fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1.b klass sai jääkarudega sõbraks

11.02.2019

Jõulude ajal said 1.b klassi õpilased endale igaüks kingituseks raamatu „Mina olen jääkaru”. Sellest sündis uuel aastal projekt, kus teemaks sai peaosaline ise.

Raamat loeti ühiselt klassis läbi, vaadati filme ja uudistati teatmeteoseid. Kunstiõpetuses meisterdati ja joonistati Arktika elanikke. Inglise keeles lauldi jääkaru laule.

Teadmiste kinnistamiseks käidi ühiselt loomaaias jääkarude maailma uudistamas. Lapsed said seal oma teadmisi näidata ja lisaks veel uusi juurde saada. Jääkarud oleksid nagu teadnud, et klaasi taga on õpihimulised lapsed, sest seda demonstratsiooni, mida karud tegid, ei näe just iga päev.

Projekti olid kaasatud ka lapsevanemad, kes samuti tegemistes osalesid. Jääkarude projekti lõpus meisterdati kooli parki jääkaru skulptuur, mis jääb meenutama seda toredat projekti nii lastele kui ka kõigile kaasosalistele.

Jalus