fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. ja 2. klassid tähistasid inglise keele tundides lihavõtteid

26.04.2022

Särav kevadpäike piilub aknast sisse ja ilmad on juba meeldivalt soojad. Nii õppisidki 2. klassi õpilased inglise keelt enne lihavõttepühi hoopis õues.

Koos korrati üle pühadega seotud sõnavara ning mängiti inglise keeles teemakohaseid mänge. Käiku läksid korv, väike jänku, lusikad, lauatennisepallid munade asendajatena ning loomulikult ei puudunud ka üllatus.

Pidu alustas Hopping Challenge, kus tuli leida üles enda sisemine jänku ning harjutada ingliskeelsete juhiste järgi kõige pöörasemaid hüppeid ning jänesehaake. Sellele järgnes All Eggs in the Basket, mis nõudis teravat silma ja täpset kätt, samuti arvude tundmist inglise keeles. Tähelepanu pandi proovile mängus I Love the Easter Bunny, kus oli samuti oluline roll arvude tundmisel ja arvutamisoskusel. Suurt elevust tekitas Egg Rolling, kus käteosavuse asemel oli vaja pigem õnne. Kui sai selgeks, mis vahe on sõnadel push ja roll, selgus finaalis iga klassi parim munaveeretaja. Laste rõõmuks tegi lihavõttejänku koolihoovis ühe tiiru ning peo lõpetas Easter Egg Hunt – igaüks leidis ühe peidetud šokolaadimuna ja sai suu magusaks. Peod viisid läbi inglise keele õpetajad Age Osik, Riina Rosenfeld ja Anu Vananurm.

Lihavõtteteema ei läinud mööda ka 1. klassi õpilastest. Samal ajal, kui nemad hoolega tunnis inglise keelt õppisid, käis lihavõttejänku neilgi külas, ning lõbus munaotsimismäng tõi koolipäeva mõnusat elevust. Loodetavasti inspireerisid toredad mängud lapsi ka kevadvaheajal aega õues veetma ning mängima, miks mitte inglise keeles.

Jalus