fbpx
Otsi
 

Seoses Vabariigi valitsuse täiendavate piirangutega on Audentese spordiklubi tavatreenijatele 11. märtsist 11. aprillini ajutiselt suletud.

Piiranguid ei kohaldata spordialaliidu võistlussüsteemis toimuvale professionaalsele sporditegevusele, Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmetele ja kandidaatidele ja võistkondlike sportmängude meistriliigade sportlastele, riigi sõjalise kaitsega ja siseturvalisusega seotud tegevustele, täienduskoolitusele ja sellega seotud eksamitele, mis on vajalik kvalifikatsiooni omandamist tõendava tähtajalise tunnistuse saamiseks, ning puudega isikute tegevustele, sealhulgas sotsiaalse ja tööalase rehabilitatsiooni teenuse osutamisele.

Alates 11. märtsist 2021 järgitakse Audenteses spordikeskuses sporditreeningute korraldamise korda, mille eesmärk on piirata riigis koroonaviiruse levikut. Täiendav kodukord on spordiklubi kodukorra osa.

Spordikeskus on alates 11. märtsist 2021 lahti E–R 7.30–21.00 ja L, P 8–20. Sissepääs professionaalsetele sportlastele ning koondise liikmetele ja kandidaatidele spordialaliitude nimekirjade alusel hoovipoolsest uksest.

Jalus