fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 
  • Karin Pae

    juhataja

    karin.pae@audentes.ee

    699 6503

  • Kristi Tomingas

    büroojuht

    kristi.tomingas@audentes.ee

    699 6501

  • Ain Varts

    kitarriõpetaja

  • Allan Haak

    robootika- ja puutööringi õpetaja

    allan.haak@audentes.ee

  • Anu Ott

    mudilaskoori dirigent

    anu.ott@audentes.ee

  • Jaan Varts

    kitarriõpetaja

  • Jaana Kannike

    näiteringi õpetaja

    jaana.kannike@audentes.ee

    699 6581

  • Johanna Oravas

    show-tantsu ringi õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

  • Krista Kinkar

    jalgratturi koolituse õpetaja

    krista.kinkar@audentes.ee

  • Lea Heier

    kunsti- ja meisterdamisringi õpetaja

  • Liis Pokinen

    show-tantsu ringi õpetaja (lapsehoolduspuhkusel)

  • Maret Kaldmaa

    klaveriõpetaja

  • Maris Neumann

    robootikaringi õpetaja

    maris.neumann@audentes.ee

  • Ott Kaarel Kõiva

    teadusringi õpetaja

  • Merle Eriksoo

    klaveriõpetaja

  • Silver Ulvik

    trummiõpetaja

  • Svjatoslav Bortsov

    kitarriõpetaja

  • Tiia Pällo

    kunsti- ja meisterdamisringi õpetaja, linnalaagri koordinaator

    tiia.pallo@audentes.ee

  • Tiina Balod

    koolitädi

    699 6550

  • Virve Talts

    koolitädi

    699 6550

Jalus