Otsi
 
  • Aivi Kulla

    ujumise peatreener

  • Aivi Kulla

    ujumise peatreener

    aivi.kulla@audentes.ee

    501 4413

  • Andra Viirpalu

    korvpall

  • Annette Rohunurm

    assistent

    annette.rohunurm@audentes.ee

    699 6572

  • Annette Rohunurm

    kergejõustik

  • Ants Kiisa

    kergejõustik

  • Ave-Riin Sepp

    ujumine

  • Dmitri Lepp

    judo peatreener

    dmitri.lepp@audentes.ee

    5664 0408

  • Dmitri Lepp

    judo peatreener

  • Erik Mäe

    poiste korvpalli peatreener

  • Erik Mäe

    poiste korvpalli peatreener

    erik.mae@audentes.ee

    529 3084

  • Harri Neppi

    tennise peatreener

  • Harri Neppi

    tennise peatreener

    harri.neppi@yahoo.com

    5622 6677

  • Heiko Väät

    kergejõustik

  • Howard Frier

    korvpall

  • Huko Linnas

    kergejõustik

  • Imre Tiidemann

    moodne viievõistlus

  • Jaak Uudmäe

    kergejõustik

  • Jelena Lapimaa

    tennis

  • Johanna Oravas

    mudilaste tants lasteaias (lapsehoolduspuhkusel)

  • Juhan Toimet

    kergejõustik

  • Julia Õismaa

    judo

  • Kaire Kaljusto

    kergejõustik ja mudilaste ÜKE

  • Kaja Aljand

    ujumine

  • Kalle Liivamägi

    ujumine

  • Karen Vapper

    ujumine

  • Kati Rausberg

    korvpall ja mudilaste ÜKE

  • Kelly Kvarnstrom

    kergejõustik

  • Krista Viipsi

    kergejõustik ja mudilaste ÜKE

  • Kristel Lääts

    kergejõustik (lapsehoolduspuhkusel)

  • Kristiin Raudsepp

    akrobaatika (õppepuhkusel)

  • Kätlin Tõllasson

    kergejõustik

  • Künter Rothberg

    judo

  • Leonid Brjuhhov

    kergejõustik

  • Liana Piirsoo

    korvpall

  • Liivi Eerik

    kergejõustik

  • Maie Uudmäe

    kergejõustik

  • Maile Mangusson

    kergejõustik

  • Maiu Herzmann

    ujumine

  • Margit Viilep

    ujumine

  • Mario Kajasalu

    akrobaatika

  • Mart Mandel

    ujumine

  • Meelis Songe

    korvpall

  • Merilin Metsalu

    assistent

    merilin.metsalu@audentes.ee

    699 6580

  • Nonna Sarana

    ujumine

  • Pavel Anufrijev

    ujumine

  • Peeter Tishler

    juhataja

    peeter.tishler@audentes.ee

    699 6572

  • Priit Aavik

    uudistetoimetaja

    priit.aavik@audentes.ee

  • Rauno Pehka

    korvpall

  • Reet Rausberg

    tüdrukute korvpalli peatreener

  • Reet Rausberg

    tüdrukute korvpalli peatreener

    reet.rausberg@audentes.ee

    514 2929

  • Sigrid Sempelson

    kergejõustik ja mudilaste ÜKE

  • Siiri Põlluveer

    ujumine

  • Sirli Lindorg

    ujumine

  • Sixten Tomingas

    korvpall

  • Sven Andresoo

    kergejõustik

  • Tair Tenno

    korvpall

  • Tanner Saar

    judo

  • Tevol Tamm

    judo

  • Toivo Peegel

    akrobaatika

  • Toivo Ruut

    kergejõustik

  • Ulvi Ljadov

    raamatupidaja

    noortesport@audentes.ee

    699 6750

  • Valter Espe

    kergejõustiku peatreener

    valter.espe@audentes.ee

    524 3094

  • Valter Espe

    kergejõustiku peatreener

  • Villem Lapimaa

    tennis

  • Vladimir Stepanjan

    judo

Jalus