fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1.a klassi lõiminguprojektis tutvuti imeliste lindudega

06.05.2022

Kevadel toimus 1.a klassis lõiminguprojekt lindudest, mille algatas Tallinna Ülikooli praktikant Anni. Ligi kuu aja jooksul seoti erinevad õppeained lindude teemaga ning lapsed said lindudest palju rohkem teada. Loodusõpetuse tundides sai selgeks, millised on rändlinnud ja millised paigalinnud ning miks linnud üleüldse talveks lõuna poole lendavad. Kunsti- ja tööõpetuse tundides valmisid värvilised linnumajad ning hiljem ka pesa eelistavatele lindudele mõnusad linnupesa-tööd.

Eesti keele tundides loeti lisaks infot toonekure ja rähni kohta ning arvutiõpetuses sai iga laps koostada valitud linnu kohta lühikese infolehe. Projekti lõpus külastas klass ka Loodusmuuseumi muuseumitundi „Imelised linnud“ ning viimasel koolipäeval enne aprillikuu vaheaega toimus lindudeteemaline viktoriin. Lapsed ütlesid, et lindude projekt oli vahva ning teinekordki võiks selliseid projekte koos ette võtta.

Jalus