäe Elamus Spa-s.

Meie eesmärgiks on kaasa lüüa erinevatel ujumisvõistlustel ja võistlussarjades

  • Pardikesed (7–10-aastased)
  • Noortesari (11–14-aastased)
  • Eesti meistrivõistlused
  • Rahvusvahelised võistlused

Klubi üritused

  • Audentese Pikamaaujumine
  • Audentese Jõuluvõistlus
  • Audentese Karikas
  • Lõbus Delfiin
  • Arvukalt klubisiseseid mõõduvõtmisi.
  • Suvised spordilaagrid Paunküla Spordibaasis.

Jalus