fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1.–7. klasside õpilased said kätt proovida robootika töötoas

10.11.2017

8.novembril said meie kooli 1.–7.klassi õpilased võimaluse osaleda Mektorys robootika töötoas. Robootika õpetab lastele robotite ehitamist ja programmeerimist, töötoas kasutati Lego WeDo programmeerimise komplekte. Kõigepealt tutvustati õpilastele Mektory maja, seejärel ehitasid õpilased õpetuse järgi paarides hammasratastega masina ja programmeerisid selle õiges suunas liikuma ning häält tegema. Sensorite abil pandi masinad tööle kas liigutamise või kallutamise peale. Ja siis läks katsetamiseks, kelle robot pöörles kiiremini, kelle oma muutis rohkem suunda, kelle oma tegi rohkem erinevaid hääli. Kõik see oli väga lõbus! Kirsiks tordil oli traditsiooniline jäätis, mis kuulub juba lahutamatult Mektory töötubade juurde.

Õpilastele meeldis töötoas osalemine väga ja üheskoos arvati, et roboteid ja programmeerimist võiks ka õppimisel kasutada.

Jalus