fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Üksuste sisesed soodustused

Üksuste sisesed soodustused

Lastekool (sh beebikool) Erakool Rahvusvaheline kool Huvikeskus Spordiklubi
Beebikooli õpilane Peresoodustus (kaks liiget –10%; kolm liiget –15%; neli või enam liiget –20%).
Lastekooli õpilane Ettemaksesoodustus –5%; Peresoodustus (kaks liiget –10%; kolm liiget –15%; neli või enam liiget –20%). Soodustuse saamise aluseks on õppimine lastekoolis ja/või erakoolis ja/või rahvusvahelises koolis ja/või spordigümnaasiumi tasulisel kohal.
Erakooli õpilane Ettemaksesoodustus –5%; Peresoodustus (kaks liiget –10%; kolm liiget –15%; neli või enam liiget –20%). Soodustuse saamise aluseks on õppimine erakoolis ja/või lastekoolis ja/või rahvusvahelises koolis ja/või spordigümnaasiumi tasulisel kohal.
Rahvusvahelise kooli õpilane Ettemaksesoodustus –5%; Peresoodustus (kaks liiget –10%; kolm liiget –15%; neli või enam liiget –20%). Soodustuse saamise aluseks on õppimine erakoolis ja/või lastekoolis ja/või rahvusvahelises koolis ja/või spordigümnaasiumi tasulisel kohal.  
Huvikeskuse õpilane   Peresoodustus (kaks liiget –10%; kolm liiget –15%; neli või enam liiget –20%). Kehtib lastele, kes käivad ühes ja samas huviringis või osalevad samas linnalaagris.
Spordiklubi laps Peresoodustus (kaks liiget – väiksema kuutasuga lapsel –20%, kolm liiget – kaks last täishinnaga, kolmas kõige väiksema kuutasuga laps –100%). Mitmel spordialal käimise soodustus –10%. Aastatasu maksmisel üks kuu tasuta. Majanduslikult raske olukord (soodustused –20% kuni –100%). Head sportlikud saavutused –50% ja –100%.
Spordiklubi klient Sooduspakett – 60+ klientidele, õpilastele, tudengitele ja kuni 23-aastastele.

Ettemaksesoodustuse saamiseks tuleb esitada taotlus, mida saab teha kliendikeskkonnas lepingu sõlmimisel. Peresoodustuse ja muu soodustuste saamiseks tuleb esitada vastavale Audentese üksusele avaldus.

Jalus