fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1.c klassi õpilased osalesid edukalt Rising Star 2019 võistlusel

13.12.2019

6. detsembril toimus klubis Teater 21. korda Pirita Majandusgümnaasiumi poolt korraldatud ülelinnalise lemmiklauljate ja –ansamblite jäljendamise konkursi Rising Star 2019 finaal.

Novembris toimus kõigepealt Tallinna koolinoortele suunatud võistluse eelvoor, kust võttis sel aastal osa üle saja õpilase üheksast koolist, finaali pääses ligi 50 koolinoort vanuseklassides 1.–6. ja 7.–12. klass. Osalejate eesmärk on jäljendada muusuid ja ansambleid, olles jäljendatavatele lavaliselt võimalikult sarnane: liikumise, liigutuste, źestide, miimika, välimusega.

Finaali pääsesid õpetaja Lea Heieri juhendamisel ka meie 1.c klassi õpilased Karola, Lilly Felicity, Oliver ja Roger, kes kehastusid legendaarse ansambli ABBA liikmeteks. Enne eelvooru harjutati tihedalt koolis ning anti ka prooviesinemisi teistele klassidele. Staaridele sarnased väikesed esinejad olid väga ehedad, julged ja säravad. Nad said uue toreda lavakogemuse ning rõõmsalt elati ka oma lemmikutele kaasa.

Täname ka vanemaid suurepärase koostöö ja abi eest!

Jalus