fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. klassid alustasid raamatute lugemist projektiga

03.12.2018

Oktoobris alustasid 1.a ja 1.b klass kirjastuse Päike ja Pilv lugemisprojektiga „Minu väike raamatukogu”. Selles osalevad koolid, raamatukogud ja kirjastused Lätist, Poolast ja Sloveeniast. Projekti kaasrahastab Euroopa Liidu programm „Loov Euroopa” ja toetab Eesti Lastekirjanduse Keskus.

Lugedes õpitakse tundma enda ja teiste emotsioone, samuti mõistma ja aktsepteerima sotsiaalseid põhimõtteid ja suhteid. Lugedes areneb väljendusoskus, mälu ja mõtlemine. Õpilased, kes loevad 30 minutit päevas, saavutavad oluliselt paremaid õpitulemusi kui need, kes ei loe.

Projekt kestab 1. september 2018 kuni 12. juuni 2019.

Projekti käigus loetakse 6 lasteraamatut, mille autoriteks on Hilli Rand Eestist, Peter Svetina ja Majda Koren Sloveeniast, Przemysław Wechterowicz Poolast ning Mārtiņš Zutis Lätist. Õppeaasta jooksul toimuvad kohtumised nii Eesti kui ka Läti, Poola ja Sloveenia kirjanike ja illustraatoritega.

Jalus