fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Tarkus. Tervis. Tasakaal

Tarkus. Tervis. Tasakaal

Lähtume põhimõttest, et teadmised ja füüsiline aktiivsus peavad olema tasakaalus. Audentese filosoofia kohaselt tugevdab keha ja hinge harmoonia tervist ning vaimu.

Tarkus
Meie tarkus põhineb parimate õpetajate ja treenerite asjatundlikkusel, pikaajalisel kogemusel ning järjepideval koostööl. Selle tulemusel oleme loonud kvaliteetse keskkonna, kus väärtustatakse lapse, noore ja täiskasvanu isikupära ning loomuomaseid andeid.

Tervis
Me väärtustame aktiivset eluviisi ja oma tervise eest hoolitsemist: oleme loonud mitmekülgsed maailmatasemel võimalused, et iga inimene saaks arendada füüsilisi võimeid, kujundada liikumisharjumust ning tugevdada tervist.

Tasakaal
Juhindume igapäevatöös põhimõttest, et keha ja vaimu vahel peab valitsema tasakaal. Selle saavutamiseks on peale teadmiste, oskuste ja kehalise arengu vaja ka positiivset ellusuhtumist, elutervet mõtlemist ning teadlikku tegutsemist.

 

Jalus