fbpx
Otsi
 

Välitreeningute kodukord alates 04.01.2021

1. Välitreeningu aja broneerimine
1.1. Välitreeningud toimuvad tunniplaani järgi Audentese staadionil ja lähiümbruses.
1.2. Klient broneerib välitreeningule aja kas veebilehel olevas broneerimissüsteemis või treeningupäeval spordiklubi telefonil 699 6699. Klient, kes ei oma spordiklubi paketilepingut või perioodikaarti, annab telefoni teel administraatorile oma kontaktandmed.
1.3. Kui kliendil ei ole võimalik broneeritud treeningust osa võtta, siis tühistab ta broneeringu vähemalt 2 tundi enne treeningu algust klubi veebilehel olevas broneerimissüsteemis või telefonil 699 6699.

2. Välitreeningu eest tasumine
2.1. Välitreeningule koha broneerinud klient tasub administraatori juures treeningutasu, mille vastu väljastatakse osalemise aluseks olev treeningupilet. Treening maksab 5 eurot. Treeningu eest saab tasuda vaid pangakaardiga.
2.2. Treeningutasu maksma tulles kannab klient maski, desinfitseerib käed, järgib 2 + 2 reeglit ning liigub seejärel staadioni jalgvärava juurde.

3. Staadionile sisenemine
3.1. Staadionile sisenemine toimub staadioni jalgväravast treeningupileti alusel. Isikul, kellel treeningupiletit ei ole, staadionile ei lubata.
3.2. Palaviku (kehatemperatuur 37,0 °C või enam) või muude haigustunnuste korral on välitreeningul osalemine keelatud. Treeneril ja spordiklubi töötajal on õigus haigustunnustega (köha, nohu vms) klienti treeningule mitte lubada.

4. Välitreeningul osalemine
4.1. Treeningul osalevad maksimaalselt 10 klienti ja treener.
4.2. Hilinenud klient saab treeningul osaleda vaid vaba koha olemasolu korral. Klubi ei pea hilinejat treeningule lubama.
4.3. Klient hoiab treeningul teiste osalejatega vähemalt kahemeetrist vahemaad.
4.4. Klient lahkub staadionilt kohe pärast treeningu lõppu.
4.5. Koristaja desinfitseerib pärast treeningut kõik kasutusel olnud treeningvahendid.
4.6. Spordiklubi töötajal ja treeneril on õigus kodukorra rikkuja kohe treeningult ära saata.

5. Välitreeningu ära jäämine
5.1. Välitreeningud ei toimu väga halva ilma korral.
5.2. Treeningu ära jäämise otsustab treener, kes teavitab sellest hiljemalt 2 tundi enne treeningu algust administraatorit.
5.3. Administraator edastab ära jäänud treeningu info kliendile kas broneerimissüsteemi kaudu või telefoni teel.

6. Üldine kord
6.1. Spordikeskuses saab käia vaid treeningu eest tasumas. Riietus- ja pesuruume ei ole võimalik kasutada. Samuti ei ole võimalik kasutada jõusaali, ujulat ning kergejõustikuhalli.
6.2. EuroParki alal saab klient parkimiskella kasutades parkida kolm tundi tasuta. Spordikeskuses olevat parkimisautomaati kasutada ei saa.
6.3. Treeningupileteid väljastab administraator. Spordikeskuses olevat infokioskit kasutada ei saa.
6.4. Klient järgib spordiklubi töötaja ja treeneri juhiseid.
6.5. Klient järgib Terviseameti kehtestatud nõudeid.

Jalus