fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Tarkus. Tervis. Tasakaal Audentese tunnusmustris

Tunnusmuster

Meie tunnusmuster põhineb Audentese logo graafilistel elementidel, mida saab kasutada nii fotol kui ka kujunduse elavdamiseks.Kolmnurk-ruut-ring-logos

Kolmnurk tähistab tarkust
Kolmnurk on lihtne, aga jõuline sümbol, mis peidab endas väga palju ajaproovile vastu pidanud kontseptsioone ning teoreeme (näiteks Pythagorase teoreem). Mis saakski paremini edasi anda ja sümboliseerida ajatuid teadmisi, kui mitte kolmnurk?

Ruut tähistab tervist
Ruut sümboliseerib stabiilsust ja tugevust. Miks on majade vundament sageli ruudukujuline? Eks ikka seepärast, et säärasena on hoone tugev ja peab kaua vastu. Ka tervis on inimese vundament, mis tagab korralikult funktsioneeriva terviku: terves kehas on terve vaim.

Ring tähistab tasakaalu
Üks kuulsamaid ringil põhinevaid tähiseid on Vana-Hiina filosoofiast tulenev yin’i ja yang’i märk, mis sümboliseerib tasakaalu.
Audentese filosoofia kohaselt tugevdab keha ja hinge harmoonia tervist ning vaimu.

Jalus