fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Programmi „Tagasi kooli“ raames käis külas dr Helen Lasn

17.02.2017

Kooliõde_370x24016. jaanuaril käis programmi „Tagasi kooli“ raames 9. klassidel külas dr Helen Lasn. Ta rääkis, kuidas temast sai perearst, mille poolest erineb perearsti töö eriarsti omast ja milliseid põnevaid meditsiiniga seotud elukutseid üldse on olemas.

9. klassid õpivad bioloogias inimese anatoomiat ja sageli tekib õppimise käigus tervisega seotud küsimusi. Nüüd oli võimalik neile asjatundjalt vastuseid saada. Juttu tuli ka sellest, kuidas meie elu sõltub meie enda otsustest ja et kunagi ei ole hilja elus muutusi teha ning vajadusel uut lehekülge keerata.

Külaline küsis õpilastelt nende igapäevaste toimetuste ja harrastatavate spordialade kohta ja oli meeldivalt üllatunud, kuuldes, kui paljude erinevate hobidega meie õpilased tegelevad.

Jalus