fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1.b pidas talvelaste sünnipäeva lume ja jääga

15.02.2019

1.b klassi talvelaste sünnipäevapidu peeti õues, sest lund oli palju ja seda tuli kindlasti ära kasutada. Sünnipäevapidu kandis pealkirja „Jää + karu”.

Kooliõu muutus jäiseks ja lumiseks maailmaks, kus pidi hakkama saama igasuguste olukordadega. Vaadati jäämägesid ja prooviti nende vahel orienteeruda. Kohtuti erinevate loomadega. Eriti sai nalja „lumeussiga”, kes armastas oma saba taga ajada. Meeskonnatööna tuli ehitada püstkoda. Tüdrukud said sellega seekord paremini hakkama. Kuna jäises maailmas on ohte, siis loodi lumeingleid, kes lapsi kaitseksid. Loomulikult ei puudunud peolt ka tants ja trall. Seda tehti “lumekirpude” tantsu immiteerides. Lõpuks tuli jäämägedelt päästa meeskond, kedagi ei tohtinud maha jääda. Päästjad olid väga tublid ja kõik said ühiselt tagasi klassi minna, kus ees ootas lastevanemate kaetud sünnipäevalaud.

Jalus