fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. klassid käisid külas kelgukoertel

01.03.2021

Jõuludeks plaanitud sõit Huskyparki sai lõpuks teoks 15. veebruaril. Kelgukoertele sõitsid külla 1.b ja 1.c klass. Huskypargis võeti neid sõbralikult vastu ja püstkojas anti põhjalik ülevaade erinevatest koeratõugudest, nende elutingimustest ja kasvatamisest. Kõige põnevam oli lastele koerte toitmine peost ja võimalus neid silitada.

Peale koertega sõbrunemist said lapsed keha kinnitada piruka ja teega. Võimalus oli vaadata ka videoid kelgukoerte võistlustest. Pererahva poolt korraldati vahva sõit traktori järelkärus, mida saatis lõbus laste laul. Edasi said lapsed uudistada küünis olevaid vanu saane ja muid esemeid. Muuseumitoas oli välja pandud tore näitus sajandialguse nukkudest ja lastekärudest. Tegutsedes lendas aeg kiiresti ja oligi aeg asuda koduteele.

Päev oli meeldejääv ja teadmisterohke.

Jalus