fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1.b ja 4.b klass pidasid VEPA sõprade pidu

15.10.2018

Meie esimene VEPA klass on juba 4. klassis. Sel aastal on märksõnaks “Hooli ja hoia”. Seepärast oli just õige aeg kõige pisematele, 1. klassile sõpradeks hakata ja olla teenäitajaks VEPA teel. Iga õpilane sai endale loosi tahtel ühe või kaks sõpra, keda eriliselt silmas pidada ning hoida.

Pärast 1. klassi eesti keele tundi, kus õpiti V-tähte (VEPA ja vaikuse täht) toimus kahe klassi, 1.b ja 4.b, vahel vahva VEPA tutvumispidu. Suured sõbrad olid ette valmistanud viktoriini, mis aitas mõista, mis on VEPA-s head. Vastused olid suurepärased: kuulamisoskus, vaikus, teisele mitte haiget tegemine, aitamine, hea märkamine jne. Teati ja osati kasutada häälemärke ja koostöö väikeste ja suurte vahel oli imetlusväärne. Võistkonnad olid nii tasavägised, et jäädi viiki.

Üheskoos võeti ette ka meeskonnatöö, kus nii väikesed kui suured olid läbisegi võistkondades. Tuli hakkama saada suure punase “spleemiga”, mida head VEPAlased üheskoos “lahendasid” ja enda juurest minema “saatsid”. Ka sellega saadi väga hästi hakkama. Tähelepanu oli samuti märksõnaks. Õpetajad tutvustasid oma noorusaja mängu – silmapilgutamist. See tõi lastele naeru ja lusti kohe väga, sest oli päris raske märgata ja tähele panna, kes parajasti pilgutuse osaliseks saab!

Peo lõpus tantsiti üheskoos “memme viguri” tantsu. Jagati kiidusid ja väikesed ning suured sõbrad vahetasid omavahel kingitusi. Kõik said mälestuseks VEPA sõbra märgise, mis jäi seda pidu meenutama. VEPA sõprade ühistele tegemistele on algus tehtud!

Jalus