fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1.–6. klass tähistas muusikapäeva ansambel Brassicali kontserdiga

05.10.2018

1. oktoobril tähistati rahvusvahelist muusikapäeva, mida meie koolis tähistasime päev hiljem. Suure koolimaja aulas toimusid kaks kontserti, millest said osa 1.–6. klasside õpilased.

Tegemist oli ansambel Brassicali kontserdiga, mille nimeks oli „Sajaga“, inspireeritult Eesti juubeliaastast. Kontserdil kõlas 12 aegumatut eesti muusikateost, mis olid saanud täiesti uue hingamise kahe trompeti, trombooni ja tuuba näol. Õpilaste ülesanne oli valida ka oma lemmiklaul ning rebimine oli päris tihe, sest ühte lemmikut oli raske välja tuua. Publik elas lõbusalt kaasa ning tundis muusikast täit rõõmu. Energiat tuli lavalt vähemalt sama palju, kui detsibelle ning halva tujuga ei lahkunud saalist keegi.

 

Jalus