fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Spordipidu

Audentese spordiklubi pakub head võimalust tähistada oma lapse tähtpäevi sportlikult ning tunda rõõmu kehalisest tegevusest koos sõpradega.

Peod toimuvad Audenteses, kus on tegevusteks suurepärased tingimused! Sportlikke tegevusi viivad läbi Audentese spordiklubi kogenud treenerid!

Tegevused valitakse vastavalt osalejate vanusele ja võimetele ning soovidele. Sünnipäeva käigus tutvustatakse osalejatele vastavat spordiala, õpetatakse jõukohaseid tehnikaelemente ning viiakse läbi alaga seonduvaid mänge ja võistlusi.

Eesmärk on korraldada meeldejäävaid ja lõbusaid laste sünnipäevi, mis süstivad osalejatesse ka spordipisikut. Usume, et nii mõnigi spordipeol osalenud laps hakkab tänu positiivsele emotsioonile ka regulaarselt spordiga tegelema. Pidude käigus on hea võimalus tutvuda ka erinevate spordialadega.

Spordipidu

Huvi korral saada palun e-kiri aadressile [email protected]

Jalus