fbpx
Otsi
 

Alates 1. septembrist 2020 kehtib spordiklubis alljärgnev täiendav kodukord, mille eesmärk on piirata riigis koroonaviiruse levikut. Täiendav kodukord on spordiklubi kodukorra osa.

Täiendav kodukord

1. Üldine kord
1.1 Audentese spordiklubi (edaspidi: klubi) tavapärane kodukord ja käesolev täiendav kodukord on kliendile ning teistele klubis viibivatele isikutele (edaspidi: klient) kohustuslik.
1.2 Vabariigi Valitsuse 2020. aasta 19. augusti korralduse nr 282 järgi on sporditreeningud siseruumides lubatud juhul, kui treeningu korraldaja tagab
1.2.1 inimeste hajutatuse ja
1.2.2 täituvuse, mis ei ületa 50%.
1.3 Vabariigi Valitsuse 2020. aasta 18. augusti otsuse järgi ei kehti kuni 50% täituvuse nõue haridusasutusele, sealhulgas lastele ja noortele (kuni 26-aastastele) pakutavas huvitegevuses ja -hariduses, kui see on juhendatud. Juhendamata treeningul tuleb kuni 50% täituvuse nõuet järgida.
1.4 Klubis võib võistluse või muu ürituse korraldada ainult siis, kui see vastab Vabariigi Valitsuse 2020. aasta 19. augusti korraldusega nr 282 kehtestatud piirangutele.
1.5 Peale kodukorra järgib klient ka klubi töötaja antud korraldusi ja Terviseameti kehtestatud nõudeid.
1.6 Klubi töötajal on õigus kodukorra rikkuja kohe majast ära saata.
1.7 Koristaja desinfitseerib regulaarselt ruume, treeninguvahendeid ja pindasid.

2. Kätehügieen, kaitsevahendid ja vahemaa hoidmine
2.1 Klient
2.1.1 desinfitseerib käed majja sisenedes ja majast väljudes vahendiga, mis on paigutatud sissepääsude juurde;
2.1.2 tasub kauba ja teenuste eest võimaluse korral pangakaardiga;
2.1.3 peseb ja desinfitseerib klubis viibides regulaarselt käsi;
2.1.4 hoiab klubis teiste inimestega mõistlikku vahet ja arvestab, et füüsiline kontakt teiste treenijatega ei ole lubatud.
2.2 Töötajad, kes on paljude inimestega vahetus kontaktis (näiteks administraator, areenimeister jne), saavad kasutada klubi soetatud näomaske ja -visiire. Maski või visiiri kandmine ei ole kohustuslik, kuid klubi võib vajaduse korral vastava nõude kehtestada.

3. Haigustunnused
3.1 Palaviku (kehatemperatuur 37,0 °C või enam), köha, nohu või muu haigustunnuse korral on klubis viibimine keelatud.
3.2 Klubi töötaja võib haigustunnusega (köha, nohu vms) kliendi klubist kohe ära saata.
3.3 Aevastades või köhides katab klient oma suu ja nina küünarvarre või salvrätikuga. Salvrätik tuleb seejärel prügikasti visata ja käed kohe pesta.

4. Täiskasvanute treeningud
4.1 Kuni 50% täituvuse nõude järgimiseks saab fitnessi rühmatreeningul osaleda olenevalt saali suurusest ja treeningustiilist maksimaalselt 8–17 inimest.
4.2 Võimaluse korral valib klient treenimiseks aja, mis ei kattu klubi tipptunniga (tööpäeviti 17.30–19.00).
4.3 Klient kasutab jõusaalis ja rühmatreeningul treeningurätikut.
4.4 Kasutades treeninguruumis olevat desinfitseerimisvahendit ja paberit, puhastab klient enda treeninguvahendid ja -seadmed
4.4.1 nii enne nende kasutamist
4.4.2 kui ka pärast treeningut.
4.5 Kuni 50% täituvuse nõude järgimiseks on osa dušše ja riietusruumide kappe suletud. Need kapid on lukustatud ja dušid vastavalt märgistatud.
4.6 Basseinis viibib klient üksnes rajal, kus on koos temaga maksimaalselt viis täiskasvanut.

Jalus