fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Suusareis toimus ka sellel talvel

13.03.2015

Himose-suusareis-370x24012. veebruaril võttis meie suurepärane kehalise kasvatuse õpetaja ja heade emotsioonide maaletooja Sirje Raud taas kätte ning tuhises ligi 30 õpilasega Himose nõlvade poole teele. Seda vist suisa 15. korda!

Reisiseltskond sai sel korral tavapärasest kirjum: peale 8. ja 9. klasside õpilaste oli kaasas ka juba põhikooli tolmu jalgelt pühkinud IB õppe noori, meie kooli vilistlasi ning ka nooremate klasside asjahuvilisi.

Nagu ikka tavaks, asuti laevaga teele juba neljapäeva varahommikul, et kaks ja pool päeva õppida ning harjutada või juba olemasolevaid oskusi lihvida. Mäel oli õpilasi nii mäesuuskade kui ka lumelauaga.

Õpetusi jagasid Sirje, kogenumad koolikaaslased ja alles teist aastat lumelauda katsetav huvijuht Agnes. Õpetaja Tiia hoidis silma peal pikematel nõlvadel, kus juba kogenumad üheskoos mõnusat talveilma nautisid.

Tagasiteele asusid väsinud, aga õnnelikud spordi- ja reisisellid pühapäeva varahommikul. Reis möödus ülimalt hästi ja ilma oluliste vigastusteta.

Vaatan pildigaleriid

Jalus