fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Sporditegevuse toetuse määramine

Lapsevanemal tuleb riigiportaalis elektrooniliselt kinnitada, millisele spordiklubile sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnitust järgneva aasta sporditegevuse toetuse määramiseks saate teha kuni 30. novembrini, kasutades seda linki.

Elektrooniline kinnitamine on lihtne.

  • Autendite enda isiku ID-kaardi või mobiil-ID-ga.
  • Seejärel valite „Kinnitan soovi toetuse andmise kohta“.
  • Kui kuvatakse „Jah“, siis on kinnitus tehtud ja Te võite välja logida.

Kui Teil ei ole võimalik anda kinnitust elektrooniliselt, siis pöörduge Tallinna Spordi- ja Noorsooametisse, mis asub Kalevi spordihallis aadressil Juhkentali 12 (sissepääs Staadioni tänava poolt maja otsast). Kaasa võtke isikut tõendav dokument.

Andke meile palun teada, kui

  • määrate toetuse teisele spordiklubile;
  • Teie laps ei osale enam meie treeningutel;
  • vajate toetuse määramisel abi.

Spordiklubi teenustasu on arvutatud eeldusel, et tegu on Eesti rahvastikuregistri andmetel Tallinnas elava lapsega, kelle vanem või muu seaduslik esindaja on kinnitanud hiljemalt 30. novembril soovi määrata Tallinna linna makstav 7–19-aastase lapse sporditegevuse toetus Audentese spordiklubile.

Kui õpilane ei ela rahvastikuregistri andmetel Tallinnas või kui tema sporditegevuse toetuse kinnitust ei ole tehtud Audentese spordiklubi kasuks, siis on õpilase treeningutasu hinnakirjas kehtestatust 30% suurem.

Väljaspool Tallinna elava lapse vanem saab infot sporditegevuse toetuse võimalikkuse kohta rahvastikuregistrijärgse elukoha omavalitsusest või meie klubist.

Kui Teie perel on raske majanduslik olukord või kui meie klubis käib mitu Teie pere last, siis pöörduge palun meie poole soodustuse saamise avaldusega. Audentese spordiklubi eesmärk on pakkuda kõigile lastele kvaliteetseid treeningutingimusi ja rõõmu sportimisest.

Jalus