fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. klassid kohtusid Läti kunstniku ja kirjaniku Mārtinš Zutisega

13.03.2019

1. klassid võtavad osa lugemisprojektist „Meie väike raamatukogu”.

Üks osa projektist tutvustab oma kodumaal tuntud, kuid teistes Euroopa riikides vähem teatud lastekirjanikke ja illustraatoreid. Osalevad Eesti, Sloveenia, Poola, Horvaatia, Leedu ja Läti kirjastused ning autorid, kelle teosed tõlgitakse viite võõrkeelde ja tutvustatakse osalevates riikides.

Zutis on lõpetanud Läti kunstiakadeemia ja asutanud Riias koomiksiajakirja. 2015. aastast illustreerib ta lasteraamatuid. Zutisi teose „Ärajäänud avastus” oli õpilastele esimene raamat, mida nad projekti raames lugesid.

Kohtumisel oli lastel võimalus koos kunstnikuga luua oma illustreeriv jutt läbi koomiksi. Pärast jutustati oma lugu ja esinemist oli palju. Kohtumise lõpus jättis kunstnik ja kirjanik klassi raamatutesse oma autogrammi koos illustreeriva pildiga.

Jalus