fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Spordiklubist

Audentese spordiklubis saad treenida jõusaalis, ujulas, rühmatreeningu stuudiotes, kergejõustikuhallis ja -staadionil, maadlus- ja judosaalis, akrobaatikalinnakus ning pallimängude saalis. Kõiki ruume on võimalik ka rentida.

Vähemalt nelja-aastane laps saab treenida sellistel aladel nagu akrobaatika, judo, kergejõustik, korvpall, moodne viievõistlus, mudilaste üldkehaline ettevalmistus, orienteerumine, sportvõimlemine, tennis ja ujumine.

Enamus noortespordi treeningutest toimuvad Audenteses. Lisaks Audentesele toimuvad ujumise treeningud Õismäe ujulas ja sportvõimlemise treeningud Erika võimlas.

Pakume

 • häid sportimistingimusi ja mitmekesist treeninguvalikut nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele;
 • oma ala asjatundjate teadmisi ja oskusi;
 • kvaliteetset ja lahket klienditeenindust;
 • lastesõbralikku mängutuba;
 • tasuta parkimist.

Rühma- ja personaaltreeningud
Meie rühmatrennide hulgast leiab nii algaja kui ka edasijõudnu meelepärase ning kasuliku treeningustiili. Valikus on nii suurema lihasekoormusega kui ka aktiivse liikumisega treeninguid, aga samuti rahulikke keha ja meele tunde.

Kui eelistad individuaalset lähenemist, siis saad kasutada personaaltreeneri abi.

Sissepääs ja soodustused
Sul ja Sinu vähemalt 15-aastasel lapsel on võimalus tulla klubisse kas ühekorrapääsme või paketiga. Kõik paketid on kuni 23-aastasele, vähemalt 60-aastasele ning puudega kliendile soodsamad.

Laste- ja noortetreeningutele pääseb lepingu alusel. Pakume ka mitmeid soodustusi: näiteks siis, kui ühest perest käib trennis mitu last või kui laps osaleb klubis mitme spordiala treeningul.

Kui

 • Sinu laps õpib Audenteses või osaleb Audentese spordiklubi laste- ja noortespordi treeningutel, siis saad ka Sina soodsamalt trennis käia;
 • käid ise Audentese spordiklubis trennis, siis saavad ka Sinu lapsed soodsamalt treenida Audentese spordiklubi laste- ja noortespordi treeningutel.

Tutvu soodustustega veebilehel audentes.ee/soodustus.

Audentese spordiklubi noortesport on juhtiv klubi Eestis,

 • mis on suurim liikmeskonnalt ja levikult Tallinnas ning Harjumaal;
 • kuhu lapsevanemad tahavad oma lapsi treeningutele tuua;
 • kus lapsed tunnevad sportimisest rõõmu;
 • kus on kõrged sportlikud saavutused;
 • kus klubi toodab positiivseid emotsioone nii endale kui teistele.

Tarkus, tervis ja tasakaal
Oma igapäevatöös lähtume põhimõttest „Tarkus. Tervis. Tasakaal“. Hoolitsedes tervise eest ja elades täisväärtuslikult, leiavad meie kliendid tasakaalu puhkuse, treeningu ning tarkade valikute vahel.

Toitlustus
Audenteses pakub toitlustamist Baltic Restaurants Estonia AS: Daily lõunarestoranist saab osta nii hommiku- kui ka lõunasööki.

 

 

Jalus